УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Під співи старовини
Автор: Галина Муясарова   
29.09.08

Чи підготували організатори “Terra Heroika – 2008” для глядачів щось особливе? До IV Міжнародного військово-історичного фестивалю у Кам’янці-Подільському залишились лічені дні. Триває інтенсивна підготовка. Оргкомітет намагається зробити свято дійсно видовищним, цікавим та оригінальним. У заходах задіяна надзвичайна кількість учасників, кожен з яких додасть фестивалю неповторного колориту.

Відомо, що метою “Terra Heroika” є відтворення подій на Поділлі доби Сарматизму. Для цього запрошено досвідчених реконструкторів, які спробують поєднати минуле з сучасністю. Подумали і про музичне забарвлення.

Значимим учасником “Terra Heroika – 2008” буде Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа із концертною програмою “Flos in lapide” («Квітка на камені»). Це новий продукт міста, спеціально підготовлений під «Сарматичний дух». Пройде він за підтримки міської влади та КПВІТ. Спеціально готуються костюми для виступу (відомо, що вартість їх становить 19 тис. грн..).

Автором і керівником проекту є Нетеча Іван Михайлович – директор хорової школи. Про те, що Іван Михайлович є непересічною особистістю, фанатом своєї справи і просто гарною людиною, відомо вже далеко за межами Кам’янця-Подільського та й України. От і на такому важливому заході для міста І. Нетеча покаже роботу свого колективу.

Якщо Ви бажаєте проникнутися духом Сарматизму, не тільки побачити, але й почути цей час, вам неодмінно потрібно буде відвідати концертну програму “Flos in lapide”. Участь у ній візьме кам’янецький хор «Журавлик», викладачі дитячої хорової школи, Київський Ансамбль старовинного співу «Музичні Асамблеї» та хор «Сяйво» Ніжинської музичної школи.

У їхньому виконанні прозвучить світська та духовна музика XVI – XVII ст.. це стане оригінальним музичним супроводом усього фестивалю. Мешканці та гості Кам’янця будуть мати нагоду познайомитися з музичною історією Сарматичної доби, що додасть ще більше старовинного духу і правдивості відтворюваним подіям. А сучасне покоління у такий спосіб залучиться до пізнання мистецтва пізнього Середньовіччя.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
1669 гостей та 4 користувачів
jacktow DenaMuscio LinneaP30 OrvilleLus