УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
`Місцеві` Вибори 2010
Written by Галина Антипова   
chetver, 07 zhovten` 2010

Після гучнихпрезидентських виборів в Україні триває інтенсивна підготовка до виборів вобласні та міські Ради. У партій та окремих політиків з'явився шанс ще раз випробувати довіру народу та довести свою спроможність керувати державними органами на обласному та міськомурівнях. З іншого боку і людям надається чергова можливість свідомо обрати собі керуючих, від яких залежить рівень життя кожного окремого громадянина. Як же проходить підготовка до виборів?

Якщо ви сьогодні відвідаєте Кам'янець-Подільську виборчу комісію, то помітите тут бурхливу активність, причиною якої є прийняття цими днями заявок від кандидатів удепутати в Міську Раду та на посаду міського голови. Протягом двох днів кандидати та їхні представники подавали свої заявки у порядку живої черги, а суворі члени комісії намагалися задовільнити права кожного з них.

Списки кандидатів у депутати та мери ще до кінця не сформовані, а виборча комісія обіцяє, що побачити їх законно зареєстрованими можна буде вже ввечері 8 жовтня.

Цьогорічні вибори в обласні та міські Ради будуть дещо відрізнятися від минулих: Верховною Радою був змінений Закон про вибори, внаслідок якого свої кандидатури можуть висувати як партії, так і окремі особи (мажоритарна система). Щодо кандидатів умери, то всі вони є представниками певних партій.

Всього у МіськуРаду Кам'янця-Подільськогоувійде 50 депутатів, з яких 25 будуть представляти політичні партії, а ще 25 дістанеться мажоритарним депутатам. Така кількість визначається кількістюсформованих округів - 25, тобто від кожного округу буде представлений один мажоритарний депутат.

Наступного тижня виборча комісія планує сформувати виборчі дільниці з призначенням їхніх голівта секретарів. Також у сесійній залі Міського Виконавчого Комітету відбудеться навчання для голів та секретарів дільниць, метою якого є роз'яснення нових правил виборчого процесу.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
13 guests and 1 member online
Jahon