УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Заступник міського голови Кам'янця-Подільського Віктор Дибаш зустрівся з журналістами
Автор: Alex Andrushchak   
04.03.09

Відбувся черговий брифінг для місцевих ЗМІ. Цього разу з журналістами зустрівся заступник міського голови Віктор Дибаш.

Темою брифінгу стала зустріч працівників ЖЕКу №2 20.02.2009 зі старшими будинків, які входять в підпорядкування житлово-експлуатаційної контори. Спершу Віктор Володимирович повідомив, що ця зустріч була принциповою у зв’язку з тим, що вона стала першим відкритим діалогом між надавачем послуг та їх споживачами. «Кінцева мета – почути одне одного – досягнута», - сказав заступник міського голови. Він наголосив, що на сьогодні мешканці міста повинні зрозуміти, що старший будинку – це реальна сила, яка може вплинути на політику ЖЕКу та контролювати його діяльність. За його словами, порадувало те, що люди цікавляться розрахунками по будинках, розуміють, що витрати та прибутки потрібно контролювати самим, щоб не виникало проблем із переплатою чи наданням неякісних послуг. У зв’язку із таким вдалим початком, Віктор Дибаш планує ініціювати розробку графіка зустрічей з представниками житлових будинків по всьому місту, щоб «досягти головної мети – надати якісну послугу та вчасно отримати за неї розрахунок».

На брифінг також запросили начальника ЖЕКу №2 Елеонору Роговську, яка відмітила, що ця зустріч стала яскравим показником для самих мешканців, бо вони мали змогу дізнатися, що не всі послуги, які хотілося б отримувати, входять у перелік послуг ЖЕКу. Вона відзначила те, що на зібранні зі 120 зареєстрованих старших будинків присутні були 67, що є непоганим показником. Також до відома зібрання було доведено інформацію про заборгованість по підконтрольних ЖЕКу будинках, виконання замовлень та послуг, стимулювання оплати за уже надані послуги, збереження житлового фонду та енергозбереження, оплату послуг ліфтів. Також Елеонора Миколаївна внесла пропозицію розробити перелік прав та обов’язків старших будинку, щоб максимально роз’яснити їх позицію.

Прозвучало декілька питань від журналістів, зокрема про те, якого віку контингент переважно представляє старших будинків, а також чи не передбачається певного заохочення таким людям, оскільки на те, щоб довго працювати на громадських засадах, у більшості може не вистачити бажання. На це представники влади відповіли, що склад «команди старших будинків» значно омолодився останнім часом, оскільки люди все більше довіряють новому поколінню. Стосовно заохочення, стало зрозуміло, що про матеріальні витрати на старших будинків поки не передбачено, а от на відзначення у День комунальника та невеликі подарунки до свят мікрорайонів варто сподіватися.

Як підсумок, Віктор Дибаш сказав, що «інститут старших будинків працює», а влада буде намагатися розширити та вдосконалити його роботу. За його словами, перші кроки вже зроблено – зокрема, введено картки-відгуки про виконані роботи для мешканців та телефонну службу 005 (з 01.03 – 1505), яка приймає заявки громадян.

 
Обговорення (1 коментарів)
Заступник міського голови Кам'янця-Подільського Віктор Дибаш зустрівся з журналістами   04.03.2009 [16:09:59]
Обговорення статті: Заступник міського голови Кам'янця-Подільського Віктор Дибаш зустрівся з журналістами

Да нет никакой пользы от этих старших.
В нашем доме старший такой пердут, что даже к тепловому счетчику высунуться не хочет!

Одни мерзнут, другие потеют а ему до матовой лампочки.
#4406

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
217 гостей та 1 користувач
Amaliyyaa