УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...

17 lyut, 2009

О моде

Автор: 
avatar

«Ремесленники знают как. Мастера знают почему.» (с) Платон

 

 

Навеяно: "як вчив вчора нас Гуру ..., репортерська праця теж має підлаштовуватись під моду" .

 

Поскольку ничего не понимаю в фотографии, перенесём моду на программирование. Да, и тут хозяйничает мода. Каждая сколь нибудь крупная фирма считает своим долгом внести весомую лепту в набор технологий и инструментов программирования. И каждая такая «лепта» возносится до уровня по меньшей мере «супер средства №5» (с) Александр Синишин.

 

Но что это я, назад к моде.

 

Моде следуют «ремесленники». Да именно так. Тот кто знает как, но не знает почему, тот боится ошибиться и делает все в русле моды. Именно следуя этому руслу можно в любой момент сказать: «Ну это же СУПЕР СРЕДСТВО №5 им все пользуются».

 

«Мастера» делают своё дело не взирая на моду и зачастую определяют моду. Они знают «почему», и не боятся ошибиться.

 

Мода — это не плохо и не хорошо. Она позволяет основной массе двигаться с минимальными затратами и хорошим результатам. Но мешает немногим делать действительно хорошие вещи.

 

Есть такая уже практически забытая технология CORBA, у неё был один недостаток — требования к квалификации разработчика. И современные модные технологии даже сейчас, спустя 5 лет, со времён «рассвета» CORBA, не вышли на её уровень. Но вот беда, работу найти тяжело.

 

Будьте Мастерами.

 

CORBA logo

Читати повністю »
Автор: 
avatar

Домашня метеостанція – це прилад, який контролює атмосферний тиск, температуру повітря, його вологість.

Головна задача метеостанції забезпечувати її власника погодною інформацією як ззовні так і зсередини приміщення. Крім наведених параметрів також можливий контроль швидкості і напряму вітру та кількості опадів.

Метеостанції поділяються на домашні та професійні. Домашні метеостанції мають такі основні функції: прогноз погоди на 12-24 години, вимірювання температури всередині приміщення та на вулиці, вимірювання вологості повітря. Всі домашні метеостанції обладнано радіодатчиками, тому її можна розміщувати в зручному місці в радіусі дії датчиків.

Професійні метеостанції крім того дозволяють вимірювати тиск, кількість опадів що випали, швидкість та напрям вітру. Також їх можна підключити до компьютера та регуляно вести запис інформації. Таким чином значення погодних показників можуть бути накопиченні та проаналізовані за допомогою відповідного програмного забезпечення. 

Читати повністю »
Автор: 
avatar

Хот спот — це ділянка місцевості, наприклад приміщення офісу, кафе, студентський гуртожиток, де за допомогою ноутбука, мобільного телефону чи ПДА, які мають модуль WI-FI, можна отримати доступ до інтернету.

У всьому світі багато кафе, готелів, книжкових магазинів роблять безплатні хотспоти для заохочення відвідувачів або як додатковий сервіс.

 В Кам'янці-Подільському є кілька хотспотів Укртелекому. Доступ до інтернету надається за допомогою карток передоплати. Також кілька інших інтернет-провайдерів міста надають доступ до інтернету через WI-FI.

Що до готелів чи кафе, то наскільки мені відомо, жоден з них не має власного хотспота. Logic Land - компанія в якій я працюю, робила комерційні пропозиції на побудову WI-FI хотспота власникам кафе та готелів, але жодного з них ця пропозиція не зацікавила. Не впевнений в причинах, але здається власники бізнесу ще не усвідомили привабливості такого додаткового сервісу для своїх клієнтів.

Читати повністю »
13 lyut, 2009

Люблю ТБ

Автор: 
avatar
 
Мой брат и его Житомирская modern metal группа CREATIVA решили на днях записать песню ко дню святого Валентина для всех влюбленных. 

 

Думаю для наших местых рок-групп будет интересно послушать суперский всплеск инструментов и класс житомирских групп!

Текст песни:

Куплет1:
Тихо знов замок відкрився
Ти зайшла у двері мої
Світ увесь тоді змінився
Почуваюся мов у сні
Кожен погляд твій шукаю
Що зі мною я не знаю
Я люблю тебе

Приспів:
Твої ясні очі відкриваюсь моє серце
Я не знаю де поділись ночі що були без тебе<br />Світ очей твоїх зелених
Це вбиває так приємно
Я люблю тебе!

Куплет2:
Чую голос ніжний кличе
Затамую подих на мить
Твоє всміхнене обличчя
Неможливо відобразить
Бо немає в світі фарби
Передать очей барви
Я люблю тебе

 Скачать песню - здесь

Читати повністю »
Автор: 
avatar

Домашній медіасервер повинен забезпечувати зберігання цифрових даних - графіки, відео та аудіофайлів. Оскільки мультимедійні дані можуть займати гігабайти, то на сервері неохідна дискова пам'ять достатня для їх збереження.

Сама назва, сервер, вимагає від нього розвинуту підтримку технологій мережі, а значить необхідний безпровідний чи провідний мережевий адаптер.

Незайвим буде тюнер для прийому програм аналогового, цифрового чи супутникового телебачення з можливістю запису.

Конструктивно медіасервер являє собою компактний ПК, без клавіатури, миші та монітора. В ідеалі управління ним здійснюєтья по мережі через веб-інтерфейс.

 Для легкого розширення функціональних можливостей домашнього медіасервера бажано використання відкритої операційної системи.

Читати повністю »

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
24 гостей