УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Розтрата бюджетних коштів
Written by Кам'янець-Подільська місцева прокуратура   
p'yatnytsya, 06 lypen` 2018

04.07.2018 місцевою прокуратурою внесено відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК  України.

Так встановлено, що посадові особи комунального підприємства однієї з сільських ради Кам’янець-Подільського району, діючи на підставі розпорядження голови вказаної ради, затвердили офіційний документ – акт приймання виконаних будівельних робіт щодо поточного ремонту дахів житлових будинків, зміст якого, щодо виконання зазначених робіт, не відповідає дійсності та зловживаючи службовим становищем закупили у приватного підприємця Євроруберойд, що має інший склад та являється дешевшим, ніж передбачалось, чим допустили розтрату 20 000 грн. бюджетних коштів.

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 липня 2018 року
Written by Alex Andrushchak   
chetver, 05 lypen` 2018

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/07/2018 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання

 


За втручання прокуратури підприємець сплатить до бюджету кошти пайової участі у створенні та розвитк
Written by Кам'янець-Подільська місцева прокуратура   
ponedilok, 25 cherven` 2018
Джерелом для бюджетного фінансування потреб розвитку інфраструктури населеного пункту є пайова участь замовників об’єктів будівництва, яка полягає у сплаті ними до місцевого бюджету коштів у визначеному відповідно до закону розмірі. Шляхом вжиття заходів представницького характеру органи прокуратури активно реагують на випадки недобросовісного виконання вказаних зобов’язань замовниками будівництва. Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою встановлено, що у 2015 році одним із суб’єктів господарювання у місті Кам’янці-Подільському реконструйовано приміщення кафе-магазину площею близько 508 кв. м. Пропозиції міської ради укласти договір про пайову участь у створенні та розвитку інфраструктури міста та сплатити вказані кошти фізична особа-підприємець проігнорувала. В результаті ухилення від виконання визначених законом зобов’язань місцевий бюджет недоотримав відповідні кошти, а тому прокуратура звернулась до суду з вимогою про їх стягнення. Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено. Відтак, замовника будівництва зобов’язано сплатити до бюджету збитки в розмірі близько 100 тис. грн.
 


Несвоєчасне подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядуванн
Written by Новоушицький відділ місцевої прокуратури   
vivtorok, 12 cherven` 2018

Новоушицьким відділом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури констатовано, що на території Новоушицького району продовжують мати місце випадки несвоєчасного подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування е-декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, що є адміністративним правопорушенням передбаченим статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою накладення штрафу.

Встановлено, що депутат однієї із сільських рад Новоушицького району ігноруючи обов’язок подання е-декларації за 2016 рік у термін до 1 травня           2017 року, віднісся до виконання вказаного обов’язку легковажно та без поважної на те причини подав її із запізненням.

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у судовому порядку доведено винуватість цієї особи у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення та постановою суду на депутата накладено стягнення у виді 850 гривень штрафу.

 


За придбання, зберігання та збут наркотиків - позбавлення волі
Written by Новоушицький відділ місцевої прокуратури   
ponedilok, 11 cherven` 2018

Вироком Віньковецького районного суду Хмельницької області засуджено жителя Новоушицького району за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинений повторно) та ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів

Державним обвинувачем Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в суді надано беззаперечні докази вини обвинуваченого та повністю доведено те, що останній з червня по липень 2017 року незаконно придбав, зберігав без мети збуту та в подальшому збув особливо небезпечний наркотичний засіб іншій особі.

Позицію державного обвинувача щодо реальної міри покарання підтримано судом і  обвинуваченого засуджено  до реальної  міри покарання в вигляді позбавлення волі терміном на 4 роки з конфіскацією майна за виключенням житла.

 


За втручання Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в державну власність..
Written by Новоушицький відділ місцевої прокуратури   
ponedilok, 11 cherven` 2018

Новоушицьким відділом місцевої прокуратури приділяється постійна увага питанням законності використання >земель державної та комунальної власності

Встановлено, що у 2007 році між Новоушицькою райдержадміністрацією та фізичною особою укладено договір оренди земельної ділянки, розташованої на території Вільховецької сільської ради.

Згідно з умовами укладеного правочину земля площею 11 га надана громадянину для ведення товарного сільськогосподарського виробництва строком на 49 років та повинна використовуватись землекористувачем із дотриманням вимог санітарно-епідеміологічного та природоохоронного режиму.

Однак, у порушення вимог земельного законодавства щодо раціонального використання та охорони земель, орендарем земельна ділянка з моменту укладення договору та до цього часу не оброблялась, що потягло її забур’янення, самосів дерев та засмічення побутовими відходами.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура звернулась до суду з вимогами розірвати вказаний договір оренди та зобов’язати орендаря повернути ділянку державі.

Рішенням Новоушицького районного суду позов задоволено.

Як повідомив начальник Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Рибіцький, на сьогодні рішення суду виконано у повному обсязі, землі сільськогосподарського призначення вартістю близько півмільйона гривень повернуті законному користувачу.

 


<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 6 of 2207

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
20 guests and 1 member online
Geshevas