УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Забезпечення доступу до публічної інформації за 2016 рік
Written by Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
chetver, 09 berezen` 2017

На виконання вимог законодавства Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою упродовж минулого року вживалися усі необхідні заходи, спрямовані на забезпечення права кожного на інформацію.

Так, за період 2016 року до місцевої прокуратури надійшло 9 запитів на інформацію, з яких 8 запитів розглянуто, та 1 запит - відповідно до ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано для розгляду належним розпорядникам інформації.

Усі розглянуті запити стосувалися надання відомостей про стан досудового розслідування кримінального провадження. Їх розглянуто в межах визначеного Законом   «Про доступ до публічної інформації» строку.

Це пов’язано здебільшого з підвищеним інтересом громадян до розслідування резонансних кримінальних проваджень.

Постійне зростання кількості запитів на отримання публічної інформації свідчить про системний інтерес суспільства до діяльності органів прокуратури, які у поточному році докладуть усіх зусиль для того, щоб забезпечити конституційне право кожної особи на інформацію.

Прокурор Кам’янець-Подільської

місцевої прокуратури                                                                                                                        М. Полятинчук
 


Місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно «ліфтових» крадіїв
Written by Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
vivtorok, 07 berezen` 2017

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо групи осіб, які протягом грудня 2016 - січня 2017 року вчинили ряд крадіжок обладнання з машинних відділень ліфтових установок.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що в період часу з 24 грудня 2016 року по 14 січня 2017 року на території м. Кам’янець-Подільського, група з трьох осіб, за попередньою змовою, в під’їздах будинків, зламувавши запірні пристрої вхідних дверей, проникали до машинних відділень ліфтових установок, звідки з редукторів гальмівних установок викрадали котушки гальмівних пристроїв, спричинивши при цьому об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків матеріальної шкоди на загальну суму 36800 гривень. Загалом вищевказаними особами вчинено 23 крадіжки ліфтового обладнання.

Згідно санкції статті ч.3 ст.185 КК України, яка інкримінована обвинуваченим, їм загрожує покарання у виді позбавлення волі на термін від 3 до 6 років.

Прокурор місцевої прокуратури                                                                                                   В. Любинецький

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 березня 2017 року
Written by Alex Andrushchak   
ponedilok, 06 berezen` 2017

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/03/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському
 


Повноваження органів прокуратури в умовах законодавчих змін
Written by Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
p'yatnytsya, 03 berezen` 2017
З набранням чинності 26 жовтня 2014 року окремих положень нового Закону України «Про прокуратуру» прокуратура  позбавлена права проводити перевірки за заявами та скаргами, які вирішувалися в межах цієї функції шляхом витребування матеріалів, призначення ревізій, виділення спеціалістів, отримання доступу до документів, відібрання пояснень осіб, винесення документів прокурорського реагування.
Представницька функція органів прокуратури також зазнала суттєвих обмежень – прокурор не зможе представляти інтереси громадянина в суді навіть у тих нечисленних випадках, право на яке надано Законом України від 14 жовтня 2014 року «Про прокуратуру».  Із набранням чинності змін до Конституції України щодо правосуддя прокурор здійснює лише представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом. Представництво прокурором інтересів держави в суді полягає у здійсненні процесуальних та інших дій, спрямованих на захист інтересів держави, у порядку, встановленому законом. Прокурор користується процесуальними повноваженнями відповідної сторони процесу. Слід зауважити, що прокурору законодавчо заборонено представляти в суді інтереси держави в особі державних компаній, а також у правовідносинах, пов’язаних із виборчим процесом, проведенням референдумів, діяльністю Верховної Ради України, Президента України, створенням та діяльністю засобів масової інформації, а також політичних партій, релігійних організацій, організацій, що здійснюють професійне самоврядування, та інших громадських об’єднань.
Водночас, на органи прокуратури України покладено функції підтримання публічного обвинувачення в суді, а також організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, вирішення відповідно до закону інших питань під час кримінального провадження, нагляду за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку.
Як і раніше, прокуратура, відповідно до вимог чинного законодавства, продовжує виконувати функції досудового розслідування, а також нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, до початку функціонування органів, яким законом будуть передані ці функції.
В умовах реформування прокуратури України діяльність прокурора ускладнюється через постійні зміни чинного законодавства, функціональну невизначеність та існування правових колізій. Так, до прокуратури продовжує надходити значна кількість звернень, вирішення яких не входить до її компетенції (відповідно до чинного законодавства).  
Вивчення таких звернень, перенаправлення до уповноважених органів, письмове інформування прокуратурою заявників займає не лише дорогоцінний час громадян, а й позбавляє їх можливості оперативного поновлення порушених прав.
Тому, насамперед заявникам перед поданням відповідної заяви чи скарги необхідно визначитися, до компетенції якого органу влади, контролю чи місцевого самоврядування належить вирішення тих чи інших питань.
Read more...
 


РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПРОКУРАТУРИ ЩОДО ДОДЕРЖАННЯ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ ГРОМАДЯН ТА ПРАВ ЛЮДИНИ
Written by Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
vivtorok, 28 lyutyy 2017

Прокуратура України відповідно до перехідних положень Конституції України продовжує виконувати функцію нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою регулярно проводяться перевірки щодо додержання законів уповноваженими органами та суб’єктами, які здійснюють діяльність у вказаній сфері, а в разі виявлення порушень вносяться відповідні акти реагування.

Зокрема, місцевою прокуратурою протягом 2016 року за результатами комплексних та щомісячних перевірок ІТТ №6 ГУНП в області, щоквартальних перевірок Кам’янець-Подільського МРВ КВІ УДПтС України в області, перевірок Кам’янець-Подільського МВ УДМС України в області та Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в області внесено 15 актів реагування щодо усунення порушень та додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства, задля додержання конституційних прав громадян та прав людини, передбачених Європейською конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод.

За результатами розгляду даних актів реагування 6 посадових осіб у 2016 році притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

При цьому, вже у 2017 році протягом двох місяців Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою внесено 7 актів реагування щодо додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства.

Робота на вказаному напрямі відповідно до перехідних положень Конституції України продовжується на період набрання чинності законом про створення подвійної системи регулярних пенітенціарних інспекцій.

Прокурор місцевої прокуратури                                                           О.Лозінський

 


Мер Кам'янця-Подільського поділиться досвідом про переведення міста на альтернативні джерела енергії
Written by Мирослав   
chetver, 23 lyutyy 2017
Image

В умовах постійного зростання вартості енергоресурсів, а особливо – російської агресії, зменшення споживання і заміщення природного газу стало для нас не просто важливим, але й стратегічним. Кам’янець-Подільський можна сміливо назвати піонером впровадження альтернативних джерел енергії та енергоощадних технологій. В рамках Тижня альтернативної енергетики на конференції - 16 березня, Сімашкевич Михайло - Мер Кам'янця-Подільського поділиться досвідом про переведення міста на альтернативні джерела енергії. В рамках підготовки до конференцій, Михайло Євстафієвич поділився історією про впровадження енергоефективності в місті.

В Кам’янці-Подільському сьогодні успішно реалізуються проекти із заміщення газу твердими видами палива. Чому вирішили рухатися в бік альтернативної енергетики? Що вже зроблено?

 Завдяки проектам комунального підприємства «Міськтепловоденергія» та інвестиціям міжнародних фінансових організацій, Кам’янець-Подільський має ефективну альтернативу російському «блакитному паливу».

За період 2011-2016 років нам вдалось реалізувати ряд вагомих заходів та провести значну роботу в напрямку втілення проектів із реконструкції та модернізації обладнання. Наразі в місті вже працює шість котелень на спалюванні твердого палива – пелет із соломи, дерева та щепи деревини загальною потужністю 11,47 МВт. Також триває реконструкція котельні на вул. Тімірязєва, 123, де встановлено твердопаливний котел потужністю 2,5 МВт. Після завершення цієї реконструкції сумарна потужність твердопаливних котлів становитиме 18,9 МВт.

Пишаємося й ще одним проектом, який реалізується за кошти кредиту Світового банкубудівництвом новітньої теплоелектростанції, що працюватиме з комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії газовими і твердопаливними котлами. Тут буде встановлено унікальну турбіну з модулем ОRS. Особливість роботи турбіни «органічний цикл Ренкіна» полягає у використанні рідини з температурою 200°С. Цей проект цілком заслуговує на звання ексклюзивного, адже Кам’янець стане п’ятим у світі і лише третім у Європі містом, яке використовуватиме цей сучасний метод виробництва теплової енергії.

Read more...
 


<< Start < Prev 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Next > End >>

Results 193 - 198 of 2334

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
15 guests online