УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Повірка відбуватиметься за рахунок споживачів - відповідь Тепловоденергії.
Written by Alex Andrushchak   
vivtorok, 02 veresen` 2008

У відповідь на судову заборону брати плату за повірку лічильників, про що писалось у статті Тепловоденергії заборонено брати гроші за повірку лічильників, ЗАТ "Тепловоденергія" поширила наступну інформацію:

«Згідно зі ст.28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», періодична повірка, обслуговування та ремонт (у т.ч. демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки, результати-вимірювань яких використовуються під час розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду, здійснюються за рахунок підприємств та організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо» та водопостачання... Згідно з п.& Правил надання послуг з центрального опалення, постачання холодної і гарячої води та водовід ведення, затверджених постановою кабінету Міністрів України від 21.07-2005 р. №630, такі послуги повинні надаватися споживачеві згідно з договором, що оформлюється на підставі типового договору про надання послуг з центрального опалення, постачання холодної і гарячої води та водовідведення.

Проте необхідно зазначити, що витрати на періодичну повірку, обслуговування і ремонт (у т.ч»: демонтаж, транспортування та монтаж після повірки) квартирних засі води, які перебувають у власні (мешканців багатоквартирних житлових будинків), відповідно до п.29 «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", затвердженог постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. №560, включаються до тарифу на утримання будинку та прибудинкової території (квартплати). До тарифу на послуги централізованого водопостачання та вододовідведення включаються витрати зазначених робіт, якщо будинкові засоби обліку є власністю водоканалу. Такі витрати включаються до тарифів лише для тих споживачів, котрі проживають у будинках, обладнаних будинковими за собами обліку, в т.ч. й приватному секторі (п. 16 «Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого урядовою постановою від 12.07.2006 р. №959.

Відповідно до згаданих відповідних документів, витрати з періодичної повірки, обслуговування і ремонт (у т.ч. демонтаж, транспортування та монтаж після повірки) квартирних засобів обліку води та теплової енергії покладається, на власника засобів обліку. З приводу цього питання існує неузгодженість між чинними нормативно-правовими актами. Коментуючи зазначену колізію, міністр з питань ЖКГ зауважив, що в будь-якому разі повірка відбуватиметься за рахунок споживачів.

Ця плата може бути закладена в тарифі. Але це все одно буде за рахунок людей. Бо підприємство, яке надає послуги, не має іншого джерела коштів на цю справу.

ЗАТ "Тепловоденергія".

 

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
8 guests online