УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Засідання координаційної ради туристично-екскурсійної діяльності в Кам'янці-Подільському
Автор: Alex Andrushchak   
20.02.09

Першим масштабним загальноміським заходом 2009 року є Відкриття туристичного сезону, в рамках підготовки до якого 11 лютого відбулося засідання координаційної ради туристично-екскурсійної діяльності та оргкомітету. На засідання були запрошені міський голова Анатолій Нестерук, заступник міського голови Олег Демчук, представники міської влади, районної державної адміністрації, закладів і підприємств туристичної інфраструктури. Як повідомив начальник управління міжнародних зв’язків та туризму Віктор Травінський, це останнє велике зібрання щодо відкриття турсезону, оскільки усі основні питання уже вирішено, залишились нюанси стосовно кожного окремого заходу, включеного у програму. У зв’язку з цим, «від завтра розпочнеться робота над розсилками до іноземних та вітчизняних партнерів, туроператорів, центральних ЗМІ.

Оксана Ладоренко, заступник начальника управління міжнародних зв’язків та туризму, ознайомила присутніх з програмою заходів, які планується провести 2-4 квітня. Вона поінформувала про проведення рекламної кампанії, основну цільову аудиторію, назвала партнерів та організаторів. Наголосила і на тому, що уже найближчим часом у рамках рекламної кампанії буде запущено відеоролик в партнерських мережах заправок «Окко», супермаркетів «Фуршет» та піцерій «МакСмак».У ході представлення програми відкриття турсезону постало декілька дискусійних питань, зокрема про положення конкурсу на кращого представника туристичної інфраструктури міста «Туристичний знак якості», рекламного туру та заходів для кам’янчан і туристів, а не лише для запрошених гостей. Особливістю цьогорічного відкриття туристичного сезону стала зміна формату рекламного туру. Зазвичай він презентував нові або реконструйовані заклади міста і району шляхом їх відвідання. Сьогодні ж обрано дещо інший тип представлення роботи закладів і підприємств, які так чи інакше пов’язані з туристичною сферою. Отже, міні-презентації усіх бажаючих прорекламувати свій бізнес відбудуться у «Гала-готелі», де буде виділено місце для презентаційної продукції та час і технічні засоби для відео чи мультимедійного представлення закладу.

Ознайомившись з наданою інформацією, міський голова Анатолій Нестерук пообіцяв, що якнайбільше сприятиме розвитку туристичної інфраструктури в місті, оскільки «про Кам’янець-Подільський завдяки вашим зусиллям вже знають у Європі і за океаном». Він повідомив, що Кам’янець-Подільський буде представлено на Всесвітній економічній виставці у Шанхаї поряд із учасниками із 177 країн.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
297 гостей