УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Продовжують мати місце випадки порушення вимог щодо своєчасного подання декларації
Written by Кам'янець-Подільська місцева прокуратура   
p'yatnytsya, 09 zhovten` 2020

Продовжують мати місце випадки порушення вимог щодо своєчасного подання декларації, зокрема посадовими особами юридичної особи публічного права

Згідно чинного законодавства України обов’язком посадовців є відкрите звітування перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Станом на початок жовтня 2020 року наявні ряд випадків виявлення несвоєчасного подання посадовими особами юридичної особи публічного права (начальниками відділів, головними бухгалтерами та ін.) декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Загалом періодами несвоєчасної подачі були з 2017 року по 2019 рік.

Поширеними причинами несвоєчасної подачі стали незнання законодавства.

Однак, відповідно до ст. 68 Конституції України незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

За кожним виявленим фактом уповноваженою службовою особою складено протоколи за ч.1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

За результатами розгляду вказаних протоколів місцевим судом, винних осіб притягнуто до відповідальності та накладено стягнення.

Нагадуємо, що особам на яких поширюються вимоги Закону України «Про запобігання корупції» необхідно подавати: щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; перед звільненням та після звільнення.

Крім цього, у разі суттєвих змін в майновому стані декларанта, останньому обов’язково необхідно подавати відповідні повідомлення через особистий кабінет користувача-декларанта.

 
Discuss (2 posts)
Продовжують мати місце випадки порушення вимог щодо своєчасного подання декларації   13.10.2020 [11:28:01]
#116278
Продовжують мати місце випадки порушення вимог щодо своєчасного подання декларації   22.10.2020 [21:19:33]
Причинами несвоєчасної подачі стали незнання законодавства и в то же время відповідно до ст. 68 Конституції України незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. Не понимаю как так так можно. Как дети. Вы занимаете пост и ведете себя некрасиво. Я могу понять, когда человек положил деньги в банк под высокие проценты https://mainfin.ru/deposits/vklady-pod-visokii-procent/moskva и ему не нужно думать про декларацию. Но вы же по роду своей деятельности и должности должны безоговорочно подавать сведения. Почему законодательство не работает?
#116298

You need to login or register to post comments.
Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
19 guests and 1 member online
kapriolcab