УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Кам'янець-Подільський готується до участі міста в туристичній виставці
Автор: Alex Andrushchak   
24.02.09

19 лютого у конференц-залі готелю «7 днів» відбулося засідання ініціативної групи, на якому вирішувалось питання стосовно участі Кам’янця-Подільського у туристичній виставці у м. Києві 26 березня, а також стратегічної співпраці з міжнародними центрами туристичних експозицій. На засіданні були присутні члени асоціації готельєрів м. Кам’янця-Подільського, представники ресторанного, поліграфічного та іншого бізнесу туристичної інфраструктури.

Голова засідання, заступник міського голови Олег Демчук поставив перед присутніми декілька базових питань, серед яких концептуальні аспекти розвитку тур бізнесу у найближчий час:

  • Потрібна виставкова площа для демонстрації Кам’янця та району на виставці у Києві;
  • Концепція експозиції нашого міста;
  • Участь Кам’янця у Європейській асоціації туроператорів;
  • Промоція міста на європейському рівні через відкриття офісів закордоном.

Стосовно першого питання висловили свої думки майже всі учасники засідання. Основною тезою стали висловлені Людмилою Борусевич («Amadeus Club») слова, що «Кам’янець потрібно продавати комплексом» на туристичному ринку України та Європи. Відповідно до цього було прийнято рішення, що місто на київській туристичній виставці буде представлене не великою кількістю дрібних експонатів, а цілісною експозицією, враховуючи усіх бажаючих прорекламуватися. Важливо і те, що в сьогоднішніх умовах оренда виставкової площі досить дорога: 230-280 євро за м2, тому не для всіх представників місцевої туристичної інфраструктури є можливим взяти у ній участь. Суттєво допоміг у цій ситуації Валентин Телетіцький (мережа «Купідон», мережа піцерій «Челентано», стейк-хаус «Лондон»), який пообіцяв забезпечити стенди оргтехнікою, а також оплатити 70% вартості оренди площі.

Стосовно концепції експозиції, було вирішено наступного тижня зустрітися уже з готовими концепціями від кожного, хто бажає її розробити, і з представлених варіантів обрати найбільш достойний. Проте уже на цьому засіданні розглянули як найбільш вірогідну концепцію використання новоствореного бренду нашого міста у якості основи виставки. Стосовно виходу Кам’янця на європейський ринок поза межами виставки було вирішено, що для нашого міста ще досить рано робити ставку на європейського туриста, оскільки для цього виникає багато проблем із перетином кордону та транспортним сполученням. Тому розгляд цього питання вирішили відкласти, оскільки воно не на часі.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
59 гостей