Написал Кам’янець-Подільське об’єднане управління ПФУ
|
29.04.16 |
Про перерахунки пенсій з 01.05.2016 року
Кам’янець – Подільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області повідомляє, що з 1 травня в зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України "Про державний бюджет України на 2016 рік» проведені перерахунки пенсій.
В управлінні перерахунок пенсій у масовому режимі проведено для 41895 пенсіонерів, що становить 85,9% від усіх пенсіонерів міста та району, які перебувають на обліку та отримують пенсії. По 350 пенсійних справах перерахунки будуть проведені в індивідуальному режимі, а суми доплат виплачені в наступних місяцях.
Для пенсіонерів, які працюють та проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, перерахунок пенсії у зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність не проводиться.
З 1 травня 2016 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність становить 1130 грн.
Перерахунок пенсій проведений шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, підвищень, компенсаційних виплат та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу з урахуванням індексації.
Тимчасово, у період з 1 січня по 31 грудня 2016 року, максимальний розмір пенсії не може перевищувати 10740 грн.
За додатковою інформацією звертатись в Кам’янець-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка 10, або за телефоном "гарячої лінії" 3-38-94.
Оксана Драбик, заступник начальника
Кам’янець – Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області
|
Написал Administrator
|
12.04.16 |
22 квітня 2016 р. о 14 год. в п’ятницю у виставковій залі Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника ,вул. Соборна 29.а відбудеться відкриття персональної фотовиставки Савіна Юрія ‘’Торкаючись серцем історії,’’ присвяченій рідному місту та 55-літньому ювілею автора.
Вхід вільний.
|
Подробнее...
|
Написал Кам’янець-Подільське об’єднане управління ПФУ
|
14.03.16 |
ЗМІНИ В ПРИЗНАЧЕННІ ПЕНСІЙ ІНВАЛІДАМ З 01.01.2016 РОКУ
Відповідно до пункту 4-2 розділу XV “Прикінцеві положення” Закону України від 09.07.2003 року № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у період до 1 січня 2016 року особи, визнані інвалідами II групи, мали право на пенсію по інвалідності за наявності страхового стажу на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією, як інваліди І групи. З 01.01.2016 року при призначенні пенсії по інвалідності II групи тривалість необхідного страхового стажу така, як і для інвалідів III групи. Так, статтею 32 Закону України від 09.07.2003 року № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” ( зі змінами) визначено страховий стаж, необхідний для призначення пенсії по інвалідності. Особи, визнані інвалідами, мають право на пенсію по інвалідності, залежно від групи інвалідності, за наявності такого страхового стажу на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією:
1. Для інвалідів I групи:
- до досягнення особою 25 років включно – 1 рік;
- від 26 років до досягнення особою 28 років включно – 2 роки;
- від 29 років до досягнення особою 31 року включно – 3 роки;
- від 32 років до досягнення особою 34 років включно – 4 роки;
- від 35 років до досягнення особою 37 років включно – 5 років;
- від 38 років до досягнення особою 40 років включно – 6 років;
- від 41 року до досягнення особою 43 років включно – 7 років;
- від 44 років до досягнення особою 48 років включно – 8 років;
- від 49 років до досягнення особою 53 років включно – 9 років;
- від 54 років до досягнення особою 59 років включно – 10 років;
2. Для інвалідів II та III груп:
- до досягнення особою 23 років включно – 1 рік;
- від 24 років до досягнення особою 26 років включно – 2 роки;
- від 27 років до досягнення особою 28 років включно – 3 роки;
- від 29 років до досягнення особою 31 року включно – 4 роки;
- від 32 років до досягнення особою 33 років включно – 5 років;
- від 34 років до досягнення особою 35 років включно – 6 років;
- від 36 років до досягнення особою 37 років включно – 7 років;
- від 38 років до досягнення особою 39 років включно – 8 років;
- від 40 років до досягнення особою 42 років включно – 9 років;
- від 43 років до досягнення особою 45 років включно – 10 років;
- від 46 років до досягнення особою 48 років включно – 11 років;
- від 49 років до досягнення особою 51 року включно – 12 років;
- від 52 років до досягнення особою 55 років включно – 13 років;
- від 56 років до досягнення особою 59 років включно – 14 років.
Якщо особа, яка визнана інвалідом ІІ групи, звернулась після 01 січня 2016 року за призначенням пенсії, необхідний стаж буде такий як передбачено для інвалідів ІІ та ІІІ груп . Ця норма застосовується і у тих випадках, коли звернення за пенсією відбулось після 1 січня 2016 року, а право на пенсію особа набуває до 01 січня 2016 року (жовтень, листопад чи грудень). При зміні групи інвалідності, а саме, при повторному визнанні особи інвалідом, в тому числі нижчої/вищої групи, виплата пенсії продовжується з урахуванням тривалості страхового стажу, наявного на час первинного призначення пенсії (попереднього перерахунку), за умови, що після рипинення виплати не минуло п’ять років.
За додатковою інформацією звертатись в Кам’янець-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка 10, або за телефоном "гарячої лінії" 3-38-94.
|
Написал Кам’янець-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду
|
12.02.16 |
Обслуговуємо громадян через Веб-портал Пенсійного фонду України
На сьогоднішній день у багатьох громадян час від часу виникає необхідність отримати певну консультацію з питань, які входять до компетенції органів Пенсійного фонду України. Проте, людина не завжди може знайти вільний час, щоб безпосередньо відвідати територіальне управління Пенсійного фонду.
Саме веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду і покликаний вирішувати ряд питань його користувачів з мінімальними затратами часу. Це реалізація можливості громадянина дистанційно отримувати певні послуги: чи то з питань пенсійного забезпечення, чи з питань наявної інформації в реєстрі застрахованих осіб про себе. А також можна отримати відповіді на питання, які цікавлять, тощо. Корисною є також можливість подання запитів для підготовки в паперовій формі довідок, інших документів, які заявник зможе отримати під час особистого звернення до територіального Пенсійного фонду та інше.
Для того, щоб зареєструватися на Веб-порталі для отримання в подальшому послуг в електронному вигляді необхідно особисто або через уповноваженого представника звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем взяття на облік (проживання, перебування на обліку) з відповідною заявою. При собі мати документи, що посвідчують особу (паспорт та довідка органу доходів і зборів про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або пенсійне посвідчення), для можливості проведення ідентифікації особи заявника. Спеціалісти управління не тільки нададуть кваліфіковану допомогу, але й в разі необхідності, практично допоможуть розібратися з використанням всіх можливостей Веб-порталу.
Адреса веб-порталу Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua
Бичок Я.Л. - перший заступник начальника
Кам’янець-Подільського об’єднаного
управління Пенсійного фонду України
|
|