УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Іспанії, Барселона.
Автор: Alex Andrushchak   
15.06.08

Сьогодні з поулу стартує Кімі Райконен. Це його перший поул у цьому сезоні. Загалом Ферарі сильно провів практики і кваліфікацію, Маса має третю позицію на стартовому полі. Своєрідною сенсацією стала друга позиція Алонсо з Рено. Сподіваюсь, що Рено зможе підтримати високий темп і в гонці. На четвертій позиції Кубіца. Тільки 5 та 6 місця за результатами кваліфікації посіли пілоти Макларена - Хемільтон та Ковалайнен.

Отже, старт гонки. В першому повороті Кімі залишається першим а Хемільтон проходить Кубіцу і виходить на четверту позицію. Машина безпеки на треку. Схоже що зіштовхнулись Фетель та Сутіль. Найкраще стартували Росберг та Фізікела, Росбергу вдалось прорватись з 15-ої позиції на 11-ту а Фізікелі з 19 на 15-ту.

Сейфеті кар в боксах і гонка продовжується. Райконен попереду, Алонсо виглядає швидшим за Масу, здається що в його баках значно меньше палива ніж у Ферарі. На п'ятому колі Піке вилітає в гравій, йому вдається повернутись на трасу тільки позаду Бюрдє, 18-тим. Райконен встановлює найкращий час кола і він випереджає Масу на дві секунди.

Піке знову на обочині і він припиняє гонку. Він в'їхав у бік Бюрдє при спробі обгону і француз змушений заїхату у піт. Давідсон в піті, а Бюрдє все ще не виїзджає. Тим часом Райконен лідирує з 3-секундним відривом. Накаджіма та Батон показують майже однаковий час на останьому колі і це боротьба за 12-ту позицію. Райконен показує кращий час на першому та другому секторах. Хемільтон атакує Алонсо в боротьбі за 3-тю позицію. Хемільтон втрачає керування на своїм Маклареном, помітоно як зад боліда зносить і це коштує йому кілька десятих, а тим часом в піт відправляється Алонсо. Він повертає у гонку одинадцятим, позаду Барікело.

Накаджіма пресує Батона у боротьбі за 12-ту позицію. Маса в піті з 2-ї позиції, його піт-стоп триває 8.1 сек і він залишається на м'якій гумі. Райконен у піті, також м'яка гума - 8.2 сек. Вебер та Трулі у піті. Отже обидва Макларен та БМВ кваліфікувались з більшою кількістю палива ніж Ферарі. Хемільтон та Кубіца у піті, Ковалайнен лідирує.

Хемільтон виходить попереду Кубіци, вони 6-ий та 7-ий відповідно. Макларен Ковалайнена в стіні з покришок в 9-тому повороті. Сейфеті кар на трасі. На повторі видно, що щось відлетіло позаду Макларена. Маршали працюють, щоб дістати Макларен з гумової стіни а Хайфельд лідирує за сейфеті каром.

На трасі швидка допомога. Хайфельд в піті, значить в нього не було вибору, бо паливо закінчувалось але в це час піт-лейн було закрито. Болід Ковалайнена дістали зі стіни але немає ніякої інформації про стан самого пілота. Механіки Редбула та Вільямса очікують свої пілотів на піті.

Піт-лейн відкрито. Накаджіма, Батон, Барікело, Фізікела, Кулхард та Глок в піті. Ніс у боліді Барікело пошкоджено. А Хайфельд матиме штрафний проїзд через піт-лейн після того як трасу покине машина безпеки. Барікело знову в піті, йому міняють ніс за заправляють. Болід Ковалайнена підняли на крані але він сам у свідомості. На повторі видно, що він наїзджає на щось і його передня ліва покришка розривається.

Машина безпеки покидає трасу і гонка продовжується. В боротьбі за 8-у позицію Розберг переслідує Трулі. Алонсо сповільнюється та зупиняється на обочині, з задньої частини його боліда йде дим. Барікело на третьому піт-стопі. Він покидає болід і відправляється в гараж.

Алонсо вітає своїх вболівальників, перед тим як сісти на скутер та відправитись в гараж. Сато та Фізекела тісно борються за 9-ту позицію. Сато в піті, заміна гуми на жорстку. Хемільтон найшвидший у першому секторі. Росберг сходить, його Вільямс димить. Через цей схід Фізікела попадає в очкову зону. Фізікела та Маса в піті. Піт Маси зайняв 7.2 сек. Вебер та Трулі також в піті. Повільний піт для Трулі. Райконен в піті з першої позиції, Хемільтон та Кубіца також.

Хемільтон виходить попереду Кубіци. Хайфельд спробував пройти Фізікелу в боротьбі за 11-ту позицію але невдало. Кулхард на 2-му піт-стопі. Глоку міняють ніс після підозри на зіткнення з Кулхардом. Прокол задньої лівої покришки у Кулхарда. На повторі видно, що Глов в'їхав в зад Кулхарда і пошковив обидва боліди. Хайфельд нарешті проходить Фізікелу і виходить на 9-ту позицію.

Райконен на 5 десятих повільніший від свого партнера Маси на останьому колі. Але це не тенденція. Кулхард проходить Сато і виходить на 12-ту позицію. Згідно з останьою інформацією з Ковалейненом все нормально, немає ніяких видимих ушкоджень.

Фінальне коло і Райконен отримує перемогу та укріплює своє лідерство в чемпіонаті! Маса - другий. Черговий дубль Ферарі! Хемільтон - третій. Кубіца - четверний і він, на відміну від попередніх гонок, не виводить БМВ на подіум. Далі Вебер, Батон, Накаджіма, Трулі. Дубль Ферарі виводить їх на перше місце в кубку конструкторів.

До зустріччі на гран-прі Турції, що пройде 11 травня!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
161 гостей