УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Будуємо свою соціальну мережу!
Автор: Ярослав   
19.06.08
 Русский  Ukrainian 

scr0.jpg На нашому сайті запрацювали компоненти для побудови соціальної мережі. Більшості користувачів відомі такі проекти, як “Одноклассники”, “В контакте”. На нашому сайті, відтепер, у вас є можливість спілкуватись у подібному форматі.

Перш за все потрібно пам’ятати, що при вході на сайт необхідна авторизація (у лівій колонці, одразу під меню сайту). Якщо ви не зареєструвались ще у нас, то вам потрібно це зробити (відповідно клікайте на посилання “Реєстрація“)
Процедура реєстрації на нашому сайті нічим не відрізняється від звичних.

scr1.png
Всі поля, що ви заповнюєте помічені певним значком (, , , ), опис цих значків поданий під формою. Після заповнення і надсилання даних, вам прийде лист на вказану електрону адресу з посиланням, перейшовши по якому ви закінчете реєстрацію на нашому сайті і зможете авторизуватись.

Тепер ви маєте можливість зайти у свій профайл. У лівій колонці у модулі “Авторизація“, після успішної авторизації відображається тепер ваше фото (яке потрібно завантажити у профайл) і вхідні персональні повідомлення. Нижче знаходиться меню користувача.

Щоб зайти у свій профайл, клікайте по відповідному посиланню “Мій профайл“.
Просимо всіх зареєстрованих до 12.06.2008 оновити свої дані у профайлі, оскільки там з’явились нові поля.
Отже, ми в профайлі. Вверху у нас є меню. Навівши курсор на “Редагувати” ми можемо обрати, що ви хочете змінити у профайлі.

Пункт “Оновити особисті дані” переміщає нас на сторінку з особистими налаштуваннями, що розділені закладками.

Закладка “Особисті дані” - містить три своїх підзакладки, “Контактна інформація” - тут ви можете змінити пароль для авторизації на сайті та адресу електронної пошти, а також ім’я користувача, що відображається на сайті. Закладка “Налаштування форуму” відповідно містить поля: Вигляд, Сортування та Підпис, тут ви їх можете змінити. На закладці “Додаткова інформація” заповнюються поля з додатковою інформацією про вас.

Закладка “Файли” - містить налаштування та інформацію про відповідну закладку у вашому профайлі. Ви можете переглянути, допустимі розміри і кількість файлів. Рекомендуємо ставити “Вигляд” у режим “Фотогалерея” і вибераємо рівень доступу до ваших файлів.

На останній закладка “Гостьова книга” рекомендуємо поставити всі перемикачі на вибір “Так”, тоді з’явиться можливість іншим користувача писати свої коментарі у вашому профайлі. Ви матимете змогу блокувати неадекватні повідомлення.

scr1.png

Після зміни ваших налаштувань зберігаємо їх, натиснувши кнопку “Оновити“.

Далі у тому ж меню “Редагувати” вибираємо “Оновити вашу фотографію”, де завантажуємо ваше фото. (Кнопка “Browse…” - вибираємо графічний файл у себе на комп’ютері, кнопка “Вивантажити” - завантажує на сайт ваш файл)
Отже, з налаштуваннями закінчили.

Ви маєте можливість переглядати профайли інших користувачів. Наприклад, можна у меню користувача перейти за посиланням “Список користувачів”, на цій сторінці можна виконати пошук серед профайлів.

Зайшовши у профайл іншого користувача, ви окрім як ознайомитись з інформацією можете відравити йому персональне повідомлення (у полі “Швидке повідомлення” введіть текст і натисніть відправити). Також можна створити “Зв’язок” з даним користувачем (подібне до “Додати у список друзів”).
scr3.png
Щоб його створити і занести користувача у свій список зв’язків (контактів) у верхньому меню профайла “Зв’язки” вибираємо “Запропонувати створити зв’язок”. Після чого введіть повідомлення для погодження і як тільки користувач одобрить ваш запит ви матимите прямий “зв’язок” з даним користувачем. Тип зв’язку (друг, співробітник, знайомий, однокласник) ви зможете задати пізніше з меню “Зв’язки” - “Керування своїми зв’язками”.

Нижче, після основної інформації про користувача йде список груп у які він входить (детальніше про групи нижче).

Ще нижче йдуть закладки, що стосуються власника профайлу, на першій можна переглянути список статей, що написав користувач, на другій пости на форумі, на третій зв’язки, на наступні файли, що побажав показати користувач і на останній коментарі та повідомлення інших людей, що побажали відписатись у гостьовій книзі цього профайлу.

Відповідні закладки є у власному профайлі і ви маєте змогу управляти їхнім вмістом. На закладці “Файли” рекомендуємо створити власну фотогалерею, розмістивши свої фото.

scr4.png Окрім власних профайлів і зв’язків є такий елемент соціальних мереж як Групи. У меню користувача (ліва колонка сайту, нижче авторизації) є в ідповідний пункт “Гупи”. Перейшовши на цю сторінку, ми бачимо список категорій груп. Зайшовши в категорію, ви побачите список груп, що в неї входять. Якщо група відкрита або за підвердженням, ви можете приєднатись до неї клікнувши “Приєднатись до цієї групи”.

Якщо ж вам потрібно створити власну групу, то вверху сторінки, під полем пошуку є посилання “Створити власну групу!”. Потрібно заповнити поля: Категорія, Назва, Опис і Картинка для групи. Нажаль, категоріїї можна створювати лише адміністраторам, тому просимо звертатись, якщо така потреба, написавши приватне повідомлення для одного з адміністраторів: alex, taras, kpsolo. (Для цього в меню користувача перейдіть за посиланням “Мої повідомлення” і вверху виберіть “Нове повідомлення” і в полі “Кому” вкажіть нік користувача, кому адресоване повідомлення)

Що ж можна робити, ставши членом групи? Перш за все, спілкуватись у вибраному колі. Для групи існує свій власний форум, на який ніхто окрім членів групи не може потрапити. Саме на форумі рекомендуємо обмінюватись думками і файлами.
Також є можливість писати оголошення у групі, яке буде видно членам групи. Всі дії і посилання щодо групи знаоходяться у меню на початку сторінки.

scr5.png
 
Обговорення (3 коментарів)
Будуємо свою соціальну мережу!   19.06.2008 [13:00:36]
** Обговорення статті: Будуємо свою соціальну мережу! **

Прошу, якщо виникають питання, можна писати їх тут у коментарях...
#196
Будуємо свою соціальну мережу!   19.06.2008 [13:26:47]
Додай будь-ласка групи в головне меню.
#201
Будуємо свою соціальну мережу!   19.06.2008 [14:28:54]
додано
#202

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
14 гостей та 1 користувач
jacktow