УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Бразилії, Сан-Паулу.
Автор: Alex Andrushchak   
02.11.08

Сьогодні, 2 листопада, відбудеть фінальна гонка великого цирку - формули 1. Інтрига цьогорічного чемпіонства збереглась як в заліку пілотів так і в кубку конструкторів. Як і в минулому чемпіонаті боротьбу за перемогу ведуть Ферарі та Макларен. В особистому заліку лідирує Льюіс Хемільтон, який має семиочкову перевагу на Феліпе Масою. А в командному заліку веде Ферарі, відрив якої від Макларен складає 11 пунктів.

Якщо пригадати історію минулорічної гонки на Інтерлагосі, то перевага Льюіса Хемільтона на Кімі Райконеном також склада 7 пунків. Але Льюіс допустився низки помилок і не зумів поборотись за чемпіонську корону в тій гонці. В цьому році Ліюіс заявив, що він багато чому навчився, а тому не випустить чемпіонство зі своїх рук в жодному випадку. Нагадаю, що для перемоги Льюісу достатньо фінішувати в чільній п'ятірці, навіть якщо перемогу здобуде Маса. В Феліпе задача набагато складніша, йому обов'язково потрібно перемагати і при цьому очікувати на помилки Хемільтона.

У суботній кваліфікації поул на радість вболівальникам здобув бразилиць Маса. Доволі несподівано місце на першому ряду стартового поля здобув Ярно Трулі, Тойота. Кімі Райконен стартуватиме відразу позаду Маси, в нього третя позиція. Тільки з четвертої позиції відправиться в бій Льюіс Хемільтон. Його напарник, Хейкі Ковалайнена стартуватиме п'ятим. Шосту позицію на старті має Алонсо. Четвертий ряд займають Себ. Фетель з Торо Росо та Нік Хайдфельд, БМВ. Далі Себ. Бурде та Тімо Глок.

Льюіс Хемільтон, коментуючи свій невдалий виступ у кваліфікації натякнув, що його суперники будуть стартувати з меньшою кількістю палива в баках і саме цим пояснюється їх швидкість у кваліфікації. Впродовж гонки може піти дощ, а це як завжди може змішати всі карти гонщикам та командам. Отже гран-прі Бразилії обіцяє бути по справжньому бойовим та багатим на сюрпризи.

Сьогоднішня гонка стане останьою для Девіда Кулхарда з Ред Бул, який завершує кар'єру в формулі 1. Хоча Девід закінчує виступи, він продовжить співпрацю з Ред Бул у ролі консультанта команди. Також він коментуватиме гонки формули 1 для BBC. Під питанням перед наступним сезоном також Себ. Бурде, Нельсон Піке та Рубенс Барікело. Також невідомо у якій команді продовжить виступати у наступному сезоні Фернандо Алонсо.

Пілоти займають свої місця на стартовій решітці. Гонка в Інтерлагосі складається з 71 кола. Бріджстоун привіз на гонку середній та м'який типи гуми. Майже у всіх виникли проблеми з м'яким типом. Отже окрім погоди бережливе ставлення до гуми також може стати значним фактором у боротьбі пілотів. І, в Інтерлагосі починається дощ!!!

Старт відкладено на 10 хвилин. Команди мають час змінити гуму на дощову. Але схоже, що дощик припиняється і сонце знову з'являється на небі. Але як мінімум стандартна дощава гума потрібна для старту гонки. Комп'ютер показую, що впродовж найближчих 30 хвилин дощ не очікується.

Згідно з прогнозом Рено дощу не буде впродовж найближчих 40-ка хвилин. Сейфіті-кар відправляється на коло, щоб перевірити стан траси. В деяких місцях дуже мокро, а от у інших зовсім сухо. Для команд наступає по справжньому важкий час. Буде чи не буде дощ? Якщо буде, то коли?

Отже пілоти вирушають на прогрівочне коло. Схоже, що всі на стандартній дощовій гумі. Бризки летять на всі боки, траса і справді мокра. Але значний відрізок траси зовсім сухий. Маса повертається на стартову решітку а Кубіца заїздить у піт.

Старт! В першому повороті Маса, Трулі, Райконен, Хемільтон, Ковалайнен. Фетель проходить Ковалайнена. Розворот та виліт Кулхарда. Машина безпеки на трасі. Для Кулхарда та Піке гонку закінчено. Піт-лейн відкрито.

Остання гонка Кулхарда завершилась так і не почавшись. Компьютер показує, що Алонсо також пройшов Ковалайнена. А Фетель пройшов також і Алонсо. Фізікела в піті. Кращий час кола від Хемільтона - у режимі машини безпеки :-) В зіткненні в першому повороті також брав участь Накаджіма, але здається він без пошкоджень.

Схоже, що Піке не був учасником інциденту з Кулхадом, у нього власна історія. Машина безпеки покинула трасу і ми знову у гонці! Ковалайнен проходить Алонсо, але іспанець відразу ж повертає собі позицію. Кубіца зараз 17-ий після заїзду в піт для заміни гуми на дощову. Маса встановлює кращий час кола а Хайдфельд проходить Барікело і займає 11-ту позицію.

А Барікело добре стартував, бо він мав тільки 15-ту стартову позицію. Райконен насідає на Трулі, між ними 0.1-0.2 сек. Росберг та Батон побували в піті. Росбергу змінили гуму на середній сухий тип. Хайдфельд проходить Вебера та виходить на 8-му позиції, а нещодавно ще був 11-м. Відраху кілька пілотів заїхали в бокси. Для заміни гуми?

Фетель, Алонсо та Вебер в піті. Барікело в піті також. Маса в піті. Ковалайнен та Хайдфельд також. Усі переходять на суху гуму. Проблеми на піт-стопі Ковалайнена, він втрачає значний час. Кубіца в піті. Трулі лідирує і всі три лідери заїзджають в піт. Піт-стоп Хемільтона зайняв 7.5 секунди. Райконен випереджає Трулі на піт-стопі

Райконен повертається у гонку на 4-й позиції а Хемільтон тільки 7-ий. Хемільтон проходить Трулі. Глок та Бурде також. Фізікела - п'ятий!!! Кращий час кола від Маси, а Райконен їде значно повільніше. Хемільтону не вдається пройти Фізікелу а йому це вкрай потрібно.

...
Ми повертаємось у гонку на 49 колі, після другої хвилі піт-стопів. Отже ми маємо наступний стан гонки. Маса, Фетель, Алонсо, Райконен, Хемільтон, Ковалайнен, Глок, Трулі. Така ситуація робить чемпіоном Хемільтона. Хемільтон на коло проходить Фізікелу, а слідом за ним те ж саме робить Кубіца. Але поляк тільки 16-ий. Фетель в піті, 6.4 секунди зупинка.

Він повертається у гонку позаду Хемільтона. Накаджіма в піті, він на коло позаду. Певно даються взнаки пошкодження від зіткнення з Кулхардом. Фетель наздоганяє Хемільтона, чи буде англієць оборонятись? Між Маклереном та Торо Росо 1 секунда. Батон в піті. Хемільтон та Фетель йдуть у одному темпі. БМВ передбачають дощ у наступних 10 хвилин.

Райконен стрімко наздоганяє Алонсо, а Фетель підтисткає Хемільтона. Райконен проходить другий сектор на півсекунди швидше від інших пілотів, що дає йому змогу наближатись до Алонсо. Дощ вже розпочинається чи фани так вітають своїх кумирів? На асфальті дощу не видно.

Між Райконеном та Алонсо - 1.2 сек. Хемільтон - Фетель, 0.9 сек. Дощ починається! Накаджіма в піті, чи поставлять йому дощову гуму? Фізікела в піті. Хайдфельд в піті. Барікело в піті. Росберг та Бюрде в піті. Райконен на хвості в Алонсо. Ковалайнен в піті. Фетель майже пройшов Хемільтона, але британцю вдається зберегти позицію. Алонсо та Райконен в піті. Хемільтон та Фетель в піті. Фініш буде фантастичний!

Маса в піті. Тойота не зупиняється. Хемільтон 5-ий, це дарує йому титул. Але Фетель все ще може атакувати Хемільтона. Барікело знову в піті. Райконен знову на задньому крилі в Алонсо. Фетель проходить Хемільтона!!! Це сталось після того як Кубіца пройшов британця повертаючись у одне коло з лідером. А Глок все ще на сухій гумі.

Фінальне коло. То хто ж стане чемпіоном?? Хемільтону потрібно атакувати Фетеля. Маса стає переможцем гонки! Алонсо - другий, Райконен - третій. Хемільтон проходить Глока і він п'ятий. Хемілтон стає чемпіоном у сезоні 2008 року, а Ферарі вже майже повірили, що чемпіоном став Маса. Тімо Глок дарує перемогу Хемільтону.

Фантастична гонка, інакше і не скажеш!!! Німа сцена в Бразилії.

До зустріччі на гонках формули 1 у 2009 році!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам’янець-Подільський Онлайн

Кам’янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 
Обговорення (9 коментарів)
Формула 1. Гран-прі Бразилії,   02.11.2008 [18:53:44]
Обговорення статті: Формула 1. Гран-прі Бразилії,

Інакше як драмою цю гонку і не назвеш. Цьогорічне чемпіонство Хема виглядає не меньш фантастично як минулорічна перемога Кімі. Хемільтон здобуває корону на останьому колі і тільки завдяки сповільненню Глока.

Трагедія для Маси, чемпіонство ж було так близько.
#1824
RE: Формула 1. Гран-прі Бразилії,   03.11.2008 [06:51:40]
alex написав(ла):
Цитата:
Хемільтон здобуває корону на останьому колі і тільки завдяки сповільненню Глока.

Не на последнем круге, а на последний 150 метрах последнего круга.
#1825
Формула 1. Гран-прі Бразилії, Сан-Паулу.   03.11.2008 [14:34:53]
Ухты, а где можно скачать эту гонку?
#1853
RE: Формула 1. Гран-прі Бразилії, Сан-Паулу.   03.11.2008 [15:03:01]
Та, нема ще. Як тільки з'явиться, я відразу повідомлю.
#1856
Формула 1. Гран-прі Бразилії, Сан-Паулу.   04.11.2008 [07:52:10]
Круто, дякую!
#1866
RE: Формула 1. Гран-прі Бразилії, Сан-Паулу.   07.11.2008 [21:03:17]
Так что, есть видео или нет?
#1952
RE: Формула 1. Гран-прі Бразилії, Сан-Паулу.   13.11.2008 [14:45:03]
Відео Гран-Прі Бразилії 2008.

Тривалість: 02:38:49
Якість: SATRip
Відео: XviD, 720х400, ~ 2200 кб/с
Звук #1: Українською (Професійний (один голос)), MP3, 128 кб/с
Звук #2: Англійською (Оригінал), MP3, 192 кб/с

#2139
RE: Формула 1. Гран-прі Бразилії, Сан-Паулу.   13.11.2008 [14:47:18]
Ооо, круто, дякую!
#2140
Формула 1. Гран-прі Бразилії, Сан-Паулу.   14.11.2008 [11:10:47]
Напряжна гонка!
Маса рубав всіх підряд, не чуствував!
А Хемільтону круто повезло
#2167

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
100 гостей