УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру
Written by Ярослав   
sereda, 11 berezen` 2009
8  березня

5 березня в приміщені МБК відбулося урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру.

На урочистостях з нагоди привітання жінок з прийдешнім 8 Березня були присутні мер міста Анатолій Нестерук, представники органів місцевого самоврядування, спеціально запрошені для участі у концертній програмі свята міські колективи та ансамблі пісні, танцю, класичної музики, виконавці естрадної пісні та громадяни міста.

Мер міста Кам’янця-Подільського Анатолій Нетерук ще до початку святкової концертної програми (під час урочистого зібрання) привітав жінок нашого міста з святом. Побажав від імені міської ради, виконавчого комітету і від себе особисто всім жінкам у цей святковий день міцного здоров’я, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І головне, щоб виконуються найзаповітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

Також Анатолій Макарович зазначив, що сьогодні близько 52% зайнятих у галузях економіки України – жінки, а в таких сферах, як громадське харчування, торгівля, охорона здоров’я, фізична культура, соціальне забезпечення, їх питома вага становить понад 70%. Не випадково в нашому місті структури, робота яких неможлива без жіночої теплоти, милосердя і розуміння, очолюють жінки: управління праці та соціального захисту – Надія Підскоцька; управління Пенсійного Фонду – Зоя Кацап; міський центр зайнятості – Наталія Постова; дирекцію соціального страхування з тимчасової непрацездатності - Марія Філімончук; Високим авторитетом серед жителів міста користуються працівники медичних установ Ніна Войтович, Галина Врублевська, Тетяна Конюк.

Завдяки особливому, специфічно жіночому підходу до питань навчання, освіти і виховання, який втілюють директори школи №5– Тетяна Танська; міського ліцею – Валентина Миколайчук; ліцею “Антей” – Інна Блажкова; школи-інтернату для дітей з пониженим зором – Алла Буданцева, ці навчальні заклади мають своє неповторне обличчя і високий авторитет. Стабільними навіть в умовах фінансово-економічної кризи залишаються показники роботи комунальних підприємств, які очолюють Тамара Берегуля, Елеонора Роговська, Емілія Мазур, Євгенія Сидорук, Людмила Дужева.

Сьогодні наше місто є яскравим прикладом того, як жінки впливають на життя громади. З 233 громадських організацій міста 57 очолюють жінки. В міській раді працюють 10 жінок-депутатів.

На мою думку, кожен з 365 днів на рік ми маємо присвячувати вам, шановні жінки. Після виголошення урочистої промови мер міста Кам’янця-Подільського Анатолій Нестерук та керуючий справами міськвиконкому Нечай М.А. провели урочисту церемонію нагородження дипломом та подарунками тридцяти шістьох жінок міста, відповідно до розпорядження міського голови Анатолія Нестерука від 4 березня 2009 року № 150-р за багаторічну сумлінну працю та активну життєву позицію. Миколайчук В.Л. – директора міського ліцею окрім диплома було нагороджено ще й медаллю.

Святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру розпочавшись о 16.00 годины завершився близько 18.00-ї години.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
23 guests online