УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
«Збережемо Смотрицький каньйон»
Written by Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
sereda, 14 hruden` 2016

Проведеним Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою вивченням встановлено, що 11.02.2016 комісією Кам’янець-Подільської міської ради проведено обстеження зелених насаджень на об’єкті природно-заповідного фонду - в каньйоні р. Смотрич, на відрізку від кладки під Новопланівським мостом до шлюзів та визначено зелені насадження, що підлягають видаленню, про що складено акт №13.

Рішенням виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради № 205 від 18.02.2016 «Про затвердження актів обстеження зелених насаджень що підлягають видаленню», затверджено акти №9,13,15 комісійного обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню, надано дозвіл представнику виконавця робіт провести видалення зелених насаджень за рахунок міського бюджету.

Зазначене рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради №205 від 18.02.2016 прийняте та ордер Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради видано всупереч вимог закону та підлягають скасуванню у зв’язку з тим, що «Смотрицький каньйон» є об’єктом природно-заповідного фонду.

Під час проведення вивчення встановлено, що на території м. Кам’янець-Подільського, в межах геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення «Смотрицький каньйон» на площі 1 га проведено рубку зелених насаджень. Дані роботи проводились без затвердженого проекту оцінки впливу (екологічної експертизи) та без встановлених лімітів на використання природних ресурсів у межах зазначеного об’єкту природно - заповідного фонду, що є порушенням чинного законодавства.

Рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 07.12.2016 задоволено позов Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, вказане рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради визнано неправомірним та скасовано.

Наразі рішення в законну силу не вступило.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
344 guests and 2 members online
MccrearyMargery HadleyUwe