УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Список зареєстрованих кандидатів в депутати до одномандатному мажоритарному виборчому округу
Written by Administrator   
ponedilok, 11 zhovten` 2010
Зареєстровано 296 кандидатів в 25 округах.

№ п/п

Округ

Прізвище

Ім'я

По-батькові

Партія

1

1

Байдюк

Дмитро

Михайлович

Української республіканської партії "Собор"

2

1

Гаспарян

Артюш

Суренович

Народної партії

3

1

Годний

Віктор

Вікторович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

4

1

Доложевський

Олександр

Петрович

Політичної партії "Сильна Україна"

5

1

Івасюк

Михайло

Олексійович

політичної партії"Нова політика"

6

1

Козярук

Анатолій

Михайлович

Української соціал-демократичної партії

7

1

Ободовський

Євген

Миколайович

Партії Регіонів

8

1

Олійник

Ольга

Степанівна

Партії "Народна влада"

9

1

Пантилей

Микола

Миколайович

Єдиного Центру

10

1

Ткачук

Олександр

Володимирович

Комуністичної партії України

11

1

Юр'єв

Володимир

Васильович

Політичної партії "УДАР Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

12

2

Безручко

Микола

Миколайович

Партії "Народна влада"

13

2

Головльов

Михайло

Геннадійович

Політичної партії "Фронт змін"

14

2

Дзізінський

Дмитро

Миколайович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

15

2

Коваленко

Владлен

Васильович

Соціалістичної партії України

16

2

Кролик

Олег

Михайлович

Української республіканської партії "Собор"

17

2

Медвецький

Ігор

Іванович

Єдиного Центру

18

2

Мединський

В'ячеслав

Васильович

Народного Руху України

19

2

Мошак

Мирослав

Іванович

політичної партії "Україна Соборна"

20

2

Паур

Михайло

Миколайович

політичної партії"Нова політика"

21

2

Приступа

Олександр

Петрович

Комуністичної партії України

22

2

Салій

Інна

Володимирівна

Партії Регіонів

23

2

Слонецький

Дмитро

Леонідович

Політичної партії "Сильна Україна"

24

2

Трасіух

Сергій

Володимирович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

25

3

Антонюк

Володимир

Йосипович

Української соціал-демократичної партії

26

3

Беньковський

Олександр

Броніславович

Української республіканської партії "Собор"

27

3

Волков

Анатолій

Григорович

Політичної партії "Сильна Україна"

28

3

Гаврилюк

Василь

Васильович

Політичної партії "Наша Україна"

29

3

Гончаров

Вадим

Володимирович

Партії Зелених України

30

3

Жигульова

Евеліна

Олександрівна

політичної партії"Нова політика"

31

3

Кацап

Зоя

Володимирівна

Народної партії

32

3

Кіященко

Наталія

Миколаївна

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

33

3

Кузь

Віктор

Володимирович

Політичної партії "УДАР Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

34

3

Мостовий

Микола

Миколайович

"Партії пенсіонерів України"

35

3

Орлов

Вадим

Борисович

Партії "Народна влада"

36

3

Шутяк

Ірина

Анатоліївна

Партії Регіонів

37

4

Бойчук

Олег

Дмитрович

Української соціал-демократичної партії

38

4

Булатович

Анна

Володимирівна

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

39

4

Гамалій

Андрій

В'ячеславович

Партії Регіонів

40

4

Заєць

Олександр

Степанович

Політичної партії "Фронт змін"

41

4

Прус

Микола

Миколайович

Української республіканської партії "Собор"

42

4

Савчук

Вадим

Анатолійович

Партії "Народна влада"

43

4

Самборська

Світлана

Миколаївна

Народного Руху України

44

4

Семенова

Вікторія

Валеріївна

Політичної партії "Наша Україна"

45

4

Стоянський

Валентин

Броніславович

політичної партії"Нова політика"

46

4

Тімченко

Віктор

Іванович

Політичної партії "Сильна Україна"

47

4

Фурман

Валентина

Володимирівна

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

48

5

Арсенюк

Валерій

Вікторович

Політичної партії "Сильна Україна"

49

5

Басараб

Дмитро

Іванович

Народної партії

50

5

Бевз

Лілія

Едуардівна

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

51

5

Гулько

Надія

Анатоліївна

Політичної партії "Фронт змін"

52

5

Козар

Вадим

Петрович

політичної партії "Україна Соборна"

53

5

Малисник

Дмитро

Миколайович

Політичної партії "Українська платформа"

54

5

Очеретенко

Тетяна

Юхимівна

Партії Регіонів

55

5

Піган

Олег

Іванович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

56

5

Савліва

Любов

Олександрівна

Української соціал-демократичної партії

57

5

Соколова

Наталія

Миколаївна

Партії "Солідарність"

58

5

Стоянський

Анатолій

Броніславович

політичної партії"Нова політика"

59

5

Турлай

Володимир

Васильович

Партії "Народна влада"

60

5

Тюрін

Володимир

Петрович

Єдиного Центру

61

5

Щепанська

Людмила

Станіславівна

Української республіканської партії "Собор"

62

6

Бендера

Микола

Іванович

Політичної партії "Сильна Україна"

63

6

Гординчук

Микола

Петрович

Народного Руху України

64

6

Дибаш

Віктор

Володимирович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

65

6

Комарніцький

Володимир

Станіславович

Партії "Народна влада"

66

6

Литвинюк

Борис

Кирилович

Народної партії

67

6

Мокроусов

Віктор

Анатолійович

Партії Регіонів

68

6

Неборський

Віктор

Леонідович

Політичної партії "Фронт змін"

69

6

Петруньков

Микола

Іванович

Політичної партії "Наша Україна"

70

6

Стахів

Орест

Дмитрович

політичної партії"Нова політика"

71

6

Тютюнник

Катерина

Дмитрівна

Української республіканської партії "Собор"

72

6

Шевага

Ігор

Васильович

Єдиного Центру

73

7

Білоцький

Юрій

Вікторович

Української республіканської партії "Собор"

74

7

Вергун

Степан

Васильович

Політичної партії "Фронт змін"

75

7

Веретянов

Володимир

Анатолійович

Політичної партії "Громадянська позиція"

76

7

Воєвідко

Людмила

Миколаївна

Політичної партії "Наша Україна"

77

7

Жильчук

Олександр

Борисович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

78

7

Рибак

Валентин

Михайлович

Народного Руху України

79

7

Савчук

Микола

Олександрович

Української соціал-демократичної партії

80

7

Семенюк

Ельза

Вікторівна

Партії "Народна влада"

81

7

Середюк

Сергій

Миколайович

Партії Регіонів

82

7

Стасюк

Оксана

Станіславівна

Народної партії

83

7

Стремедлівський

Андрій

Миколайович

Комуністичної партії України

84

7

Чміль

Дмитро

Анатолійович

Єдиного Центру

85

8

Богуцький

Валерій

Іванович

Партії Регіонів

86

8

Гончар

Марина

Іванівна

Політичної партії "Наша Україна"

87

8

Лях

Руслан

Іванович

Партії "Народна влада"

88

8

Мастикаш

Андрій

Ігорович

Політичної партії "Сильна Україна"

89

8

Микуляк

Іван

Михайлович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

90

8

Паламарчук

Людмила

Вікторівна

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

91

8

Поляк

Борис

Володимирович

Української республіканської партії "Собор"

92

8

Соколенко

Владислав

Олегович

Народної партії

93

8

Томулець

Вадим

Володимирович

Політичної партії "Фронт змін"

94

8

Чайковська

Світлана

Миколаївна

Єдиного Центру

95

9

Врублевська

Галина

Адольфівна

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

96

9

Громик

Іван

Миколайович

Української соціал-демократичної партії

97

9

Зеленський

Віталій

Олексійович

Єдиного Центру

98

9

Іванюк

Олег

Васильович

Партії Регіонів

99

9

Логін

Сергій

Володимирович

політичної партії"Нова політика"

100

9

Ляшук

Володимир

Борисович

Політичної партії "Сильна Україна"

101

9

Матвєйцов

Юрій

Євгенович

Української республіканської партії "Собор"

102

9

Мельник

Андрій

Миколайович

Політичної партії "Наша Україна"

103

9

Притуляк

Віктор

Григорович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

104

9

Стовпник

Ярослав

Віталійович

Партії "Народна влада"

105

9

Сухарук

Ірина

Олексіївна

Партії "Солідарність"

106

9

Травінський

Віктор

Степанович

Народної партії

107

9

Чистяков

Анатолій

Євгенович

Партії Зелених України

108

9

Явеляк

Тарас

Михайлович

Політичної партії "УДАР Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

109

10

Бродовський

Олександр

Станіславович

Партії "Громадянська солідарність"

110

10

Гончарук

Віктор

Михайлович

Партії "Народна влада"

111

10

Дорож

Петро

Іванович

Єдиного Центру

112

10

Заікін

Андрій

Володимирович

політичної партії"Нова політика"

113

10

Марковський

Павло

Павлович

"Партії пенсіонерів України"

114

10

Печинога

Леонід

Антонович

Політичної партії "Фронт змін"

115

10

Плахтій

Петро

Данилович

Політичної партії "Сильна Україна"

116

10

Савчук

Оксана

Володимирівна

Української республіканської партії "Собор"

117

10

Танасійчук

Ольга

Андріївна

Політичної партії "За Україну"

118

10

Тимсяць

Іван

Васильович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

119

10

Ткачук

Олександр

Анатолійович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

120

10

Хепін

Сергій

Валентинович

Партії Регіонів

121

11

Вус

Євген

Сергійович

Української республіканської партії "Собор"

122

11

Гавель

Оксана

Станіславівна

Політичної партії "Фронт змін"

123

11

Григоренко

Ігор

Григорійович

Партії "Народна влада"

124

11

Дмитришин

Микола

Васильович

Української соціал-демократичної партії

125

11

Кузема

Альона

Леонідівна

Політичної партії "Сильна Україна"

126

11

Магілат

Валентина

Володимирівна

Партії Зелених України

127

11

Мазур

Ємілія

Станіславівна

Народної партії

128

11

Пшеничний

Микола

Мефодійович

Єдиного Центру

129

11

Сенюк

Василь

Іванович

Партії Регіонів

130

11

Сімаковський

Станіслав

Петрович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

131

11

Стринадко

Василь

Степанович

"Партії пенсіонерів України"

132

12

Гуменюк

Олександр

Миколайович

Політичної партії "Громадянська позиція"

133

12

Гуцол

Тарас

Дмитрович

Комуністичної партії України

134

12

Дудчак

Віталій

Петрович

Політичної партії "Сильна Україна"

135

12

Замойський

Степан

Михайлович

Політичної партії "Наша Україна"

136

12

Зіменко

Євген

Павлович

Єдиного Центру

137

12

Крижанівський

Олександр

Валерійович

Партії "Народна влада"

138

12

Петрук

Дмитро

Володимирович

політичної партії"Нова політика"

139

12

Підлісний

Віталій

Володимирович

Української соціал-демократичної партії

140

12

Ткач

Олег

Васильович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

141

12

Цішковський

Марат

Володимирович

Української республіканської партії "Собор"

142

12

Чубайко

Олена

Віталіївна

Партії Регіонів

143

12

Яворов

Віктор

Миколайович

Народної партії

144

13

Блажкова

Інна

Афанасіївна

Партії Регіонів

145

13

Бугера

Лариса

Юрьєвна

Української республіканської партії "Собор"

146

13

Ксендзова

Галина

Іванівна

Політичної партії "Сильна Україна"

147

13

Лях

Сергій

Іванович

Політичної партії "Фронт змін"

148

13

Марковський

Павло

Павлович

"Партії пенсіонерів України"

149

13

Масловський

Петро

Юхимович

Партії "Народна влада"

150

13

Мендограло

Вадим

Миколайович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

151

13

Петльований

Сергій

Васильович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

152

13

Чорнобиль

Ольга

Володимирівна

Народної партії

153

14

Андрухович

Андрій

Михайлович

Політичної партії "Сильна Україна"

154

14

Голубішко

Сергій

Станіславович

Політичної партії "Фронт змін"

155

14

Гордійчук

Валерій

Григорович

Комуністичної партії України

156

14

Дикий

Андрій

Зеновійович

Єдиного Центру

157

14

Дуцик

Захар

Антонович

Партії Зелених України

158

14

Кібліцький

Максим

Валерійович

Політичної партії "Українська платформа"

159

14

Паляниченко

Сергій

Семенович

Української соціал-демократичної партії

160

14

Пастухов

Сергій

Ігорович

Партії Регіонів

161

14

Скавронський

Олександр

Павлович

Української республіканської партії "Собор"

162

14

Цвітун

Микола

Васильович

Партії "Народна влада"

163

14

Чаплінський

Ростислав

Борисович

політичної партії"Нова політика"

164

14

Шкварський

Олександр

Антонович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

165

15

Войцехівський

Ігор

Леонідович

Народної партії

166

15

Довгань

Олег

Анатолійович

Політичної партії "Сильна Україна"

167

15

Каспров

Валерій

Миколайович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

168

15

Коваль

Тетяна

Станіславівна

Політичної партії "Громадянська позиція"

169

15

Михайлов

Михайло

Федорович

Української республіканської партії "Собор"

170

15

Ніколайчук

В'ячеслав

Дмитрович

Народного Руху України

171

15

Носкова

Зінаїда

Іванівна

Єдиного Центру

172

15

Размахов

Артем

Володимирович

політичної партії"Нова політика"

173

15

Розборський

Володимир

Володимирович

Партії "Народна влада"

174

15

Сальнікова

Мар'яна

Олегівна

Політичної партії "За Україну"

175

15

Семенюк

Анатолій

Володимирович

Політичної партії "Фронт змін"

176

15

Слободян

Валерій

Анатолійович

Партії Регіонів

177

15

Шеремета

Дмитро

Володимирович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

178

16

Балицька

Вікторія

Михайлівна

Соціалістичної партії України

179

16

Боднар

Ірина

Євгенівна

Української соціал-демократичної партії

180

16

Бокуліч

Володимир

Петрович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

181

16

Буймістер

Олег

Юрійович

Політичної партії "Громадянська позиція"

182

16

Воєвутко

Андрій

Анатолійович

Народної партії

183

16

Кіров

Микола

Анатолійович

Комуністичної партії України

184

16

Новіцький

Микола

Олександрович

Політичної партії "Сильна Україна"

185

16

Полотнянко

Віталій

Миколайович

Партії "Народна влада"

186

16

Потапова

Інга

Володимирівна

Політичної партії "Європейська партія України"

187

16

Сільченко

Надія

Антонівна

Партії Регіонів

188

16

Сосула

Микола

Іванович

Української республіканської партії "Собор"

189

16

Спасюк

Олександр

Миколайович

політичної партії"Нова політика"

190

16

Ярема

Ірина

Анатоліївна

Партії "Солідарність"

191

17

Акимович

Сергій

Георгійович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

192

17

Боднар

Генадій

Якович

Політичної партії "Українська платформа"

193

17

Бойчук

Володимир

Васильович

Української республіканської партії "Собор"

194

17

Гільовский

Володимир

Володимирович

Політичної партії "За Україну"

195

17

Драгомерецький

Валентин

Володимирович

Партії Регіонів

196

17

Дячинський

Дмитро

Вікторович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

197

17

Комарніцький

Олександр

Борисович

Народної партії

198

17

Поведа

Руслан

Анатолійович

Народного Руху України

199

17

Савєнков

Андрій

Вікторович

Єдиного Центру

200

17

Скрипник

Анатолій

Григорович

Комуністичної партії України

201

17

Шелепницька

Ірина

Петрівна

Політичної партії "Сильна Україна"

202

18

Абрамович

Ігор

Олександрович

Політичної партії "УДАР Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

203

18

Балюк

Микола

Борисович

Політичної партії "Сильна Україна"

204

18

Боднар

Дмитро

Миколайович

Української соціал-демократичної партії

205

18

Врублевський

Андрій

Леонідович

Партії Зелених України

206

18

Гнатієнко

Павло

Анатолійович

Народної партії

207

18

Дзюбак

Володимир

Борисович

Партії "Народна влада"

208

18

Зінчук

Вадим

Ярославович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

209

18

Качуровський

Анатолій

Іванович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

210

18

Лонтковський

Юрій

Анатолійович

Політичної партії "Наша Україна"

211

18

Мальченко

Сергій

Володимирович

Партії Регіонів

212

18

Нетеча

Іван

Михайлович

Єдиного Центру

213

18

Новіков

Георгій

Олександрович

Політичної партії "Фронт змін"

214

18

Суржко

Михайло

Станіславович

Української республіканської партії "Собор"

215

18

Чуйко

Віктор

Михайлович

"Партії пенсіонерів України"

216

18

Ящук

Микола

Андрійович

Народного Руху України

217

19

Войтенко

Ігор

Іванович

політичної партії"Нова політика"

218

19

Дуганець

Віктор

Іванович

Партії Регіонів

219

19

Нестеренко

Валерій

Анатолійович

Української республіканської партії "Собор"

220

19

Паур

Олексій

Михайлович

Політичної партії "Сильна Україна"

221

19

Пилипчук

Леся

Валеріївна

Партії "Народна влада"

222

19

Проворова

Леся

Іванівна

Єдиного Центру

223

19

Пташник

Володимир

Петрович

"Партії пенсіонерів України"

224

19

Рогаль

Леонтій

Іннокентійович

Комуністичної партії України

225

19

Саварчук

Юрій

Миколайович

Політичної партії "Наша Україна"

226

19

Сметанюк

Тетяна

Іванівна

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

227

19

Ткачук

Сергій

Михайлович

Партії Зелених України

228

19

Цвігун

Борис

Ярославович

Народної партії

229

19

Шмирко

В'ячеслав

Валентинович

Політичної партії "Українська платформа"

230

20

Безродний

Віталій

Ігорович

Політичної партії "Українська платформа"

231

20

Грицанчук

Володимир

Іванович

Партії Регіонів

232

20

Кустливий

Олексій

Володимирович

Партії Зелених України

233

20

Кучерук

Василь

Миколайович

Української соціал-демократичної партії

234

20

Покотильська

Наталія

Володимирівна

Політичної партії "Сильна Україна"

235

20

Полятинчук

Вячеслав

Володимирович

Єдиного Центру

236

20

Попов

Михайло

Петрович

Української республіканської партії "Собор"

237

20

Розбам

Микола

Нюсевич

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

238

20

Сенюк

Людмила

Василівна

Партії "Народна влада"

239

21

Борціх

Андрій

Андрійович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

240

21

Дубінський

Володимир

Анатолійович

Політичної партії "Наша Україна"

241

21

Кенца

Олег

Петрович

Партії Зелених України

242

21

Козак

Максим

Іванович

Політичної партії "Сильна Україна"

243

21

Куцеко

Євген

Вікторович

Української соціал-демократичної партії

244

21

Ліщук

Олег

Ігорович

Єдиного Центру

245

21

Лобов

Костянтин

Михайлович

Комуністичної партії України

246

21

Мазур

Олена

Юріївна

Партії "Народна влада"

247

21

Моштак

Микола

Володимирович

Партії Регіонів

248

21

Рощук

Олександр

Степанович

політичної партії"Нова політика"

249

21

Танська

Тетяна

Вільгемівна

Народної партії

250

21

Фтемов

Роман

Миколайович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

251

21

Щербатюк

Олег

Іванович

Української республіканської партії "Собор"

252

22

Антонюк

Іван

Іванович

Партії "Народна влада"

253

22

Баблонюк

Олена

Віталіївна

Соціалістичної партії України

254

22

Віннічук

Андрій

Петрович

Народної партії

255

22

Воронецький

Вадим

Борисович

політичної партії"Нова політика"

256

22

Захарцев

Анатолій

Миколайович

Української соціал-демократичної партії

257

22

Ковальчук

Едуард

Олександрович

Політичної партії "Українська платформа"

258

22

Кузнец

Сергій

Іванович

Партії Регіонів

259

22

Лисюк

Олена

Михайлівна

Єдиного Центру

260

22

Пристач

Руслан

Григорович

Політичної партії "Сильна Україна"

261

22

Приступа

Петро

Адольфович

Комуністичної партії України

262

22

Сьомка

Анатолій

Михайлович

Політичної партії "Фронт змін"

263

22

Тамайчук

Аліна

Григорівна

Політичної партії "Наша Україна"

264

22

Цугель

Сергій

Іванович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

265

22

Чесановська

Наталія

Василівна

Української республіканської партії "Собор"

266

22

Яриновський

Юрій

Леонідович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

267

23

Бадик

Святослав

Олександрович

Єдиного Центру

268

23

Балан

Михайло

Олександрович

Української соціал-демократичної партії

269

23

Білоус

Павло

Леонідович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

270

23

Буймістер

Михайло

Олександрович

Політичної партії "Громадянська позиція"

271

23

Говоровський

Валерій

Сергійович

Української республіканської партії "Собор"

272

23

Крикун

Євген

Васильович

Політичної партії "Європейська партія України"

273

23

Крочак

Ярослав

Адамович

Партії Регіонів

274

23

Попеля

Віталій

Олександрович

Партії "Народна влада"

275

23

Скрипник

Анатолій

Юрійович

Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

276

23

Сукач

Василь

Олександрович

Політичної партії "Сильна Україна"

277

24

Обдуллаєв

Тимур

Аматжонович

тел. 097-27-66-254. Політичної партії "Громадянська позиція"

278

24

Бабій

Сергій

Віталійович

Народної партії

279

24

Бомк

Наталія

Андріївна

політичної партії"Нова політика"

280

24

Кшановська

Олена

Петрівна

Партії Регіонів

281

24

Мерінова

Наталія

Володимирівна

Єдиного Центру

282

24

Митильов

Володимир

Вікторович

Української республіканської партії "Собор"

283

24

Мірко

Олексій

Олексійович

Політичної партії "Наша Україна"

284

24

Мужило

Володимир

Петрович

Комуністичної партії України

285

24

Покотило

Михайло

Павлович

Партії "Народна влада"

286

24

Пшетаковський

Віктор

Августинович

Політичної партії "Сильна Україна"

287

24

Стецюк

Володимир

Петрович

Політичної партії "Європейська партія України"

288

24

Яворський

Генадій

Миколайович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

289

25

Бевз

Анатолій

Миколайович

Народної партії

290

25

Петровський

Віктор

Броніславович

Політичної партії "Сильна Україна"

291

25

Спасюк

Валерій

Володимирович

політичної партії"Нова політика"

292

25

Старченко

Світлана

Володимирівна

Партії Регіонів

293

25

Ткач

Микола

Степанович

Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

294

25

Турчін

Олександр

Юрійович

Політичної партії "Громадянська позиція"

295

25

Чорний

Володимир

Петрович

Партії "Народна влада"

296

25

Шидловський

Валентин

Михайлович

Єдиного Центру

 
Discuss (2 posts)
Список зареєстрованих кандидатів в депутати до одномандатному мажоритарному виборчому округу   15.10.2010 [06:49:33]
#23067
RE: Список зареєстрованих кандидатів в депутати до одномандатному мажоритарному виборчому округу   15.10.2010 [17:22:15]
Та в нашому селі всі один одного знають!!!
Я нарахувла біля п'яти десятків знаймих особисто мені, це не враховуючи заочного знайомства.
#23194

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
141 guests and 1 member online
Deniel