УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Газета Кам'янець-Подільський Вісник
Автор: Alex Andrushchak   
18.07.08

Засновником газети Кам'янець-Подільський Вісник є Кам'янець-Подільська міська рада.

Головний редактор: Петро Поліщук

Свідоцтво про реєстрацію ХЦ №144. Виходить з 1 січня 1991 року.

Адреса редакції: 32300, м. Кам'янець-Подільський, майдан Відродження 1. Тел. 3-15-30, 063 (комісіонка), 50640(факс).

Наклад: 5500.

Всі періодичні видання Кам'янця-Подільського

 
Обговорення (6 коментарів)
Газета Кам'янець-Подільський Вісник   18.07.2008 [11:19:23]
#323
RE: Газета Кам'янець-Подільський Вісник   23.07.2012 [09:12:43]
Цитата:
Рішенням тридцятої (позачергової) сеії міської ради виділено кошти з бюджету міста на збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Кам’янець-Подільський вісник».
Офіційна газета міської ради отримала 150 тис. грн. Це рішення було підтримано майже одноголосно. Таким чином міська влада вирішила підтримати свою газету, яка наразі переживає непрості фінансові часи.
Як розповіла доповідач з цього питання заступник директора департаменту економіки та розвитку інфраструктури Майя Гурська, міська влада створила окреме комунальне підприємство «Кам’янець-Подільський вісник», але жодного разу його не дотувала. Практика свідчить, що у інших містах на комунальні газети виділяють значно більше коштів.
Депутати висловилися за те, щоб у подальшому виробити новий механізм фінансування міської газети.

http://novini.net.ua/?p=11999
#55044
RE: Газета Кам'янець-Подільський Вісник   23.07.2012 [14:00:01]
Тепер ми всі зрозуміли, чому Оллі покинула "Фортецю" заради кам-под.вісника :о)
#55107
RE: Газета Кам'янець-Подільський Вісник   23.07.2012 [15:23:57]
Чи не пов'язане це зі схожою ситуацією з "Подільськими вістями"? Скоро усі Вісник передплачувати будемо!
#55113
RE: Газета Кам'янець-Подільський Вісник   23.07.2012 [15:43:19]
Робимо ставки?=)
#55118
RE: Газета Кам'янець-Подільський Вісник   15.11.2012 [16:33:22]
Цитата:
Незважаючи на широкий розвиток Інтернет-технологій та електронних ЗМІ, газета залишається не лише основним джерелом інформації, але й засобом формування громадської думки. І якщо розглядати засоби масової інформації як «четверту владу», то головним її органом в нашому місті є «Кам’янець-Подільський вісник» - газета, засновником якої є міська рада.
Як рупор міської ради та її виконавчих органів, це друковане видання потребує особливої уваги і підтримки з боку депутатського корпусу, але і сама газета повинна відповідати усім критеріям сучасного засобу масової інформації, а колектив її редакції постійно дбати про зростання популярності серед читачів.
Тому постійна комісія міської ради з питань планування бюджету та фінансів запропонувала секретарю міської ради В.Сенюку організувати зустріч з трудовим колективом редакції газети.
Розмова з колективом відбулась на засіданні комісії 13 листопада 2012 року, на якому депутати вкотре підняли питання про пошук шляхів підвищення рейтингу «Вісника».
В засіданні взяли участь перший заступник міського голови Г.Горшунов, секретар міської ради В.Сенюк, заступник міського голови В.Строяновський, керуючий справами В.Стельмах, працівники фінансового управління, сектора внутрішньої політики організаційного відділу та колектив газети «Кам’янець-Подільський вісник».
Головний редактор Петро Поліщук, презентуючи видання, наголосив, що газета завжди виходить вчасно, на своїх шпальтах намагається висвітлювати позитивні аспекти життя, друкує багато офіційної інформації, не ганяється за сенсаціями. Колектив – 6 журналістів, досвід роботи яких від 4 до 26 років.
Голова комісій Андрій Гамалій запропонував присутнім у форматі «круглого столу» спільними зусиллями розглянути шляхи модернізації газети.
Депутат Дмитро Васильянов наголосив на необхідності проведення рекламних заходів, спрямованих на просування газети на інформаційному ринку міста. Для цього доцільно використати зовнішні носії реклами, офіційний сайт міської ради, проводити різноманітні промо-акції.
Заступник міського голови Григорій Горшунов справедливо зауважив, що пересічний читач шукає на сторінках газети не лише офіційну інформацію, а й змістовні і цікаві краєзнавчі, народознавчі, біографічні матеріали. Наше місто має неповторне історичне минуле, тут проживали і проживають талановиті неординарні особистості, на кам’янеччині проводяться археологічні розкопки та етнографічні дослідження. Цей багатющий матеріал ще недостатньо висвітлюється, тому Григорій Іванович запропонував започаткувати постійні рубрики, щоб читач з нетерпінням чекав виходу кожного номера газети.
Полемізуючи з приводу змісту публікацій, депутат Олександр Шкварський зазначив, що більшість читачів шукають в ЗМІ сенсації і «смажені факти», але у «Кам’янець-Подільського вісника інша концепція, спрямована на об’єктивне висвітлення повсякденного життя нашого міста. За допомогою цього видання міська рада має змогу донести до кам’янчан інформацію про свою діяльність, про успіхи і проблеми міської громади. Тому депутати повинні всебічно підтримувати роботу колективу газети.
Учасники засідання розглянули необхідність підвищення якості друку, придбання нової оргтехніки для редакції, обговорили доцільність збільшення обсягу газети.
Підсумовуючи роботу, секретар міської ради Василь Сенюк наголосив на необхідності посилення взаємодії між редакцією газети та виконавчими органами міської ради, зокрема з відділом з обслуговування міської ради, сектором з питань внутрішньої політики організаційного відділу. До того ж, «яка газета потрібна читачу, найкраще знає сам читач, тому нам необхідно здійснити вивчення читацького попиту», - зауважив Василь Іванович. З цією метою він запропонував провести соціологічні дослідження та опитування і на їх основі розробити оновлену концепцію газети.
Депутати доручили головному редактору Петру Поліщуку подати проект концепції на розгляд депутатського клубу, засідання якого відбудеться на початку грудня 2012 року.

http://kam-pod.gov.ua/1925-yakoyu-buti-gazet-mskoyi-radi.html
#62136

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
91 гостей та 1 користувач
pitertow