УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Кір серед кам’янчан
Написал Кам'янець-Подільський міськрайвідділ ДУ"ХОЛЦ МОЗУ   
26.01.18

Кам’янець-Подільський міськрайвідділ Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний відділ МОЗ України» інформує кам’янчан про те, що з 4-х випадків кору, які були зареєстровані на минулому тижні серед мешканців міста, у 2-х хворих діагноз підтверджено лабораторно у вірусологічній лабораторії м. Хмельницького – це мама та 9-місячна дитина, у тата діагноз змінено на пневмонію, 4-й хворий учень ЗОШ №6 лікується в ЦРЛ, у нього теж відібрана сироватка крові на визначення антитіл до вірусу кору, але результатів ще немає. Як повідомлялось раніше із 3-х хворих дитина 9 місяців не щеплена проти кору, так як ще не підлягала по віку, даних за щеплення мами немає, школяр щеплений двічі, останнє щеплення 4 роки тому.

В домашніх осередках інфекції працівниками ПМСД проводиться медичне спостереження за контактними, у школі - медичними працівниками шкільно-дошкільного відділу дитячої поліклініки. В осередках активно проводяться щеплення проти кору – з 19.01 по 25.01 щеплено 72 учні школи та 1 дитина з домашнього вогнища. Наразі більше хворих не зареєстровано. Протиепідемічні заходи тривають.

Всіх кам’янчан, хто не щеплений проти кору закликаємо до щеплень, які проводяться у щеплювальному кабінеті дитячої поліклініки, організовані діти можуть щепитись у дитячих загальноосвітніх закладах міста.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 40