УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Фестивалі в Кам'янці-Подільському

Міжнародний військово-історичний фестиваль "Terra Heroica"

Рух військово-історичної реконструкції та фестивалі в історичних місцях Європи є неодмінною ознакою культурного життя цивілізованого світу протягом останніх ЗО років.

"TERRA-HEROICA" - фестиваль за всіма нормами й правилами, що встановлені у світі для проведення подібних заходів на найвищому рівні. На сьогодні військово-історичні заходи є одними з найпопулярніших форм дозвілля у світі.

Terra Heroica в Кам’янці – однеіз наймасштабніших на терені Східної Європи тематичних військово історичних фестивалів. Гості фестивалю на власні очі мають можливість побачити справжні військові табори, муштри та побут армій 17 ст.

Близько півтисячі воїнів зійдуться в битві під стінами Старого замку ледве за декілька кроків від вражених глядачів. Все старе місто стане великою сценою, на якій спонтанно відтворюватимуться сюжети 350 річної давнини – пишні учти, військові паради, робота ремісничих цехів.

Бажаючі матимуть можливість послухати виступи європейських колективів етнічної музики та зразки автентичної кобзарської та лірницької майстерності, зможуть взяти участь у хореографічних майстер-класах. Духовну ауру доповнить фестиваль «Flos in lapide», на якому звучатиме органна музика, хоровий спів та солоспів епохи бароко.

Своїх глядачів зберуть унікальні стилізовані змагання силачів «Срібна підкова» та лучників «Срібна стріла».

Фото: Terra Heroica 2007   Фото: Terra Heroica 2008   Terra Heroica 2008 - Фотоконкурс
  Terra Heroica 2009 - Програма, фотографии, ...

Переглянути всі статті...

Травневі дні Кам’янця-Подільського

Побувавши на Травневих днях Кам’янця-Подільського, ви відразу згадаєте казкову іспанську фієсту, запальні ритми бразильського карнавалу та помпезний венеціанський парад.

Кам’янець – офіційний відзначатиме 635 річницю Магдебурзького права. У ці дні він познайомить з роботою органів місцевого самоврядування та громадських організацій, збере шанувальників пізнього Середньовіччя та продемонструє макет пам’ятника засновникам міста – князям Коріатовичам.

Кам’янець – бізнесовий традиційно на високому рівні проведе інвестиційний форум та продемонструє кращі здобутки підприємців на муніципальній виставці досягнень.

Кам’янець – культурний розпалить пристрасть на конкурсі Міс Кам’янця-Подільського – 2009, запросить на Міжнародний фестиваль національних культур «Подільська веселка», відкриє нову експозицію у Старому замку.

Кам’янець – спортивний підніме у піднебесся учасників Чемпіонату України з повітроплавання, помилує око лазерно-світловим шоу «Повітряні кулі під стінами Старої фортеці», продемонструє інтелект на Міжнародному фестивалі зі швидких шахів «Квітка на камені».

Кам’янець – молодіжний запросить на рок-концерт «Варто жити», згуртує навколо ІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної української музики «Фортеця-фест», зворушить серце на фестивалі «Місто закоханих».

Кам’янець – освітньо-науковий щиро подякує кращим науковцям з нагоди Дня науки, спробує визначитися із датою заснування міста під час міжнародної науково-практичної конференції та виплесне фонтан емоцій на змаганнях школярів ІІ Дитячі олімпійські ігри Кам’янця-Подільського.

Кам’янець – соціальний відкриє свою душу під час благодійних аукціонів, теплим словом озветься до матерів з нагоди Дня матері та відзначить переможців конкурсу відеофільмів у номінації «Місто, в якому мріють ангели».

Кам’янець – туристичний гостинно запросить делегації з 20 міст-партнерів на круглий стіл, та організує незабутню фотовиставку про них «Моє місто».

Фото: Травневі дні Кам'янця-Подільського 2009   Збірна солянка + ФОТО   Відкриття Folk Festival - Сквер 'Гунські Криниці' (Водойма) - 20.05.2009 + ФОТО   День міста + ФОТО

DJ Fight Fest

Кращі DJ України, та гості із закордону, сцени з чудовим звуком та освітленням, прекрасна підсвітка фортеці, як із зовні так в середині - все це тільки на фестивалі DJ Fight Fest. Нічний Кам'янець-Подільський перетворюється на молодіжний нічний клуб.

Переглянути всі статті...

Всеукраїнський фестиваль водних видів спорту "Аквадром"

На берегах Дністра в селі Велика Слобода проходить всеукраїнський фестиваль водних видів спорту «Аквадром». Проведення унікальних змагань «Триатлон» за участю повітряних куль, катерів та джипів. Перегони на скутерах, катерах, конкурс бардівської пісні та чемпіонат з підкидного дурня.

Переглянути всі статті...

Чемпіонат України з Авторалі

Одне із найкрасивіших міст України приймає ралійні етапи, починаючи з 1999 року. Саме заради знаменитих кам’янецький трамплінів та кар’єрів сюди і збираються сотні уболівальників. Хто шаленіє від гулу моторів та екстриму, зможе побачити неймовірне шоу на авторалі у Кам’янці-Подільському.
Фото: "Стара фортеця" 2008

Переглянути всі статті...

Міжнародний фестиваль "Технопарк кам’яного періоду"

У рамках фестивалю кілька офіційних змагань всеукраїнського та регіонального рівнів: Кубок України з автокросу «Стара фортеця», першість України з картингу, товариська зустріч мотобольних команд, Кубок Поділля з мотокросу, відкритті муніципальні перегони «Ралі пань» та регіональні змагання з автослалому.

Для автолюбителів будуть організовані «Автозвук» та «Авто QVEST» (автоорієнтування по місту). Всі учасники фестивалю технопарадом проїдуть вулицями міста.

Діти виборюватимуть призи у змаганнях «Дитячий техносвіт» (авто моделювання та гонки на електромобілях), а знавці таємниць графіті розмалюють паркан на стадіоні.

Крім цього відбудуться зліт байкерських клубів «Hornwerk», показові виступи авто- і мотошоу, виставки автомобільних новинок, футбольний матч команд зірок української естради та місцевої влади.

А кожного вечора незабутні шоу: у суботу музикальна лазерно-світлова вистава «Технопарк», а в неділю розважальна програма «Його величність, Авто!» та святковий феєрверк.

Таке розмаїття буває лише у місті фестивалів!

Переглянути всі статті...

Фестивалі повітроплавання

Кам’янець-Подільський, одне з перших міст світу, де в небо наприкінці XVIII століття злетіли перші кулі-монгольф’єри, святкуватиме в жовтні 2009 р. (16-20 жовтня) Міжнародну фієсту, присвячену 225 річниці повітроплавання в Україні. Як і в 1784 році, в кам’янецьке небо піднімуться спочатку повітряні паперові кулі – на честь видатних повітроплавців. Після того злетять традиційні вже для міста теплові аеростати. Заплановане також театралізоване дійство та відкриття меморіальної дошки.

Вперше в Кам’янці відбуватимуться фігурний політ куль та проліт куль у зв’язці з духовим оркестром в гондолах.

Фото: Повітряне братерство – 2008    Чемпіонат України з повітроплавання 2009 + ФОТО

Переглянути всі статті...

Міжнародний скульптурний симпозіум "Petramania"

Мистецький фестиваль Петраманія, на якому свою майстерність демонструють скульптори з України, зокрема кам'янецькі скульптори, а також митці з Латвії, Литви, Молдови та інших країн.
Фото: Скульптури з Petramania 2008

Переглянути всі статті...

Виїздний фестиваль-пленер "Свято ковалів 2009"

10-11 травня 2009 року Кам'янець-Подільский гостинно зустрів учасників 7-го міжнародного Івано-Франківського фестивалю "Свято ковалів - 2009"
У кам'янецькому пленері присв'яченому ковальському мистецтву прийняли участь ковалі з України, Фінляндії, Росії, Бєларусі, Узбекистану, Литви, загалом 23 країн.
Свято було влаштовано Івано-франківським відділенням Спілки ковалів України на запрошення Національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець" та Кам'янець-Подільського осередка Спілки ковальського мистецтва Укарїни.
Подія в календарі Кам'янця-Подільского + ФОТО
Ще один фотопогляд на фестиваль ковалів
Свято Ковалів в фотогалереї

Всеукраїнський Фестиваль Вільних Людей — FreeHumansFest

На три доби стара фортеця Кам`янця забуде про свій буденний поважний настрій. Легендарна місцина, яку у свій час відвідали Петро I, Михайло Грушевський та багато інших відомих діячів минулого, на початку жовтня зустрічатиме молодь зі всієї України. Велика кількість музикантів, художників, шанувальників бойових мистецтв та екстремальних видів спорту зберуться на FreeHumansFest для того, щоб продемонструвати свою майстерність та надихнутися новими враженнями. Представники багатьох різнопланових організацій та колективів впродовж 3-х діб створюватимуть для гостей фестивалю неповторну атмосферу свободи і позитиву.
Парад подій на фестивалі FreeHumansFest
У Кам'янці-Подільському, з 1 по 3 жовтня відбудеться Перший Всеукраїнський Фестиваль Вільних Людей
 • Перший Всеукраїнський Фестиваль Вільних Людей — FreeHumansFest  ( 5 элементы )

  На три доби стара фортеця Кам`янця забуде про свій буденний поважний настрій. Легендарна місцина, яку у свій час відвідали Петро I, Михайло Грушевський та багато інших відомих діячів минулого, на початку жовтня зустрічатиме молодь зі всієї України. Велика кількість музикантів, художників, шанувальників бойових мистецтв та екстремальних видів спорту зберуться на FreeHumansFest для того, щоб продемонструвати свою майстерність та надихнутися новими враженнями. Представники багатьох різнопланових організацій та колективів впродовж 3-х діб створюватимуть для гостей фестивалю неповторну атмосферу свободи і позитиву.

  Для усіх тих, хто знаходиться в пошуку своєї «другої половинки», приємним сюрпризом на FreeHumansFest стане вечірка знайомств у форматі speed dating (швидкі побачення). Кожен її учасник впродовж декількох годин зможе побувати на 10-15 міні-побаченнях!! За 5 хвилин, відведених на спілкування з представниками протилежної статі, можна отримати не лише багато позитивних вражень, але і придбати нові, перспективні знайомства. Один з провідних напрямів фестивалю - проведення тренінгів по виживанню в екстремальних умовах. Будь-який з гостей FreeHumansFest зможе випробувати себе і взяти участь у слеклайн, роуп-джампінгу, тролів, Dry-tooling, стропоходженні, переправі над прірвою, донбайському футболі на виживання та ін. Нічне ходіння по розжареному вугіллю справить враження навіть на найдосвідченішого шанувальника гострих відчуттів.

  І, звичайно ж, родзинкою FreeHumansFest стане насичена танцювальна програма! Своє мистецтво продемонструють відомі українські школи tribal, стріп-пластіки, Poledance, фламенко, східних, шаманських, африканських, ірландських танців! Вишуканим десертом до запропонованого танцювального меню стане чоловічий стриптиз. Гарячі мачо на сцені під зоряним небом розбурхають уяву навіть найвимогливіших з глядачок!

 • Свято Ковалів  ( 1 элементы )
 • Афіші  ( 7 элементы )
 • Повітроплавання  ( 1 элементы )
 • Міжнародний військово-історичний фестиваль "Terra Heroica"  ( 40 элементы )

  Рух військово-історичної реконструкції та фестивалі в історичних місцях Європи є неодмінною ознакою культурного життя цивілізованого світу протягом останніх ЗО років.

  Суть і цілі цього руху полягають в науково обґрунтованому відтворенні військових та побутових реалій минулого на тлі пам'яток архітектури та на полях минулих битв. Відтворенням займаються як науковці, так і любителі історії на рівні аматорських реконструкційних груп. Спираючись на архівні відомості, наукові дослідження та археологічні матеріали, такі об'єднання відтворюють одяг, спорядження, озброєння, вивчають статути відповідних армій та особливості воєнного мистецтва певної історичної доби. Це дозволяє і учасникам, і глядачам яскравого видовища відчути себе часткою світової історії. На Заході військово-історичну реконструкцію часто називають "TERRA-HEROICA" - "жива історія".

  Зазвичай, державні, муніципальні, та науково-меморіальні інституції, менеджери пам'яток історії та музеїв використовують військово-історичні фестивалі для популяризації історичних пам'яток, а туристична індустрія давно й з успіхом спирається на військово-історичний рух, приваблюючи до історичних об'єктів масовий потік туристів. Об'єднаним центром військово-історичного руху в Україні є Департамент воєнно-культурної антропології Товариства археології та антропології при Київському Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка. ДВКА ТАА, який нарівні з Кам'янець-Подільською міською радою є одним із засновників фестивалю "TERRA-HEROICA", від 1997 року має солідний досвід участі у військово-історичних фестивалях за межами України, в європейських країнах і в Росії.

 • DJ Fight Fest  ( 3 элементы )
 • Всеукраїнський фестиваль водних видів спорту "Аквадром"  ( 3 элементы )
 • Чемпіонат України з Авторалі  ( 1 элементы )
 • Міжнародний фестиваль "Технопарк кам’яного періоду"  ( 5 элементы )
 • Міжнародні змагання з повітроплавання "Кубок Поділля"  ( 1 элементы )
 • Міжнародний скульптурний симпозіум "Petramania"  ( 1 элементы )
 • Травневі дні (День міста)  ( 5 элементы )

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 29