УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Чи потрібен фестиваль 'Terra Heroika 2008' місту?
Автор: Галина Муясарова   
22.09.08

Чим визначається популярність міста? Чи корисна вона для мешканців самого міста?

Можна впевнено сказати, що на популярність міста впливає об’єм інформації про нього у світі. А щоб потрапити в інформаційний простір треба неабияк попрацювати. Але такі зусилля того варті.

Кам’янець-Подільський впевнено претендує називатися центром культурного життя України. Величезна кількість культурно-масових заходів привертає до міста увагу тисячі туристів з різних куточків світу. Державні посадовці (Луценко, Червоненко), які часто бували гостями на фестивалях, відмітили, що Кам’янець і Львів – найбільш зразкові українські міста європейського типу, але разом з тим мають індивідуальною атмосферу та історію.

Адміністрація міста впевнена, що різного роду шоу та видовища, хоч і потребують для своєї організації немалих коштів, але й окупаються подвійною монетою. Безліч шанувальників історії прибуває до нас помилуватися краєвидами, відвідати наші музеї, зазирнути за стіни Старої Фортеці. Але разом з тим вони залишають у місті немалі кошти, чим значно поповнюють і міський бюджет, і гаманці зацікавлених громадян. У виграші опиняється велика кількість міських служб: транспорт, готелі, бари та кафе, медична та пожежна служби, робота музеїв, приватні особи.

Остаточні висновки про необхідність для Кам’янця такого роду масових заходів були зроблені міським урядом після зйомок минулого року фільму «Тарас Бульба». Порахувавши прибуток (досить вагомий) діяльності кіноіндустрії, кам’янецькі мужі вирішили і надалі подібним чином поповнювати міську казну.

От і фестиваль “Terra Heroika” планується провести з метою популяризації Кам’янця-Подільського у світі, зацікавлення його історією, з метою економічного розвитку міста, а також викликання позитиву в свідомості людей. Адже тільки на позитиві можна досягнути життєвих успіхів.

Весь кошторис свята вже давно підрахований. Нестача фінансів звичайно позначиться на забарвленості цікавими ідеями (наприклад, відмова від попередньо запланованого обряду весілля). Але спонсори, своєчасно усвідомивши свою вигоду у заході, вже взялися жваво допомагати. А отже є надія на гарне видовище!

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
168 гостей та 1 користувач
jacktow