УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
TERRA-HEROICA

Рух військово-історичної реконструкції та фестивалі в історичних місцях Європи є неодмінною ознакою культурного життя цивілізованого світу протягом останніх ЗО років.

Суть і цілі цього руху полягають в науково обґрунтованому відтворенні військових та побутових реалій минулого на тлі пам'яток архітектури та на полях минулих битв. Відтворенням займаються як науковці, так і любителі історії на рівні аматорських реконструкційних груп. Спираючись на архівні відомості, наукові дослідження та археологічні матеріали, такі об'єднання відтворюють одяг, спорядження, озброєння, вивчають статути відповідних армій та особливості воєнного мистецтва певної історичної доби. Це дозволяє і учасникам, і глядачам яскравого видовища відчути себе часткою світової історії. На Заході військово-історичну реконструкцію часто називають "TERRA-HEROICA" - "жива історія".

Зазвичай, державні, муніципальні, та науково-меморіальні інституції, менеджери пам'яток історії та музеїв використовують військово-історичні фестивалі для популяризації історичних пам'яток, а туристична індустрія давно й з успіхом спирається на військово-історичний рух, приваблюючи до історичних об'єктів масовий потік туристів. Об'єднаним центром військово-історичного руху в Україні є Департамент воєнно-культурної антропології Товариства археології та антропології при Київському Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка. ДВКА ТАА, який нарівні з Кам'янець-Подільською міською радою є одним із засновників фестивалю "TERRA-HEROICA", від 1997 року має солідний досвід участі у військово-історичних фестивалях за межами України, в європейських країнах і в Росії.

Перший Міжнародний військово-історичний фестиваль "Terra-Heroica"
Засновники: Кам'янець-Подільська міська рада та Департамент воєнно-культурної антропології Товариства археології та антропології (Київ) відбувся - 2005 року.

На сьогодні військово-історичні заходи є одними з найпопулярніших форм дозвілля у світі. Як приклад можна навести Ватерлоо в Бельгії, Бородіно в Росії, Грюнвальд в Польщі, Лейпциг в Німеччині, Булонь у Франції, Геттісберг у США. Зі свого боку ми хочемо, щоб таким містом в Україні був Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших історичних міст України, головне місто Подільської землі - належить до визначних явищ європейської культури. Впродовж своєї довгої історії він був „межовим каменем" між античним і праслов'янським світом, між Сходом і Заходом, між християнством та ісламом, між різними світоглядами та культурами.

Кам'янець-Подільський відомий передусім як місто-фортеця, яка здобула світову славу. Він був свідком тріумфів і поразок українського війська, бачив злети і падіння національних героїв. Про все це потрібно розповідати сучасним поколінням, щоб знали, якою ціною діставався мир. "TERRA-HEROICA" - спроба провести в Україні фестиваль за всіма нормами й правилами, що встановлені у світі для проведення подібних заходів на найвищому рівні.

Фото - "Terra-Heroica 2007"

 
Обговорення (4 коментарів)
TERRA-HEROICA   11.08.2008 [09:24:33]
** Обговорення статті: TERRA-HEROICA **

А когда у Вас проходит этот фестиваль?
#520
RE: TERRA-HEROICA   11.08.2008 [11:13:46]
Звичайно він відбувається осінню, в вересні або в жовтні.
Слідкуйте за новинами на нашому сайті, ми обов'язково повідомимо точну дату проведення фестивалю.
#522
TERRA-HEROICA   17.08.2008 [12:56:20]
А що, дата фестивалю ще не визначена?
залишилось максимум 1,5 місяці і хотілося б знати точну дату
#572
RE: TERRA-HEROICA   18.08.2008 [05:42:23]
За попередніми даними з 2 по 5 жовтня
#574

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
11 гостей