УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Кам'янець-Подільський втрачає "Телетріумф"
Автор: Alex Andrushchak   
17.08.08

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення погодилась на пропозицію Національної телекомпанії України перенести церемонію нагородження лауреатів національної премії «Телетріумф» із Кам'янця-Подільського до Києва.

«Оргкомітет Національної телевізійної премії „Телетріумф” розглянув звернення Національної телекомпанії України щодо можливостей проведення 29 серпня 2008 року урочистих заходів Національної телевізійної премії „Телетріумф” у місті Кам’янці-Подільському, як планувалося раніше, в ситуації, що склалася після руйнівних повеней у Західній Україні.

Названі керівництвом НТКУ причини, що завадять провести на належному рівні масові заходи „Телетріумфу” за раніше розробленим планом, визнано слушними й об’єктивними. Відтак Оргкомітет премії погодився з пропозицією телевізійників провести урочисту церемонію вшанування лауреатів „Телетріумфу” 29 серпня 2008 року в столичному приміщенні Національної опери України», - йдеться у повідомленні.

За інформацією сайту Телекритика - http://www.telekritika.ua/news/2008-08-15/40045


Особисто для мене, наведені причини виглядають більш ніж надумано, оскільки в Кам'янці-Подільському ніяких підтоплень, руйнувань чи інших стихійних лих не було. Як зажди, справжні причини намагаються замаскувати та приховати. Ймовірними причинами перенесення церемонії є бажання певних кіл отримати кошти на організацію та незадоволення учасників церемонії необхідністю покидати столицю.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
127 гостей