УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Угорщини, Хунгарорінг.
Автор: Alex Andrushchak   
03.08.08

Сьогодні, 3 серпня, за 15 хвилин стартуватиме черговий етап королівськи перегонів - формули 1. Гран-прі формули 1 приймає Угорщина, траса Хунгарорінг.

У вчорашній кваліфікації свої м'язи продемонструвала команда Макларен, пілоти якої Льюіс Хемільтон та Хейкі Ковалайнен здобули перший ряд стартового поля. На другому ряді розмістились Феліпе Маса - Ферарі та Роберт Кубіца - БМВ. П'яте місце досить несподівано виборов Тімо Глок - Тойота. Нагадаю, що попередня гонка для нього закінчилась аварією, в якій його болід було розбито вщент. На щастя пілот не постраждав. Невдало кваліфікувася Кімі Райконен - Ферарі, тільки шоста позиція. Для Ферарі, яка претендує на перемогу у чемпіонаті таку кваліфікацію можна вважати невдалою. Далі Алонсо - Рено, Вебер - Редбул, Трулі - Тойона, Піке - Рено.

Гонка в Угорщині складається з 70-ти кіл. Довжина кола 4.381 км. Пілоти проїзжають формовочне коло. Бріджстоун привіз м'який та супер-м'який типи гуми на сьогоднішню гонку. Схоже, що на м'якому типі стартуватиме лише Девід Кулхард. Пілоти вишиковуються на старотовій решітці перед старотом гонки.

Старт! В першому ж повороті Маса проходить Ковалайнена і Хемільтона та захоплює лідерство у гонці! Алонсо проходить Райконена і виходить на шосту позицію а Піке проходить відразу двох - Трулі та Вебера і піднімається на 8 місце. Але Трулі вдається повернути втрачену позицію! Кращий час кола від Хемільтона але він поки тільки другий.

Також на старті гонки Глоку вдалось пройти Кубіцу і зараз він займає четверту позицію. Хемільтон насідає на Масу у боротьбі за лідерство. Маса відповідає кращим часом кола - 1:22.359. Помилка Фетеля у останьому повороті відкидає його на кілька позицій назад. Маса потрохи відривається від Хемільтона. Питання чи його болід легший і наскільки. Алонсо явно стримує Райконена але Кімі нічого не може вдіяти з Фернандо.

Відрив Маси від Хемільтона вже біля 2 секунд. Барікело та Фетель ведуть боротьбу за 14-ту позицію. Невеликий виліт Сутіля, йому вдається повернутись у гонку. Глок запитував команду про тиск у шинах і команда повідомила йому, що все нормально. І справді, йому вдається підтримувати темп Ковалайнена. Райконен все за висить за Алонсо. Кращий час кола від Маси - 1:21.479 на 12-му колі. Кулхадрд на 11 позиції їде на секунду

повільніше від Піке, що розмістився попереду нього.

Тактика двух піт-стопів є традиційною для цієї траси. Перша хвиля зупинок очікується в районі 20-го кола. Перевага Маси на Хемільтоном вже близько 3 сек. Новий кращий час кола від Філіпе - 1:21.414 на 15-му колі. Ще кращий час на 16-му колі. Абсолютно кращий час Глока у третьому секторі. Кубіці не вдається підтримувати темп лідерів, він помітно відстає. Райконен меньш ніж в півсекунді позаду Алонсо але йому не вдається пройти Фернандо.

Маса в піті. Кубіца також. Вебер у піті. Маса повертається в гонку відразу попереду Алонсо на 4-ій позиції. Хемільтон у піті. Він повертається відразу позаду Райконена на 6-й позиції. Глок у піті. Піт-стоп Маси був коротший, отже можна зробити висновок, що в нього буде коротшим другий відрізок. Ковалайнен у піті з 1-ї позиції. 9.9 сек. зупинка для Хейкі. Він повертається у гонку позаду Піке на 6-й позиції. Маса лідирує а позаду Алонсо, який ще не зупинявся.

Алонсо та Райконен у піті. Вони повертаються у гонку у тому ж порядку. Вони майже зіштовхуються у першому повороті але Алонсо залишається попереду. Трулі в піті. Фетель знову в піті. Проблеми? Трулі повертається у гонку на 9-й позиції. Райконен в піті, здається в нього було зіткнення з Фетелем. Машину Фетеля заштовхали у бокси, здається гонку для нього закінчено. Піке у піті з 3-ї позиції. Виправлення. Райконен не зупинявся. Піке повернувся прямо позаду Алонсо та Райконена.

Після першого піт-стопу Кубіца провалився на 10-ту позицію. Його партнер йде тільки на 12-й. Не дуже вдала гонка для БМВ. Кулхард йде на 5-й позиції зараз але він ще не зупинявся. Кулхард в піті. 8.3 сек. піт-стоп, жорсткіший тип гуми. Фізікела в піті. Росберг в піті. Сутіль в піті. Батон в піті. Бюрдє в піті. Дуже довга зупинка для Бюрдє, можливо це єдина його зупинка.

Барікело та Накаджіма в піті. Проблеми у Барікело, схоже його перезаправили. Нарешті він виїзджає але наскільки його заправили? На запису видно спалахи полум'я при заправці як Барікело так і Накаджіми. Відрив Маси від Хемільтона складає 4 секунди. Обгонів і боротьби в сьогоднішній гонці немає. Між Масою та Хемільтоном нічого не міняється але схоже що Хемільтон залишатиметься на другому відрізку довше.

Хадфельд ще не зупинявся, в нього точно тактика одного піт-стопу. Команда каже Росбергу залишатись наскільки можливо подалі від сліпстріму Фізекели для охолодження машини. Маса відірвався ще на секунду, відрив від Хемільтона вже 5 секунд. Хемільтон вилітає з траси, схоже у нього прокол. Йому вдається дотягнути до піта. Хайдфельд побував на своєму єдиному піт-стопі. Хемільтон повернувся у гонку на 12-й позиції.

Хемільтон повернувся у гонку на 10-й позиції. Ферарі готова до зупинки. Маса в піті. Чистий піт-стоп - 7.5 сек. Він повертається в гонку між Ковалайненом та Глоком. Глок показує зараз найкращий темп зі всього пелетону. Сутіль та Бюрдє в піті. Глок в піті. Коротка зупинка 6.6 секунди. Вебер в піті. Ковалайнен в піті з 1-ї позиції. Бюрдє знову у піті. Ковалайнен повернувся позаду Райконена на 4-й позиції. За 20 кіл до кінця гонки лідерство знову у Маси.

Хемільтон зараз 9-ий. Чи зможе він доїхати до кінця гонки на м'якій гумі? Невеликй вильот Райконен після того як він заблокував задню вісь при гальмуванні. Алонсо в піті з 2-ї позиції. Він повертається десь позаду Трулі на 7-й позиції. Кубіца в піті. Райконен в піті. Росберг проходить Накаджіму. Райконен обігрує Алонсо за рахунок другого піт-стопу!

На повторі видно, що Фізікела та Накаджіма мали невеликий контакт під-час обгону Росберга. Батон в піті. Фізікела контратакує і відбирає свою позицію у Росберга. Трулі робить фінальну зупинку. Кулхард також у піті. Піке в піті з 4-ї позиції. Барікело в піті. Піке захищається від Трулі на колі повернення. Італієць дещо вилітає з траси, тому що боліди майже зіштовхнулись.

Фізікела заходить широко в поворот але йому вдається повернутись на трасу. Лідери вже зробили останню зупинку. Питання тільки чи буде зупинятись ще раз Хемільтон. Фізікела у піті. Сьогодні Глок може здобути свій перший подіум у Формулі-1. Кімі Райконен зараз на 4-й позиції, його відставання від Глока - 8.8 сек а до кінця гонки 12 кіл. За останнє коло йому вдалось відіграти у Глока майже 2 секунди.

На повторі видно, що Глок зайшов широко в поворот - це результат тиску? 1:21.267 - кращий час кола від Райконена. Росберг в піті. Тісна боротьба між Кулхардом та Хайдфельдом за 11-ту позицію. Ще кращий час кола від Кімі - 1:21.195. Виліт Сутіля, схоже йому вдасться повернутись. Між Глоком та Райконеном вже меньше 3 секунд.

Сутіль побував у піті та повенувся у гонку. Райконену вдається відгравати як мінімум півсекунди на колі у Глока. До завершення гонки 5 кіл а відрив скдалає 1.5 секунди. Чи вдасться Глоку втримати свою позицію? Трулі найшвидший у третьому секторі, зараз він йде на 8-й позиції. Льюіс Хемільтон - шостий, схоже він не буде зупинятись.

Сутіль зупиняється знову, на цей раз остаточно - це схід. Райконен втрачає близько секунди після помилки в останьому повороті. Дим валить з Ферарі Маси! Він зупиняється і вискакує з боліда. Це 68-ме коло, два кола до завершення гонки!

Ось так подарунок для Хейкі Ковалайнена! Кімі також втратив 2 секунди на останьому колі. Невже у нього також проблеми? Фінальне коло і Ковалайнен здобуває першу перемогу у своїй формульній кар'єрі. Також вперше на подіумі Тімо Глок - Тойота. Чудовий результат молодого німця. Кімі Райконен після надважкої гонки здобуває 3-тю позицію.

Алонсо стає четвертим. Хемільтон безумовно розчарований, він тільки п'ятий. Піке здобуває очки для Рено - він шостий. Трулі - сьомий, Кубіца - восьмий.

Хемільтон залишається лідером чемпіонату, у нього 62 пункти. На другу позицію виходить Райконен - 57 пунктів, третій Маса - 54 пункти. У кубку конструкторів Ферарі все ще на першій позиції - 111 пунктів, Макларен здобуває друге місце - 100 пунктів, БМВ треті - 90 пунктів.

До зустріччі на гран-прі Європи, що відбудеться 24 серпня у Валенсії!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам’янець-Подільський Онлайн

Кам’янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 
Обговорення (1 коментарів)
Формула 1. Гран-прі Угорщини, Хунгарорінг.   08.08.2008 [11:28:36]
Обговорення статті: Формула 1. Гран-прі Угорщини, Хунгарорінг.

Формула 1. Сезон 2008. Етап 11 з 18. Гран-Прі Угорщини. ГОНКА. Premiere + звук Мегаспорт

Якість: SATRip
Відео: XviD, 720х400, 2300 кб/с
Звук #1: Українською (Оригінал), MP3, 128 кб/с
Звук #2: англійською (оригінальна дорожка офіційної трансляції F1), MP3, 192 кб/с
Тривалість: 02:20:48

Бажаючим можу скинути на офлайнові носії.
#516

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
200 гостей та 1 користувач
MatiyaLk