УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Як написати новину з фотографією у блозі
Автор: Ярослав   
09.07.08

Надумав я написати новину про подію і гарно проілюструвати її фото. Як виявилось це процес не простий. Після деяких поневірянь мені вдалось все зробити гарно і я вирішив описати процесс “для нащадків”, тобто для тих, хто теж хоче писати новини з фотографіями.

Отже - початок. Для початку необхідно “залогінитись” (так називається процедура введення імені і паролю у формі “Авторизація” з лівого боку на головній сторінці). Після цього Вам стане доступна можливість щось тут написати.

Далі - самий простий спосіб. З правого боку знаходимо форму “Блог“, а в ній листочок з хрестиком і написом “Новий пост“. Клікаємо по ньому мишкою - з`являється нова сторінка, на якій написано в багатьох місцях і різними буквами “Написати пост“, отже ми - на місці.

В полі “Заголовок” - пишите заголовок новини. В великому полі посередині пишите власне новину. Потім опускаєтеся трохи нижче і бачите таку собі сіро-синю латочку у якої зверхи написано “Завантажити“. Ось тут ми й будемо тягнути наше фото.

Клікаємо на кнопку “Choose…” і знаходимо фото на диску власного комп`ютера. Після того, як в полі “Файл” з`явиться шлях до вашого фото клікаєте на кнопку “Завантажити” (внизу з правого боку на сіро-синій латочці). Комп`ютер робить “тигидим-тигидим” і на сіро-синій латочці Ви бачите своє фото. Ви думаєте це все? Ні, Ви помиляєтесь, це ще не все. Це Ви тільки зі свого комп`ютера завантажили фото на комп`ютер в Інтернеті. Але якщо цього не зробити, тоді Ви не зможете вставити фото у Вашу новину. Займемось цим.

Тепер необхідно вставити фото у новину. Клікаєте мишкою на фото - на ньому з`являється меню. От тепер - увага! Спочатку необхідно клікнути на пункт меню “Вставити іконку” - він зміниться на пункт “Вставити оригінал“, і тільки після цього можна клікнути на пункт меню “Вставити в пост“. Якщо залишити напис “Вставити іконку“, то у Вашій новині буде маленька фотографія на якій мало що можна роздивитись, а в нашому випадку вставляється саме те зображення, яке Ви хотіли.

Після того, як Ви клікнете на “Вставити в пост” в тексті Вашої новини з`явиться текст схожий на ось такий:

”IMG_0274.JPG”

Якщо його залишити таким як є - то в Вашій новині буде маленьке фото, яке можна збільшити (про це згодом), але це маленьке фото можна зробити трохи більшим.

Для збільшення фото необхідно поміняти два числа, які і визначають розмір фото на сторінці з новинами. В, зазначеному вище і дещо чудернацькому, тексті необхідно знайти такі слова: “height=”96″ width=”128″” (висота і ширина у пікселях) і змінити їх приблизно таким чином: “height=”288” width=”384” і Ваше фото - буде показано більшим.

Для полегшення класифікації (о, як мудро!) вашої новини необхідно ввести її в якусь категорію або категорії. Щоб це зробити, з правого боку знаходите синеньку смужку з написом “Категорії” і плюсіком. Клікаєте на “+” - під синьою смужкою відкриється перелік категорій. Мишкою клікаєте по квадратикам ліворуч від назви категорії - там з`являється “птица” (можна вказати декілька категорій, все залежить від Вашої думки - до чого віднести Вашу новину). Якщо Ви клікнули помилково, або передумали - клікнить ще раз, “птица” щезне.

Це все! Клікаєте кнопку “Опублікувати“, комп`ютер робить “тигидим-тигидим” і показує Вам ні, не Вашу новину, а ту саму сторінку “Написати пост” тільки очищену і з синьо-зеленою смужкою вгорі на якій написано “Пост збережено. Переглянути сайт »“. Швиденько клікаємо мишкою на “Переглянути сайт »” і через деякий час Ви бачите головну сторінку порталу з Вашою новиною.

Тепер можна полюбуватися результатами Ваших зусиль. А якщо клікнути правою кнопкою миші на Вашій фотографії, то у меню, що з`явиться, можна клікнути на пункт “Показати зображення” (або “Open image“, або “Показать изображение“, або ще щось дуже схоже на це) і Вам відкриється сторінка з Вашим фото у повний розмір.

Якщо Вам щось не сподобається у оформлені Вашої новини і Ви захочете щось змінити, то уважно придивіться до заголовка новини. Праворуч від нього Ви побачите листочок з олівцем (чи ручкою). Клікніть на нього мишкою і Ви можете змінити все що забажаєте!

Ось так. Пробуйте, в мене вийшло з четвертого разу. Я плекаю надію, що цей текст позбавить Вас від деяких труднощів. Успіхів!

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
14 гостей