УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Рахунки та розрахунки за комунальні послуги в Кам'янці-Подільському.
Written by Alex Andrushchak   
vivtorok, 22 lypen` 2008

В Києві та інших великих містах України рахунки на сплату за комунальні послуги, телефон, газ, світло, воду вже давно приносять всім в поштову скриньку. Це дає змогу підприємствам оперативніше отримувати оплату за спожиті послуги від населення. З іншого боку для людей це також зручно, оскільки треба тільки піти в банк і заплатити по готовому рахунку. Більше того, свої рахунки можна подивитись та навіть оплатити за допомогою кредитної картки через інтернет.

А що ж в нас, в Кам'янці-Подільському? Взнати стан розрахунків за послуги а також заплатити можна на самих підприємствах. Можна також зробити оплату через банк, заповнивши перед цим свою розрахункову книжечку. Чи зручно це?

Не всі підприємства мають пункти обслуговування абонентів в центрі міста чи в інших людних місцях. Але якщо такі пункти і є, то часто щоб навести довідку чи заплати, доводиться стояти в чергах. В банках нажаль те саме, часто-густо доводиться стояти в черзі а також до суми платежу ще додається банківська комісія за прийом платежу. Оскільки розрахункових книжечок багато, то і комісія, яку треба платити окремо за книжечку, буде рости пропорційно кількості цих книжок. Особливо постаралась в цьому ЗАТ "Тепловоденергія", тільки за одну воду може бути до 4 розрахункових книжок.

В багатьох містах існують міські центри прийому комунальних платежів. Такі центри мають пункти прийому платежів по всьому місту, таким чином розрахунки за послуги значно спрощені. В нашому місті також були потуги створити такий центр але наскільки мені відому нічого з цього не вийшло…

В Кам'янці-Подільському інформацію про стан розрахунків на своїх сайтах показували Кам'янець-Подільська філія ВАТ "Хмельницькгаз" та ЗАТ "Тепловоденергія". Слово показували вжито в минулому часі невипадково, жоден з сайтів на сьогодні не працює.

Анатолій Нестерук, мер Кам'янця-Подільського, неодноразово заявляв, що "Тепловодененгія" повинна повернутись у міську власність і стати комунальним підприємством. Можливо після цього міська влада візьметься за проблему централізованих розрахунків за комунальні послуги та створить нормальні умови для споживачів послуг щодо отримання інформації про спожиті послуги та їх оплати.

Статті та інші матеріали, що стосуються комунально-житлового господарства в Кам'янці-Подільському

 
Discuss (5 posts)
Рахунки та розрахунки за комунальні послуги в Кам'янці-Подільському.   22.07.2008 [13:36:48]
** Обговорення статті: Рахунки та розрахунки за комунальні послуги в Кам'янці-Подільському. **

Якщо я не помиляюсь, то через відділення "Ощадбанку" можна здійснити оплату майже всіх комунальних платежів (крім послугів зв'язку) без комісії. Але там завжди та-акі черги...
#387
RE: Рахунки та розрахунки за комунальні послуги в Кам'янці-Подільському.   22.07.2008 [14:19:28]
Ще, здається, без комісії можна заплатити на пошті.
#388
Рахунки та розрахунки за комунальні послуги в Кам'янці-Подільському.   22.07.2008 [16:59:18]
Мало того, что кругом и всегда очереди так еще очень "приятно" становится, когда надо обменять закончившиеся книжки, особенно на газ. Такое впечатление, что там во всю стараются чтобы доставить людям неудобства - далеко, неудобно. всегда долго, особенно если попадешь в окошко где обслуживает Аида Олеговна (есть там такая). Увидете ее бейджик - не становитесь ни за что, она всегда спит на рабочем месте
#390
RE: Рахунки та розрахунки за комунальні послуги в   22.07.2008 [17:26:22]
Газконтора, це якраз по лінії нашого мера.
#392
RE: Рахунки та розрахунки за комунальні послуги в   23.07.2008 [06:22:24]
Ну,... Газконторе до теплокомунэнерго еще очень далеко, там еще охрана за бвери не выставляет.
#393

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >
Останні надходження

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
243 guests and 1 member online
jacktow