УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Сьогодні Міжнародний день боротьби з курінням.
Написал Alex Andrushchak   
20.11.08

Цей день відзначається за ініціативою Міжнародного союзу боротьби з раком і має на меті нагадати курцям про шкідливість паління і закликати їх звільнити світ та навколишнє середовище від тютюнового диму. В цей день проводяться акції, заходи, спрямовані на боротьбу з палінням, поширюється та видається спеціальна література з цього питання.

Згідно даним Всесвітньої Організації Охорони здоров’я (ВОЗ), на сьогоднішній день у світі живуть близько 1,5 мільярдів курців. Особливо багато курців у Китаї, Росії та США. Близько 90% смертей у світі трапляється від раку легенів, 75% - від хронічного бронхіту, 25% - від ішемічної хвороби серця.

Відповідно до опитування, проведеного компанією Research & Brandіng Group, 48% жителів України ніколи не курили. І, проте, за даними на жовтень 2006 року, Україна посідала перше місце в Європі за кількістю курців.

Боротьба з палінням триває в усьому світі. У 140 країнах були прийняті закони, що обмежують паління. У Сінгапурі в деяких містах існують цілі "некурящі" квартали. В Америці деякі фірми взагалі відмовляються брати на роботу курців. Існує заборона на виробництво деяких видів тютюнових виробів, наприклад, особливо міцних сигарет або сигарет без фільтра. Багато виробників будують свої заводи за кордоном – без права реалізації продукції на батьківщині.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 7