УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Прокат велосипедів
Written by Андрій Зломинога   
sereda, 24 veresen` 2008

Літо – пора активного відпочинку. Кам’янець-Подільський завдяки своїй природній унікальності, притягує чимало туристів, які в пошуках нових вражень, з’їжджаються зі всієї України. Але хто не зустрічався з проблемою транспорту на екскурсійних маршрутах в “Старому місті”: іноді, ходити пішки дуже важко, особливо в спеку, що значно скорочує можливості відвідати історичні місця за день-два. Тому, досить популярним стає велоспорт. Переваги очевидні – Ви керуєте своєю швидкістю, Ви зупиняєтесь там, де найцікавіше, Ви в чудовій фізичній формі, Ви можете проїхати там, де довелось би йти…

В Європі прокат велосипедів набув значного поширення, та подібні тенденції розгортаються і в нашій країні. Попит, як відомо, породжує пропозицію, тому прокат велосипедів, роликів скейтбордів – не лише активний відпочинок активних людей, а й можливість розвивати хороший бізнес.

Цільовою аудиторією даної послуги виступає населення міста, адже в місті налічується понад 37 тис. молоді у віці від 15 до 35 років, та потік туристів, який вже вдвічі перевищив чисельність населення Кам’янця-Подільського та з кожним роком зростає. Система самого бізнесу виглядає досить нескладно: клієнт звернувшись до Вас заключає договір, умовами якого є термін, вартість, застава, відповідальність сторін. Додатковим договором може передбачатись страхування, умови якого залежать від страхової компанії. Дуже важливе значення має створення правил надання обладнання в оренду, прайсу вартості послуг та прайсу відшкодування вартості пошкодження прокатного обладнання, для запобігання непорозумінь. Конкурентне середовище дозволяє зайняти свою нішу на ринку, адже даний вид послуг надають лише декілька суб’єктів господарювання, не покривши в достатньому обсязі даний сегмент ринку.

Що ж потрібно, щоб розпочати власну справу? Перш за все необхідно забезпечити наявність обладнання для прокату: велосипеди, ролики, скейтборди, захисне спорядження тощо. Але не менш важливим є вибір місця розташування Вашого прокату, адже він має бути розміщеним, бажано, на початку туристичних маршрутів, хоча при активній маркетинговій кампанії місце відіграє меншу роль, оптимальними варіантами стануть “Старе місто” та центральна частина міста (район Ринку та Міського будинку зв’язку). Для забезпечення нормальної роботи даного бізнесу необхідно 2 працівники-консультанти.

Маркетингова складова розвитку бізнесу займатиме значну статтю фінансових витрат, адже Ви намагатиметесь продати послугу не лише мешканцям Кам’янця-Подільського, але й людям, які, в більшості, мало що знають про місто та можливості, які воно пропонує. Отже, реклама складатиметься з наступних кроків: реклама в друкованих засобах масової інформації – місцеві газети спрямовані на внутрішнього споживача, та такі видання як “Кам’янець-Подільський туристичний”, що, в значній мірі, орієнтовані на зовнішню аудиторію; співпраця з туристичними фірмами – завдяки чому дещо розшириться коло Ваших клієнтів, адже саме вони безпосередньо працюють з багатьма потенційними споживачами, пропонуючи туристичний відпочинок в місті. Реклама в інтернеті стає все популярнішою, тому що все більше туристів організовують своє дозвілля без посередників, здійснюючи самостійний вибір місця та способу відпочинку (якщо створення власної сторінки є більш кропітким та дорожчим задоволенням, то реклама на туристичних порталах все ще залишається безкоштовною).

Капітальні вкладення складаються з наступних статей: придбання обладнання (15 велосипедів середньою вартістю 300$, 25 комплектів захисного спорядження середньою вартістю 100$, 10 пар роликових ковзанів середньою вартістю 100$, 10 скейтбордів середньою вартістю 60$ на суму близько 30 тис. грн.; витрати на реєстраційні процедури та отримання дозволів – 2000 грн.; зовнішнє облаштування пункту прокату – 3000 грн. Загальна сума першопочаткових капітальних витрат складе близько 45 тис. грн. Додатковим об’єктом прокату можуть бути: палатки, спальні мішки, рюкзаки тощо, - це залежить від вашого бажання, фантазії, фінансових можливостей.

Щомісячні витрати складатимуть: витрати на утримання працівників (3000 грн. включно з нарахуваннями на з/п), єдиний податок для фізичних осіб при спрощеній системі оподаткування (200 грн.), оренда приміщення (2000 грн.), поточний ремонт та обслуговування обладнання (1000 грн.).

При середній завантаженості всього обладнання 50% та цінах на послуги прокату (велосипед – 30 грн., ролики – 10 грн., скейтборди – 10 грн., захисне обладнання – 10 грн. за добу (що зовсім недорого порівняно з існуючими цінами на аналогічні послуги)) щомісячний валовий дохід складатиме 13500 грн., а з відрахуванням щомісячних витрат прибуток складатиме 7300 грн., що дозволить повернути капітальні вкладення (без врахування маркетингової складової) за 6 місяців.

Прибутковість та перспективність даного виду діяльності можна назвати очевидними, адже саме активний відпочинок набуває поширення, а для Кам’янця-Подільського, як туристичного осередку, розвиток інфраструктури є пріоритетною та високорентабельною галуззю. До нових зустрічей, з радістю прийму запрошення на велосипедну прогулянку від людини, яка втілить даний проект в життя.

P.S. Я буду радий отримати Ваші зауваження, пропозиції, побажання, ідеї. Пишіть мені на E-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Андрій Зломинога

Всі статті з серії "Власна справа"

Вперше опубліковано в газеті "Ділове Місто", www.kam-podil.com

 
Discuss (9 posts)
Прокат велосипедів   16.07.2020 [17:18:46]
** Обговорення статті: Прокат велосипедів **

Вот дополнительный заработок в интернете https://2captcha.com/ онлайн-Сервис 2Captcha, подработка на капчу. НЕ бизнес конечно, но прибыль тоже приносит.
#116164
Прокат велосипедів   16.07.2020 [17:19:01]
Вот дополнительный заработок в интернете https://2captcha.com/ онлайн-Сервис 2Captcha, подработка на капчу. НЕ бизнес конечно, но прибыль тоже приносит.
#116165
Прокат велосипедів   16.07.2020 [17:19:43]
https://2captcha.com/
#116166
Прокат велосипедів   16.07.2020 [17:20:31]
https://2captcha.com/
#116167
Прокат велосипедів   21.10.2020 [11:22:19]
https://2captcha.com/
#116287
Прокат велосипедів   21.10.2020 [11:22:37]
https://2captcha.com/
#116288
Прокат велосипедів   25.11.2020 [18:20:44]
Это неплохое и перспективное дело, главное закупить велосипеды или взять их в аренду. На это понадобятся деньги. Я знаю, что тут https://miloan.ua/ru/blog/zecredit-uslovia-polucenia-onlajn-kreditov дают средства по выгодным условиям. Понятно, что нужна большая сумма, так что придется обращаться не к одной финансовой установе.
#116318
Прокат велосипедів   11.05.2022 [12:44:56]
Да, очень удобно , что можно передвигаться по городу довольно дёшево. Но всё же иногда важна скорость, удобство и возможность перевозить груз! Вот не давно нужно было срочно вывезти вещи в Кременчуге, очень выручило такси 838 https://taxi838.ua/ru/kremenchug/ . Отличный сервис и адекватные цены, так что советую, если подобные нужды у вас будут!
#116486
Прокат велосипедів   04.08.2022 [14:55:38]
https://001k.exchange/ru/blogs/btc-to-privat24
#116507

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
12 guests online