УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Формула 1. Гран-прі Туреччини, Стамбул.
Написал Alex Andrushchak   
16.06.08

Третій рік поспіль поул на треку у Стамбулі виграв Феліпе Маса з Ферарі. Поряд з ним на стартовому полі розмістився Хейкі Ковалайнен з Макларена. Це найкращий результат молодого фіні у кваліфікації. А якщо врахувати його жахливу аварію у Барселоні, то це схоже на міні-подвиг. Другий ряд займають Хемільтон та Райконен. Роберт Кубіца - п'ятий, Вебер - шостий. Прогрес Редбула очевидний, Кулхард також попав у топ-10 і буде стартувати з 10-ї позиції. Для Рубенса Барікело це рекордна 257-ма гонка, він стартуватиме з 12-ї позиції. А замикає пелетон ветеран Фізікела, якого було покарано штрафом у три позиції за виїзд з піт-лейн на червоне світло.

Для турецької гонки Бріджстоун привіз два найжорсткіших типи гуми, тому у деяких пілотів виникають проблеми з розігрівому шин. Типовою тактикою для цього треку є тактика 2-х піт-стопів, з першим в районі 12-го кола. Температура повітря 17 гравдусів, траси 29 градусів, існує ймовірність дощу під час гонки але поки ніяких ознак дощу. Час для прогріву гуми. Ферарі стратує на м'якішому типі, Макларен на жорсткішому. Більшість гонщиків розпочинає гонку на жорсткішому типі.

Червоні вогні гаснуть і розпочинається гран-прі Туреччини. Маса пешршим входить в перший поворот. Жовті прапори, в інцеденті замішана Форсе Індія, сейфеті-кар на трасі. Фізікела завершив свою гонку а механіки Вільямса готовляться до заміни переднього крила на боліді Накаджіми, який зіштовхнувся з Фізікелою. Сутіль повідомив свою команду про те, що йому потрібне нове антикрило. Фетель, Сутіль та Накаджіма в піті. Сефеті кар покине трасу на цьому колі.

Гонку відновлено, Ковалайнен в піті, він отримує новий комплект жорстких шин, певно це був прокол. Накджіма покидає гонку після його інцедента з Фізікелою. Райконен проходить Алонсо і легко виходить на четверту позицію. Маса встановлює кращий час кола, він випереджає Хемільтона на 7 десятих. Ковалайнен повертається в гонку 18-тим після незапланованої зупинки. Новий кращий час кола від Хемільтона і він вже на відстані атаки від Маси. Трулі нависає за Кулхардом в боротьбі за 9-ту позицію. Хемільтон переслідує Масу але цього не досить, щоб вийти на вирішальну атаку. Ковалайнен наздогнав Сутіля а Хемільтон встановлює новий кращий час кола. На повторі видно, що Ковалайнен нарешті зумів пройти Сутіля і виходить на 17-ту позицію.

14-те коло, скоро розпочнеться череда піт-стопів. Масі вдається відірватись на секунду. Алонсо першим відправляється на піт-лейн. Хемільтон на піт-стопі з 2-ї позиції, швидки перший піт-стоп і короткий, несподівана тактика Макларена. Хемільтон 7-й після першого піт-стопу. Ковалайнен проходить Фетеля і виходить на 16-ту позицію. Вебер в піті з 6-ї позиції, піт-стоп тривав 10 сек, жорсткий тип. Він повертається в гонку прямо позаду Алонсо, це не те на що розраховував Редбул.

Маса в піті і лідерство захоплює Кубіца. Маса повертається в гонку трішки попереду Хемільтона. Чистий трек перед Райконеном і він встановлює кращий час кола. Трулі в піті. Ферарі очікує Райконена, і він відправляється в піт. 8.6 сек. зупинка. Хайфельд в піті. Райконен обходить Кубіцу за рахунок піт-стопу.

Маса лідирує випереджаючи Хемільтона та Райконена. Сутіль в піті з 18-ї позиції, це плановий піт-стоп німця. Хемільтон знову наздогнав Масу, розрив сладає меньше ніж секунду. Фетель в піті з 16-ї позиції. Тільки Росберг та Кулхард ще не побували в піті, вони відповідно 5-ий та 6-ий. Кулхард та Бюрдє в піті. Фетель повторно в піті. Проблеми у Торо Росо?

Хемільтон готовий атакувати Масу. Росберг в піті з 5-ї позиції. На повторі видно як Хемільтон проходить Масу у 12-му повороті. Чудовий пілотаж обох пілотів. Хемільтон віддаляється від Маси, але ж гонка ще довга, хто знає яка стратегія у кожного. Піке переторможує в 12-му повороті і це дозволяє Ковалайнену вийти на 11-ту позицію. Болід Бюрдє застигає в гравії після розвороту на трасі, для нього гонку закінчено. Механіки Макларена готові до піт-стопу, Ковалайнен в піті, 9.9 сек зупинка, жорсткий тип.

Хемільтон легко віддаляється від Маси, він їде на секунду швидше на колі. Барікело в піті з 9-ї позиції. Піке в піті з 10ї. Механіки БМВ мають проблеми зі зв'язком з Кубіцею але здається він їх чує. Батон та Глок в піті. Темп Хемільтона наводить на підозри про три піт-стопи в його стратегії. І Хемільтон в піті, новий комплект жорстких шин, отже він зупинятиметься ще раз. Ковалайнен пресингує Глока в боротьбі за 13-ту позицію. Піке переслідує Батона, це поєдинок за 11-ту позицію. Ковалайнену нарешті вдається пройти Глока але він одразу ж допускає помилку і Глок повертає собі втрачену позицію. Але на прямій перед першим поворотом Ковалайнен проводить обгін знову.

Піке в чудовій боротьбі проходить Батона. Слідом за Піке Батона проходить також Ковалайнен. Британець втрачає дві позиції на одному колі. А на чолі пелетону Маса, Райконен та Хемільтон який відстає від Ферарі на 10 сек. 3-тя зупинка Сутіля. Маса в піті з 1-ї позиції, жорсткий тип, як і очікувалося, 7.7 сек. Кубіца в піті і переходить на м'який тип. Райконен лідирує, прес зі стророни Хемільтона зростає. Алонсо в піті з 6-ї позиції. Іспанець повертається 9-им. Хайфельд в піті з 4-ї позиції і він повертається в гонку на 7-ій.

Райконен в піті, 7.1 сек. Хемільтон лідирує але він ще повинен зупинятись. Фетель на 4-му піт-стопі. Росберг ві піті з 7-ї позиції. Хемільтон летить, він і повинен це робити, якщо хоче випередити Райконена. Вебер в піті з 5-ї. Хемільтон в піті. Дуже короткий піт-стоп, 5.9 сек. І йому вдається випередити Райконена!

Кулхард в піті з 6-ї позиції. Піке в піті і він відпускає Ковалайнена. Після закінчення піт-стопів серед лідерів, Маса лідирує, Хемільтон другий. Ковалайнен проходить Кулхарда та виходить на 10-ту позицію а Трулі відправляється в піт. Райконен старається догнати Хемільтона в боротьбі за 2-гу позицію. Ковалайнен проходить Росберга але той відіграється ще до кінця повороту. Ковалайнен в піті, заміна гуми і дуже короткий піт-стоп. Тиск Райконена на Хемільтона збільшується, чи вдасться британцю втримати 2-гу позицію? Ковалайнен все ще бореться, він проходить Глока і виходить на 12-ту позицію. Райконен висить на самому хвості Хемільтона.

Фінальне коло, Маса втреттє стає переможцем гран-прі Туреччини! Хемільтон пересікає фінішну лінію другим, меньш ніж в секунді за ним Райконен. Кубіца четвертий, його напарника Хайфельд - п'ятий. Райконен зберігає лідерство але Маса та Хемільтон наблизились до нього на відстань семи пунктів. Алонсо, Вебер, Росберг відповідно шостий, сьомий та восьмий. В кубку конструкторів Ферарі укріплює своє лідерство і виперджає БМВ на 19 пунктів, яке в свою чергу випереджає Макларен на 2 пункти.

До зустріччі 25 травня на гран-прі Монако!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 4