УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
«Комплексна схема оптимізації роботи систем водопостачання та водовідведення Кам’янця-Подільського»
Автор: Alex Andrushchak   
26.01.12

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення «Про затвердження «Комплексної схеми оптимізації роботи систем водопостачання та водовідведення м. Кам’янця-Подільського». Доповідав з цього питання заступник директора КП «Міськтепловоденергія» з питань водопостачання та водовідведення Сергій Боднар.

Вказаний документ розроблений на виконання наказу №316 від 06.09.2010 року Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Виконання цього наказу контролює Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг. Основною метою «Комплексної схеми…» є оптимізація роботи водопостачальних підприємств, щоб не допустити збільшення тарифів на послуги. Хоча здійснити це в повному обсязі можна лише за умови, що не будуть підвищуватися ціни на енергоносії.

Затверджена комплексна схема складається з 4-х етапів.

Перший з них передбачає заміну енергоємного обладнання. Як повідомив Сергій Боднар, на сьогодні цей напрямок вже виконується. «Кам’янець-Подільський активно освоює кошти кредиту Світового банку, які й спрямовані на ці цілі. У 2011 році ми освоїли вже майже 10 млн. грн., про що неодноразово повідомляли громадськість», – сказав Сергій Леонтійович.

Другий етап – це створення електронної схеми мереж. Тобто комунальники мають на меті досконало вивчити стан водопровідних мереж, які експлуатуються в місті. Будуть внесені дані про рік прокладання мереж, їхній діаметр та довжину.

Відповідно з цього випливає і наступний етап – заміна відпрацьованих мереж. Це питання потребує посиленої уваги з боку влади та громадськості. Зокрема керівництво КП «Міськтепловоденергія» неодноразово звертало увагу на стан каналізаційного колектора. Відомо, яка ситуація в Києві, де нещодавно стався обвал і провалилася під асфальт машина. На жаль, Кам’янцю загрожує таке ж, бо наша конструкція також в поганому стані.

Ще один напрямок комплексної схеми – диспетчеризація та автоматизація об’єктів водопостачання та водовідведення. 50% цих робіт також буде здійснено за рахунок коштів Світового банку.

Після завершення модернізації управлінням системою водопостачання буде здійснювати автоматично з диспетчерського пункту.

Наразі ці роботи проводяться в ручному режимі, на що йдуть значні затрати.

Вероніка Власюк, прес-секретар КП «Міськтепловоденергія»

http://mtve.kp.km.ua/content/vykonkom-zatverdyv-kompleksnu-skhemu-optymizatsiyi-system-vodopostachannya-ta-vodovidvedenny

 
Обговорення (3 коментарів)
«Комплексна схема оптимізації роботи систем водопостачання та водовідведення Кам’янця-Подільського»   27.01.2012 [05:44:57]
Обговорення статті: «Комплексна схема оптимізації роботи систем водопостачання та водовідведення Кам’янця-Подільського»

Другий етап – це створення електронної схеми мереж. Тобто комунальники мають на меті досконало вивчити стан водопровідних мереж, які експлуатуються в місті. Будуть внесені дані про рік прокладання мереж, їхній діаметр та довжину.

А куда девались предыдущие еллектронные карты, на которых были все городские комуникации? Дохазайствовались, что даже не знают где и какие у них трубы. Вместо реальной работы - пустозвонство и "освоєння коштів".
#45641
RE: «Комплексна схема оптимізації роботи систем водопостачання та водовідведення Кам’янця-Подільського»   27.01.2012 [07:06:29]
"предыдущие еллектронные карты"...А они были?
#45646
RE: «Комплексна схема оптимізації роботи систем водопостачання та водовідведення Кам’янця-Подільського»   30.01.2012 [06:43:32]
да, представте себе.
в исполкоме сидит целый отдел и делает карту, наносили все трубы, деревья, тротуары и внутридворовые подъезды, вобщем все-все.

почему сейчас говорят что ничего нет можно лишь догадаться.
#45703

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
88 гостей