В умовах «тотального» безробіття потенційний працівник згоден на всі умови, висунуті наймачем, від: «попрацюй тиждень-місяць на випробувальному терміні (безкоштовно)» до «на оплачувальний лікарняний та відпустку не розраховуй».
На жаль, багато громадян погоджуються на такі пропозиції, мовляв, якась зарплата буде, а те, що в «конвертах», так це не важно (до пенсії ще далеко). Щоправда, попрацювавши місяць-два, розуміють що «джентльменські угоди» з наймачем до добра не доводять, а спроба відстояти хоча б обіцяне закінчується звільненням по-американськи: «Ти звільнений!». У кращому випадку тобі віддають те, що ти встиг «напрацювати», в гіршому – ідеш ні з чим.
Так от, майбутні працівники. Нагадуємо вам про те, що Кодекс законів про працю в Україні ніхто не відміняв. Цей нормативно-правовий акт є основним (після Конституції України) джерелом ваших прав, а також обов’язків наймача.
В нашому місті є багато досягнень в різних сферах діяльності, які заслуговують на увагу. На цей раз увагу представників обласного центру привернули шляхи співпраці медицини та соціального захисту населення в наданні послуг ветеранам війни та праці.
Завітали 29 листопада до міста голова обласної організації ветеранів Купратий Володимир Іванович та головний лікар обласного госпіталю для ветеранів війни Пінчук Людмила Михайлівна. Причиною такого візиту стала їхня участь в спільному засіданні колегії Міністерств охорони здоров’я та праці і соціальної політики, де розглядалось вищезазначене питання.
Володимир Іванович зазначив, що не міг взяти участь в обговоренні питання, поскільки прикладів співпраці на місцях не знав, а лише недавно дізнався, що вона існує в м. Кам”янець-Подільський.
Дитячій фантазії нема меж. Вона увібрала в себе найвідвертіші задуми і літературні сюжети, власні уявлення про людей в погонах. Вилилось все це у творчих роботах учасників конкурсу малюнку «Міліція очима дітей». До участі в якому були запрошені діти теперішніх працівників міліції та ветеранів ОВС, а також учні шкіл-інтернатів нашого міста. Діти із захопленням відгукнулись взяти участь у конкурсі. В результаті до міськвідділу міліції надійшло понад 50 малюнків. Міліцейська тематика в дитячих роботах найрізноманітніша.
Практично всі учасники конкурсу проявили творчу майстерність при виконанні робіт. Оцінюючи творіння дітей члени журі брали до уваги повноту розкриття бачення роботи міліції, рівень володіння технікою, креативність, охайність в оформленні роботи. Загалом членам журі довелось не легко, адже серед всіх малюнків слід було вибрати найкращі. Отож, за рішенням журі, до складу якого входили кваліфіковані спеціалісти були визначені переможці в трьох вікових групах(7-9 років, 10-14, 14-16) та номінанти.
Станом на 1 жовтня 2010 року чисельність наявного населення Кам’янець-Подільського району становила 68650 осіб (в цілому по Хмельницькій області 1329879 осіб).
Протягом 9 місяців поточного року в районі народилося 502 немовляти. Порівняно з відповідним періодом минулого року число новонароджених зменшилось на 119 дітей.
За січень-вересень 2010 року в районі померло 1062 особи, що на 55 осіб менше, ніж торік. Природне скорочення чисельності населення по району за цей період становить 560 осіб.
На протязі січня-вересня 2010 року у районі зареєстровано 245 шлюби та 152 розлучення. Порівняно з аналогічним періодом 2009 року кількість шлюбів зменшилась на 16,9% та розлучень – на 14,6%.