УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Байкери усіх країн, єднайтеся!
Автор: Галина Муяссарова   
07.05.08

Хто полюбляє шалену швидкість, довгий шлях, слухає гурт «Арія», носить якісні шкіряні куртки та п’є пиво кожен день? Правильно, саме так ми уявляємо собі стиль життя байкерів. 2 травня у рамках ІІ Міжнародного фестивалю «Технопарк кам’яного періоду-2008» у Кам’янці-Подільському ввечері під стінами Старого замку відбувся зліт байкерських клубів «Горнверк-2008».

Дороги Кам’янця вже другий рік поспіль витримують парад мотоциклістів з усіх куточків країни.

На Польській площі біля 20.00 зібралася справжня байкерська тусовка. Байкери з Чернівців, Вінниці, Кам’янця-Подільського, Львова, Києва, Рівного,Чорткова, Жмеринки, Бара з’їхалися, щоб прийняти участь у фестивалі техноспорту.

Ви могли тут побачити мотоцикли різних моделей: старі і нові вишукані «Сузукі», «Хонда», «Харлей», а також наші рідні «Яви» та «Іжі», але тюнінговані до невпізнанності.

А аматорська модель «Ліжкомотоцикл» викликала бурю оплесків та здивувань. Знайшлося немало бажаючих сфотографуватися на фоні цього оригіналу, адже таке побачиш лише у Кам’янці-Подільському під час фестивалю «Технопарк».

Приємно було спостерігати за «романтиками доріг». Ви гадаєте, що байкери – це міцні хлопці із крутим норовом? Здебільшого вважають, що байкери –це непотріб суспільства, порушники спокою, наркомани та бешкетники. Але поспілкувавшись з ними, переконуєшся у протилежному – милі, мужні, доброзичливі люди. Навіть дивно бачити, як з їхніх обвітрених, здавалось би суворих очей, випромінюється особлива любов до життя та доброзичливість.

Серед них булo кілька тендітних дівчат, і вже зовсім немолодих чоловіків. Майже кожен з байкарів має основну роботу і, як правило, дуже мирну: будівельники, програмісти, економісти, агрономи і навіть лікарі. Байкeрство вони сприймають як хобі, своєрідний стиль життя.

Олександр із Києва розповів, що вже не вперше у Кам’янці-Подільському. Він у захваті від нашого міста, подільських пейзажів та панорам. Пообіцяв приїхати і наступного року.

Самі байкери відзначили, що цього року їх зібралося значно менше порівняно із минулим. А причиною стала тогорічна невлаштованість із житлом. Але ж тепер у Кам’янці-Подільському відкрито багато нових готелів!

Тому, байкери усіх країн, єднайтеся! Земля Кам’янеччини вас гостинно зустріне своїми шляхами та зручно розташує у місті.

Галина Муяссарова
 

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
91 гостей та 1 користувач
jacktow