УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Генеральний план Кам'янця-Подільського.
Written by Alex Andrushchak   
vivtorok, 09 veresen` 2008

2 вересня у прес-центрі міської ради відбувся брифінг головного архітектора міста Анатолія Ткачука, присвячений розробці генерального плану Кам'янця-Подільського.

Анатолій Олексійович поінформував про історію цього питання. У 2004 році було укладено угоду з Київським науково-дослідним інститутом про виконання робіт. Початкова вартість склала 382 тисячі 610 гривень, але оскільки щорічно проходить інфляція, згодом загальна вартість сягнула 677 тис 142 гривні, з них з міського бюджету перераховано 377 тисяч 600 гривень, за обсягом - це лише 50% генерального плану.

На сьогодні представлено 5-й варіант розробки, який у жовтні місяці планується заслухати на містобудівній раді. Оскільки знову пройшов перерахунок, остаточна вартість робіт по розробці має скласти 858 тисяч 312 гривень.

Нещодавно відбулася зустріч міського голови – Анатолія Нестерука з розробниками генплану Як пообіцяли представники інституту, генплан буде закінчено у 2009 році. Міський голова запропонував, враховуючи реальну можливість завершити роботи, профінансувати їх також у цьому році.

Історико-архітектурний план нової частини Кам’янця-Подільського взялася виконувати радник міського голови Ольга Пламеницька, яка теж пообіцяла зробити це цього року. У розробці нова об’їздна дорога, яка також має бути відображена на плані. Варто зазначити, що прогнозований показник генплану орієнтовно 110 тисяч населення. За площею можливе розширення меж міста у бік села Пудлівці, але виникають деякі проблеми з розпаюванням земель, адже тепер місто має ці землі викупляти.

Основною тенденцією розвитку, за словами головного архітектора міста Анатолія Ткачука, є використання земель військових територій, активно впроваджується соціальна складова цієї теми, будується житло для військовослужбовців.

За матеріалами офіційного сайту Кам'янець-Подільської міськради.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >
Останні надходження

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
156 guests online