УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Підтримання державного обвинувачення упродовж 2016 року
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
21.01.17

Упродовж 2016 працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури з місцем дислокації в місті Кам’янець-Подільському прийнято участь у 216 судових засіданнях в Кам’янець-Подільському міськрайсуді за результатами яких судом винесено 129 обвинувальних вироків, з них 35 на підставі угод. У трьох випадках щодо підозрюваних застосовано примусові заходи медичного характеру. Судом закрито 45 кримінальних проваджень у зв’язку з відмовою потерпілого від підтримання обвинувачення у формі приватного обвинувачення.

За принципової позиції державних обвинувачів місцевої прокуратури судом не винесено жодного виправдувального вироку.

Крім того, 14.12.2016 Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено вирок стосовно громадянина Пекарського А.А., який в кінці квітня та на початку травня цього року за допомогою невстановленого предмету спричиняв тілесні ушкодження жінкам та дівчатам міста Кам’янець-Подільського.

Його визнано винуватим у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю (хуліганстві), вчиненому із застосуванням предмету, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 КК України

Місцевою прокуратурою у суді доведено, що Пекарський A.A. 25.04.2016 в період часу з 16.00 год. по 16.15 год., 27.04.2016 в період часу з 17.30 год. по 21.45 год. та 12.05.2016 в період часу з 21.30 год. по 22.30 год. в м. Кам’янці-Подільському, з хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, яка виразилася в зневажливому ставленні до громадського порядку, ігноруванні існуючих у суспільстві елементарних правил поведінки, добропристойності та моралі, безпричинно, умисно, із застосуванням невстановленого предмету заздалегідь підготовленого до спричинення тілесних ушкоджень вколов 10 дівчат, чим спричинив їм легкі тілесні ушкодження в області сідниць у вигляді колотих ран.

З урахуванням ступеня суспільної небезпечності та тяжкості вчинених злочинів, за принципової позиції державного обвинувача, обвинуваченого судом засуджено до 5 років позбавлення волі.

Прокурор відділу місцевої прокуратури                                                                                    М. Скринник

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
178 гостей та 1 користувач
VirgilTiz