Написал Alex Andrushchak
|
02.04.10 |
25 березня 2010 року у читальній залі центральної бібліотеки міста пройшов бібліотечний форум «Бібліотека і час».
«Це своєрідна підсумкова нарада за результатами роботи бібліотечної системи у 2009р. Мета даного форуму поділитись надбаннями та досвідом бібліотек міста, висловити пропозиції та озвучити проблемні питання», - розпочав зібрання бібліотекарів міста Валерій Любецький, директор ЦБС.
Серед основних проблем галузі є відсутність коштів для поповнення книжкового фонду, тоді, як сучасні читачі звертають увагу на новинки художньої літератури та спеціалізовану літературу датовану останніми роками.
|
Подробнее...
|
Написал Alex Andrushchak
|
01.04.10 |
Упродовж декількох років у місті впроваджувалася програма зі встановлення в багатоповерхових будинках лічильників обліку тепла. На сьогодні теплові лічильники встановленні у багатьох будинках Кам’янця-Подільського, тому більшість мешканців вже звикли сплачувати не за квадратні метри, а за фактично спожиту кількість тепла. Зазвичай, ця сума менша за встановлений тариф. Але у холодні січень та лютий мешканцям деяких будинків довелося платити більше. З цього приводу почалися з’являтися письмові та усні скарги, в яких мешканці нарікають на те, що збільшилася оплата за тепло, дехто побоюється, що зросли тарифи. Пояснити ситуацію ми попросили головного інженера КП «Міськтепловоденергія» Сергія Микуліна.
|
Подробнее...
|
Написал Alex Andrushchak
|
01.04.10 |
24 березня 2010 р. управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради на базі гімназії проведено міську учнівську олімпіаду "Юні знавці Біблії". До складу оргкомітету та журі були залучені представники духовної ради міста: о. Марат Цішковський – голова журі, настоятель храму УПЦ КП, головуючий духовної ради м.Кам’янця-Подільського; Чорнописький Володимир, пастор, ХВЄ; Міненко Іван, пастор, АСД, Банас Тарас, секретар духовної ради.
За словами Сергія Морозюка, методиста науково-методичного центру управління освіти і науки учасники олімпіади продемонстрували гарне знання Біблії та програмового матеріалу курсу «Основи християнської етики».У конкурсних випробуваннях, до яких входили написання письмового тесту на знання Святого письма і навчального матеріалу та захист есе на тему: "Що означає жити за християнськими моральними цінностями у ХХІ столітті", взяли участь 41 учень 5-6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
|
Подробнее...
|
Написал Alex Andrushchak
|
31.03.10 |
19 березня 2010 року близько 13.00 год. у будинках, розташованих по вул. Зіньковецька набережна, вул. Соборна та вул. Шкільна, мала місце перенапруга в електромережі (гудіння електролічильників, збої в телевізійній трансляції і ін.), в результаті чого окремі побутові електроприлади жителів вийшли з ладу. Головний інженер МРЕМ Хворостовський А.М. пояснив дану ситуацію тим, що в електрощитовій від’єднався «нульовий» провід. Поломку було усунуто працівниками району електромереж в той же день. В одному з будинків в результаті пожежі пошкоджено помешкання, майно та особисті речі громадян.
20 березня до виконавчого комітету звернулись жителі по процедурі відшкодування коштів за завдані збитки. За дорученням першого заступника міського голови Андруховича В.М. комісія в складі Цвяка С.А., заступника начальника управління економіки, начальника відділу торгівлі і захисту прав споживачів, Бахталовського А.В, директора комунального підприємства «Старе місто», Бобира М.В., заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Хворостовського А.М., головного інженера міського району електромереж у присутності жителів здійснили обстеження пошкодженої перенапругою побутової техніки по кожному будинку і склали відповідний акт. Жителям на місці та у наступні дні у відділі торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки міської ради надавались відповідні роз’яснення та консультації по процедурі здійснення ремонту електропобутових приладів, механізму відшкодування коштів, складанні заяв до МРЕМ і ін.
|
Подробнее...
|
Написал Alex Andrushchak
|
31.03.10 |
Кам’янець-Подільське міське самоврядування сприяє розвитку громадської активності суспільства, творчої ініціативи кам’янчан. Тому, і від кожного з нас, безпосередньо, залежить яким стане місто, рівень соціальних послуг та навколишня атмосфера. Право громадян на свободу об’єднання є невід’ємним правом людини, закріпленим Загальною декларацією прав людини, і гарантується Конституцією та законодавством України.
Прикладом цього є наші міські недержавні громадські організації.
Пригадавши історію, зазначу, що з метою залучення громадських організацій до надання соціальних послуг, було розроблено проект «Положення про міський конкурс проектів та програм неприбуткових організацій», який у 2007 році успішно стартував. Минулого року взяли участь в конкурсі 10 недержавних громадських організацій міста, які запропонували 16 проектів (15 – стали переможцями). На це було спрямовано 99 тисяч 973 гривень з міського бюджету. Саме за ініціативи управління праці та соціального захисту населення (начальник Підскоцька Н.К.) запроваджувалась в життя мрія об’єднань однодумців – патріотів міста. Та не все так просто. Отримав кошти, будь-ласкавий, прозвітуй про їхнє спрямування.
|
Подробнее...
|
Написал Alex Andrushchak
|
30.03.10 |
23 березня з ініціативи міського голови Анатолія Нестерука відбулося зібрання депутатського клубу, на яке виносилося питання про доцільність подальшого зберігання обладнання для тролейбусної лінії. Точніше, мова йде про залишки обладнання, яке було придбане ще на початку 90-хроків і яке так і жодного разу не було застосоване. У місцевих ЗМІ вже неодноразово писалося про те, що в місті зафіксовано факт розкрадання майна, але жодних документів, які б допомогли підтвердити це чи знайти винних, не залишилося, тому і прокуратура і правоохоронні органи розводять руками. У спадок теперішній міській владі залишилося лише залишки того майна, які вже непридатні до використання. Міський голова Анатолій Нестерук повідомив, що експерти з Хмельницького оглянули майно і винесли вердикт, що обладнання вже морально застаріло і ремонту та відновленню не підлягає. Усім зрозуміло, що на сьогодні немає можливості повернутися до ідеї будівництва тролейбусної лінії в Кам’янці-Подільському, бо за попередніми підрахунками на це потрібно близько 500 млн. грн., яких немає в міському бюджеті, держава також відмовляється фінансувати такий проект. Крім того, постає питання економічної доцільності функціонування такого виду транспорту. Для прикладу, у Хмельницькому, де проживає 260 тис. населення, тролейбуси є збитковими і минулого року з міського бюджету виділили 14 млн. грн.. дотацій.
|
Подробнее...
|
|