УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Європи, Валенсія.
Автор: Alex Andrushchak   
24.08.08

В цьому році гран-прі Європи примає Іспанія. Формула 1 вперше приходить на новозбудований міський трек у Валенсії. Траса вийшла цікавою з різноманітними поворотами доцільно розташованими зонами безпеки. Першу поул-позицію на цьому автодромі завоювам Феліпе Маса, Ферарі. Поряд з ним на першій лінії розмістився Льюіс Хемільтон, Макларен. Далі Роберт Кубіца, БМВ. Кімі Райконен, Ферарі.

Пілоти виходять на прогрівочне коло. Пілоти вишиковуються на стартовцй решітці і готуються до старту. Вогні гаснуть і гран-прі Європи розпочинається! В першому повороті Маса, Хемільтон, Кубіца, Ковалайнен, Райконен, Фетель, Трулі, Росберг, Хайдфельд, Глок. Кімі втрачає одну позицію на старті а Маса стартує чудово.

Алонсо та Накаджіма в піті, схоже між ними було зіткнення. На повторі видно, що Накаджіма заїхав в заднє крило двократному чемпіону. Накаджіма вже повернувся у гонку а у Фернандо все ще триває заміна заднього крила. Хемільтон встановлює кращий час кола переслідуючи Масу. Маса віповідає тим самим, встановлює кращий час кола та відривається на 2 секунди від Макларена.

А для Алонсо гонка в рідних стінах вже закінчилась він покидає болід. Кулхард проходить Піке і виходить на 16-ту позицію. Кращий час кола від Маси - 1:40.160. Відрив Маси від Хемільтона близько трьох секунд. Гаряча боротьба розгоряється за 14-ту позицію між Фізікелою, Сутілем та Кулхардом. Кулхард допускає контакт з Сутілем на спробі пройти того у шпильці. Маса і Хемільтон йдуть у темпі, що на півсекунди кращий від Кубіци, який йде третім.

Дуже повільне останнє коло від поляка. Ковалайнен та Райконен вже на хвості. Механіки БМВ готують новий ніс для Кубіци? Кулхард 18-ий після розвороту. Кубіца піднімає темп але схоже, що у нього проблеми. Відрив Маси від Хемільтона - 3.8 секунди. На повторі показують Бюрдє зі зламаним переднім крилом. Що ж там було?

Барікело широко заходить в поворот і це дає змогу Кулхарду пройти його. Сутіль проходить напарника Фізікелу і виходить на 14-ту позицію. Кубіца дещо відривається від фінів, що його переслідують. Схоже Райконен знову розплачується за невдалу кваліфікацію. Він явно швидший за Ковалайнена але пройти його немає змоги. Очікується, що лідери використають тактику двох піт-стопів з першим в районі 15-20 кола.

Форс Індія вперше використовує нову коробку у цій конці і схоже, що це дає ефект. Маса в піті на 15-му колі. 9.1 секунди зупинка, жорсткіший тип гуми. Швидка зупинка, отже він кваліфікувався надлегким. Маса повертається у гонку перед Райконеном, на 5-й позиції. Кращий час кола від Хемільтона, він піднімає темп - 1:38.884. Трулі та Фетель ведуть боротьбу за 6-ту позицію.

Хемільтон у піті на 17-му колі. 8.9 секунди зупинка, жорсткий тип. Хемільтон повертається у гонку позаду двох Ферарі. Фетель у піті. Кубіца захоплює лідерство у Валенсії. Кубіца та Райконен у піті. Бюрдє в піті. Кубіца виходить попереду Хайдфельда а Райконен позаду, Ковалайнен лідирує. Трулі в піті. Дуже багато пилюки на піт-лейн. Сутіль в піті.

Трулі повертається відразу позаду Райконена. Трулі проходить Фетеля за рахунок піт-стопу. Ковалайнен та Росберг в піті. Ковалайнен повертається у гонку між Кубіцею та Хайдфельдом на четвертій позиції. Глок та Хайдфельд ще не зупинялись з лідируючої групи, саме вони відділяють Райконена від Ковалайнена. Схоже, що Маса почуває себе досить комфортно в якості лідера.

Хайдфельд в піті. Повертається у гонку на 11-й позиції, перед Батоном. Хемільтон почав відставати від Маси, зараз відрив складає близько 5 секунд. Глок йде на 5-й позиції і схоже у нього тактика одного піт-стопу. На боліді Піке пошкоджено переднє крило. Перший сектор вдається найкраще Масі. Він виграє у першому секторі 0.3-0.5 секунди на кожному колі. Вебер в піті з 10-ї позиції.

Фізікела в піті також. Батон в піті. Ще не зупинялись Глок, Піке та Барікело. Глок в піті. Він переключається на м'яку гуму та заправляється до фінішу. Він повертається в гонку перед Хайдфельдом. Барікело та Накаджіма в піті. Позиція у Глока зараз дуже вигідна, бо тим хто попереду нього треба зупинятись ще раз. Але як буде вести себе м'яка гума? Друга зупинка Кулхарда.

Хайдфельд насідає на Глока, це боротьба за 9-ту позицію. Перший відрізок у Піке дуже довгий, він все ще не зупинявся. Піке нарешті в піті, переключається на м'яку гуму. Кращий час кола від Маси - 1:38.840. І знову - 1:38.757. Райконен починає скорочувати відрив від Ковалайнена. Знову краще коло від Маси - 1:38.708, відрив від Хемільтона вже більше 10-ти секунд.

Маса в піті. Сутіль також. Масі ставлять м'який тип гуми. Маса ледве не допускає зіткнення з Сутілем на колі виїзду. Друга зупинка Бюрдє. Маса повернувся у гонку на 2-й позиції. Росберг в піті. Хемільтон в піті. Маса під розслідування за інцединт при виїзді з другого піт-стопу. Фетель у піті. Нервова ситуація, лідера гонки можуть покарати.

Кубіца в піті з 3-ї позиції. Він повертається у гонку на 6-й позиції. Фетель випередив Глока за рахунок піт-стопу та вийшов на 7-му позицію. Друга зупинка Хайдфельда та Трулі. Трулі повертається на 6-й позиції. Прокол передньої правої шини у Сутіля. Він допускає легке зіткнення з відбійником. Машину забирають під жовті прапори.

Райконен та Ковалайнен у піті. Райконен зривається разом з заправочним конусом і змушений зупинитись щоб його забрали. Райконен повертається в гонку на 6-й позиції. Інцидент з Масою буде розглянуто після гонки. Отже поки штрафу не буде. Райконен зупиняться і покидає болід - катастрофа для Ферарі продовжується. Ймовірно це поломка двигуна. До кінця гонки 10 кіл.

Маса впевнено лідирує, відрив від Хемільтона - 7.5 секунди. Механіка Ферарі, якого було травмовано під-час заправки Райконена, доправлено в медичний центр для обслідування.

Феліпе Маса робить хет-трик у Валенсії - поул, краще коло та перемога!
До зустріччі 7 вересня на гран-прі Бельгії у Спа-Франкошамп.
Всіх українців вітаю з Днем Незалежності України!


Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 
Обговорення (2 коментарів)
Формула 1. Гран-прі Європи, Валенсія.   02.09.2008 [08:31:29]
** Обговорення статті: Формула 1. Гран-прі Європи, Валенсія. **

Доступне відео Гран-прі Європи на офлайновому носії.

Формула 1. Сезон 2008. Етап 12 из 18. ГП Европи. Гонка. Мегаспорт

Тривалість: 02:02:24
Якість: SATRip
Відео: XviD, 696х568, 1900 кб/с
Звук: Українська (Оригінал), MP3, ~ 224 кб/с
#749
RE: Формула 1. Гран-прі Європи, Валенсія.   02.09.2008 [08:38:04]
Дим з боліда Кімі валив набагато густіший ніж з боліда Маси на попередньому гран-прі.

Ферарі звинувачують в проблемах партію бракованих шатунів і запевняють, що мотори горіти більше не будуть.
#750

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
239 гостей та 1 користувач
kapriolcab