УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Підсумкова нарада управління праці та соціального захисту населення міста Кам’янця-Подільського
Written by Alex Andrushchak   
ponedilok, 16 berezen` 2009

11 березня відбулася підсумкова нарада управління праці та соціального захисту населення міста Кам’янця-Подільського спільно із представниками органів місцевого самоврядування, працівниками центрів «Надія» та «Довголіття», громадськими організаціями, які є партнерами управління праці та соціального захисту населення, громадянами міста та спеціально запрошеними почесними гостями наради: (були присутні) мер міста Анатолій Нестерук, голова депутатської комісії Земськов І.В., заступник начальника головного управління праці Дідик М.М., ділові партнери управління праці та соціального захисту населення: голова управління стархування від нещасних випадків Молот О.І., начальник управління охорони здоров’я Пливанюк Ю.В. та інші.

Про діяльність управління праці та соціального захисту населення у місті Кам’янці-Подільському за 2008 рік звітує Підскоціка Н.К. начальник управління праці та соціального захисту населення. Надія Костянтинівна зазначила, що минулий 2008 рік для нашого міста був роком вибору нового міського голови, яким став патріот нашого міста, а головне господар – Анатолій Макарович Нестерук.

За 2008 рік, ми спостерігаємо позитивні тенденції, зокрема, у збільшені чисельності населення, збільшенні об’ємів промисловості. З позитивними результатами у 2009 рік ввійшли управління охорони здоров’я, освіти, комунального господарства… Працівниками управління праці та соціального захисту населення, центрів «Надія» та «Довголіття» були прийняті до виконання державні та місцеві програми, які були запровадженні з метою подолання бідності, забезпечення прав громадян на гідну працю, забезпечення прав громадян на гідні умови праці, забезпечення соціальних пільг та гарантій ветеранам війни та праці, інвалідам, особам, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Впровадження нових та удосконалення існуючих послуг для осіб похилого віку, багатодітних сімей. Зокрема, із 45 пріоритетних завдань, які були передбачені до виконання на 2008 рік лише шість не виконано, половина із цих шести була перенесена на до виконання з об’єктивних причин на 2009 рік.

Звітує директор центру «Довголіття» медико-соціальних реабілітації Антонюк І.І. Іван Іванович зазначив, що центр «Довголіття» упродовж 2008 року займався наданням допомоги (реабілітації), тим верствам населення, які цієї допомоги потребували. У центрі кількість штатних одиниць за 2007 рік складала 75,5 чол., а за 2008 рік – 79 чоловік (додали масажиста, стоматолога). Кількість пільговиків у місті – кожен четвертий, кожен третій пенсіонер. Кількість осіб, які пройшли реабілітацію за 2008 рік склала 495 чоловік.

До слова був запрошений Земськов І.В. голова депутатської комісії, який наголосив на тому, що звіт за 2008 рік по-перше став товстішим ніж попередні; по-друге якіснішим і досконалішим та головне це те, що ця нарада відбувається не вперше і вона має на меті ознайомити громадськість із діяльністю управління праці та соціального захисту населення за весь минулий рік. Адже соціальна сфера є однією із найважливіших у житті та розвитку міста.

До слова також були запрошені голова громадської організації ветеранів міста Рогань Л.І.; Т.Г. Сосновська; М.А. Шопнік голова громадської організації «ХЕСЕД-БЕШТ»; Дідик М.М. – заступник начальника управління праці; Пливанюк Ю.В. – начальник управління охорони здоров’я.

Заключне слово виголосив мер міста Кам’янця-Подільського Анатолій Нестерук. Анатолій Макарович зазначив, що подібного роду наради є дуже важливим у розвитку та становленні нашого міста. Адже ми не просто звітуємо, а говоримо про реальні результати, дії, які реалізовані на практиці, на конкретних прикладах та за допомогою конкретних установ, людей. Для мене, як для міського голови, дуже важливо, щоб управління праці та соціального захисту населення не обминуло увагою тих людей, яким наразі потрібна допомога і даний звіт лише підтверджує те, що ми працюємо на повну силу, з повною віддачею для наших людей, на благо нашого міста.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
4409 guests online