УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Збори Кам'янець-Подільського міського товариства інвалідів
Written by Alex Andrushchak   
ponedilok, 05 lypen` 2010

29 червня 2010 року о 15:00 у сесійній залі міської ради був організований «круглий стіл» громадської організації «Кам’янець-Подільське міськрайонне товариство інвалідів», на якому були присутні міський голова Нестерук А. М., голова громадської організації Сосновська Т.Г. , керівники структурних підрозділів міської ради, міського осередку Червоного хреста та інші гості.

Під час проведення «круглому столу» презентовано мультимедійний звіт про діяльність громадської організації.

Вступне слово мала голова організації Тамара Сосновська. Вона засвідчила, що у порівняні з 2008 роком, у 2010 році знизився показник інвалідності по місту, проте загальна кількість інвалідів залишається високою – більше 8000 осіб. Тамара Георгіївна повідомила також, що інваліди отримали грошові виплати до свят.

Учасники «круглого столу» мали змогу поспілкуватись з міським головою, зокрема, висловили вдячність за медико-соціальний центр «Довголіття», а також за інші проекти і підтримку владою людей з особливими потребами. Інваліди міста звернулись до міського голови з проханням про зменшення ціни проїзду на таксі, поновлення розмітки і встановлення спеціальних дорожніх знаків для інвалідів на автостоянках, контроль за тарифами на комунальні послуги, встановлення дворових гаражів для пільгових категорій та ін. Також були висловлені зауваження щодо недостатньої діяльності школи волонтерів міліції, неввічливого ставлення водіїв громадського транспорту до пасажирів, зокрема, до людей з особливими потребами.

Анатолій Макарович Нестерук дав змістовні та обґрунтовані відповіді на запитання та зауважив, що міська рада не може фінансувати всі заходи організації, оскільки в бюджеті не вистачає необхідних коштів.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
438 guests online