УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського
Автор: Ярослав   
10.03.09
UITT 09 Kamyanets

25 лютого відбулася нарада з представниками туристичного бізнесу, на яку були запрошені представники готелів, ресторанів, турфірм, перевізники та інші бізнесмени, дотичні до туристичної інфраструктури міста. Особливим гостем став киянин Геннадій Друзенко, віце-президент інституту євроінтеграції, який останнім часом працює закордоном за дорученням Європарламенту.

Першим висловився Олег Демчук, заступник міського голови, і оголосив мету зібрання, яка складалася з двох пунктів: допрацювати питання участі міста в Міжнародній туристичній виставці у Києві 26 березня, а також розглянути концепцію розвитку міста в туризмі, запропоновану київським гостем.

Під час розгляду першого питання присутні остаточно визначились з розміром виставкової площі, яка складатиме 12 м2, а також розглянули 2 варіанти оформлення експозиційного стенду, представлені Інною Савчук (розважальна агенція «Аурінія- квітка на камені») та Анатолієм Ковальським («Гала-готель»). Під час обговорення обрано було концепцію дизайну Анатолія Ковальського, яка побудована цілком на бренді міста і включає в себе відповідну колористику, символ міста та технічне забезпечення (монітори), де транслюватимуться презентаційні фільми про місто й район та заходи, які тут проводяться. Подискутували також і над роздатковим матеріалом, проте було домовлено створити оргкомітет, який би визначився з усіма важливими питаннями і доповів перед загальними зборами учасників.

У другій частині зустрічі слово надали київському гостеві Геннадію Друзенку, який продемонстрував порівняльну характеристику Кам’янця-Подільського та деяких європейських міст (серед них Йорк (Велика Британія), Зальцбург (Австрія), Брюгге (Бельгія), Сібіу (Румунія), Дарем (Велика Британія). Після наведення певних статистичних даних стосовно розвитку туризму та інфраструктури, стало зрозуміло, що у Кам’янця є безліч «невикористаних можливостей та перспектив, з яких «гріх не скористатися».

Під час презентації Геннадій Друзенко розповів, чого не вистачає Кам’янцю, а саме: амбітної, але реальної стратегії розвитку міста, ефективного макетування міста на туристичному ринку Європи, присутності в інформаційному Інтернет-просторі, ефективного використання електронних продажів, комплексного туристичного продукту та координації зусиль туристичного та дотичного до нього бізнесу, місцевої влади та третього сектору. Для вирішення цього він пропонує створити організацію, яка об’єднала би всіх зацікавлених у розвитку туризму, на зразок іноземних, до прикладу, «Visit Kamyanets». Також Геннадій Друзенко виклав концепцію роботи такої організації, зазначивши, що «з першого кроку в нікуди починається шлях».

На зевершення учасників засідання чекав солодкий сюрприз від піцерії «МакСмак», яка приготувала торт із зображенням нового бренду нашого міста та написом «Кам’янець – острів скарбів». Отож, рішення діяти спільно було скріплене спільним невеликим святом.

 
Обговорення (10 коментарів)
Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   11.03.2009 [15:40:54]
** Обговорення статті: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського **

Шановні просувачі туристичного продукту! Багато тут насипано ідей і пропозицій. А давайте почнем з можливості подивитись на Камянець і околиці засобами програми Google Earth http://earth.google.com/intl/ru/ , бажано в високому розрішені, поскільки на сьогодні по регіону в цій програмі відкриті для перегляду Хмельницька АЕС (суперсекрет) , базарностольний град Проскурів, і полоска від відстойників спиртзаводу до лінії Збруч Ісаківці Хотин. Скажу чесно, не знаю як це робити, але на то вона і влада, щоб займатися подібними питаннями
#4618
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   11.03.2009 [16:06:44]
В цьому випадку влада якраз і не допоможе.
Гугель сам фотографує та оновлює інформацію на цьому сервісі.
Від влади хіба що можна написати їм слізне прохання
#4619
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   11.03.2009 [17:23:25]
Ну от і я про те, а то тут різні конххференції проводити, хфестивалі, гемблеми малювати то ми мастаки, а з Гуглом звязатись, то потрібно сльози проливати;) До речі тільки недавно Чернівці відкрили, і план скажу некудишній, фотка від 1 березня якогось попереднього року, засніжений фон, тому таки дійсно треба щоб як мінімум Віленович просльозився, він юзер продвінутий, повинен знати з якого боку підійти, цікаво, а він тут юзає?
Доречі. щодо якості розрішення http://maps.google.com/maps?ll=43.653403,1.3554152&z=17&t=h&hl=ru не соромтесь наближати картинку
#4620
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   11.03.2009 [20:46:23]
Хочеш чтобы так показали туалеты в Старом городе?
#4624
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   12.03.2009 [15:43:57]
Ну если туалетные кабинки разместить в аеробусе, мест этак на 380, можно и показать;)Вон у нас минарет за пределами исламского мира стоит, почему б аэроплан за пределами Борисполи не воткнуть Да кстати, сколько военой техники в свое время пошло под нож, а ведь при желании в Каменце можно, да и нужно сделать площадку с образцами вооружений, раз так тужимся на мекку туризма.
#4633
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   15.03.2009 [10:12:22]
VIK написав(ла):
[quote]Ну от і я про те, а то тут різні конххференції проводити, хфестивалі, гемблеми малювати то ми мастаки, а з Гуглом звязатись, то потрібно сльози проливати;)

На сайті паскудити все і вся Ви теж, бачу, мастак, а цікаво, що Ви особисто зробили для міста, для його популяризації?
А то фраза "все паскудно і все не так, а як не знаю" стала вже традитційною.

Давайте конкретні пропозиції. Гугл то звичайно добре, але для того, щоб в тому ж Гуглі почали шукати Камянець, то спочатку потрібно зробити, щоб його назва стала бажаною для пошуку.
#4664
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   15.03.2009 [17:39:04]
На сайті паскудити все і вся Ви теж, бачу, мастак, а цікаво, що Ви особисто зробили для міста, для його популяризації?
А то фраза "все паскудно і все не так, а як не знаю" стала вже традитційною.

Давайте конкретні пропозиції. Гугл то звичайно добре, але для того, щоб в тому ж Гуглі почали шукати Камянець, то спочатку потрібно зробити, щоб його назва стала бажаною для пошуку.[/quote]

Та ну що Ви, ніякого паскудства, просто хочеться побачити скільки хоча б не байдужих в цьому місті, от Вас зачепило, то вже добре ;) А що до конкретних пропозицій то їх досить але є риторичне питаня де на це взяти гроші, так що в цьому ряду з Гуглом думаю не дуже дорога затія, і я не збираюсь чекати поки якийсь вуйко з Америки захоче знайти Камянець, я хочу мати можливість йому його показати
#4665
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   16.03.2009 [09:35:21]
О, це вже відповідь справді конкретна...тепер залишилось вирішити шлях, яким Ви плануєте донести інформацію до того американського дядька
проведення конференцій, семінарів, участь у міжнародних виставках, розробка власного бренду міста - це теж канали донесення інформації і можливість представити місто таким, як ми його бачимо і любимо...дуже активно піарить місто пані Блека, дякую їй за це!
ЇЇ статті публікуються в багатьох виданнях, а її фото і інформація в інтернеті (а особливо власний сайт!) користується великою популярністю
#4671
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   16.03.2009 [19:25:27]
Ну вона така Блека, як Ви Лука , давайти називати її пані Ірина Мене теж приємно вразила присутність пані Ірини в інформаційному нетпросторі. А це який такий сайт?, я знаю лише про сторінку в живому журналі. Що до просування бренду, місцеву пресу не читаю в силу її беззубості а в окремому випадку через маргінальне підлабузництво...тому як там пройшло це питання не в курсі, знаю лише що кажуть - хочеш заробити гроші, придумай релігію, щоб просунути успішно товар під назвою Камянець, потрібно самим камянчанам навчитись вірити в його успішність, а для цього потрібно постійно переконувати і нагадувати, тут можна і навіть потрібно у большевиків повчитись , на кшталт "Ты записался...." "Родина мать-зовет!" "Победа будет - за нами!". А посерйозніше, символіку і геральдику необхідно активно просувати на спецтранспортах, маршрутках а ж до рекламного оформлення на автобусах міжміського сполучення і це лише зовнішній прояв....
#4678
RE: Нарада представників туристичного бізнесу Кам'янця-Подільського   17.03.2009 [09:42:10]
Супер!!!!! саме цю ідею зараз і пробують проштовхнути, ведуться перемовини з перевізниками

а сайт пані Ірини тут http://www.castles.com.ua/blacky.html
#4682

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
17 гостей та 1 користувач
Veronica91