УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий

Автор: 
avatar

Найціннішим активом більшості компаній є їх клієнти. Свою діяльність компанії направляють на організацію взаємовигідних відносин з клієнтами. Для автоматизації цих процессів призначенні системи CRM (Customer Relationship Management). Сучасні CRM - системи це корпоративні інформаційні системи, невід'ємною частиною яких є автоматизація торгівлі, що забезпечують комплексний підхід для максимального задоволення потреб клієнта. Такі бізнес-системи служать для поєднання у єдине ціле взаємодії між відділами маркетингу, продаж та сервісного обслуговування, що дозволяє піднести на новий рівень взаємодію з бізнес-партнерами.

Якщо Ви задумуєтесь над питаннями підвищення ефективності продажів, покращення якості обслуговування клієнтів, забезпечення стабільності чи розширення клієнтської бази, підвищення прозорості роботи продавців, зниження ризиків втрати даних про клієнтів то Ви стоїте на порозі впровадження CRM-системи

Існує дуже багато систем CRM, як комерційних так і безкоштовних. Також можна використовувати CRM-системи у режимі SaaS

Вибір конкретної системи залежить тільки від Ваших потреб, компетенції фахівців компанії, здатності підтримувати працездатність інсталяції системи

Серед відомих безкоштовних CRM-систем можна виділити vtiger, SugarCRM, CentricCRM, hipergate, Compiere.

Впроваджувати CRM можна як самостійно так і з допомогою компаній інтеграторів. Головне чітко розуміти які переваги буде отримано від впровадження CRM та наполегливо працювати.

Автор: 
avatar

 В двух предыдущих статьях мною не единожды упоминалось так званное пакетное предложение "All Inclusive" ("Все включено")  от УкрСиббанка.  В этой статье мы постараемся, учитывая все сказанное ранее, изложить суть и возможности этого продукта, а также приведем самые распространенные примеры его использования.

 

Сама идея пакетного предложения не нова - банки часто используют "ингредиенты" различного состава из своего продуктового ряда, чтобы сделать их еже более привлекательными. All Inclusive - не исключение.

 

 

 В состав "коктейля"; входят: 

 - пластиковая карта (Visa Classic/Gold/Platinum либо же MasterCard Gold/Platinum);

- текущий счет;

- накопительный счет;

- система удаленного управления счетами через Интернет;

- страховка.

Недостаток этого "коктейля" в том, что если Вам будет нужен только один продукт из его составляющих, Вам все равно придется платить за все сразу. С другой стороны, суммарная стоимость отдельно взятых ингредиентов (например, карты, страховки и текущего счета) значительно выше, чем стоимость обслуживания пакета. К тому же Вам не придется платить сразу за год обслуживания - плата за пакет помесячная.

1. Платежная карта. Считается основным продуктом в пакете. И неспроста. У нее очень много достоинств. Назовем некоторые из них:

1) пополнение карты и наличным и безналичным путем совершенно бесплатно как для Вас, так и для кого-либо вообще. Если честно, я затрудняюсь назвать хотя бы еще один банк, который производит пополнение картсчетов третьими лицами бесплатно. Комиссия составит как минимум 0,5%;

2) снятие средств через систему банкоматов сети "Радиус" (Укрсиб-, Укрсоц-, Правекс-. Ощадбанк, Финансы и кредит) совершенно бесплатно;

3)  снятие средств через систему банкоматов сети Global Alliance за границей производится на льготных условиях - 0,9%, мин. 10 грн. (подробнее про эту сеть можно узнать на сайте УкрСиббанка);

4) конвертация гривны в нужную валюту при расчетах за границей производится по Межбанку. При этом банк за конвертацию ничего не берет (обычно присутствует комиссия в размере 1%).

5) разнообразная система скидок за программой "Плюсуй с нами" на территории Украины (5-15% в зависимости от предложения и класса карты), системы скидок от Visa и MasterCard как в Украине так и заграницей (подробнее на сайте УкрСиббанка).

Учитывая все вышесказанное Вы можете использовать карту пакета как:

- отличный и практически бесплатный аналог денежных переводов по Украине (минимальная комиссия для переводов в гривне - 0,8-1,0%);

- надежный, удобный и бесплатно пополняемый инструмент при расчетах заграницей. Если Вам вдруг не хватит собственных средств, Вашу карту пополнят Ваши родные, знакомые, деловые партнеры, при чем совершенно бесплатно. Сюда же отнесем общие плюсы карты: нет надобности перевозить через границу и декларировать наличку; при оформлении карты со статусом Gold и выше Вы получаете медицинскую страховку, а значит ее оформлять дополнительно также не придется;

- достойный и малозатратный вариант для обналичивания собственных средств, а также чистого дохода с текущих счетов частных предпринимателей (если это не противоречит принципам бухгалтерского учета и действующему законодательству Украины). Ни для кого не секрет, что частные  предприниматели, которые находятся на едином налоге, после уплаты последнего могут с чистой совестью снимать с текущих счетов кровно заработанные средства. Для этого нужна либо чековая книжка (присутствует плата за оформление) либо корпоративная карта. В любом случае за это удовольствие придется заплатить определенный процент банку - порядка 0,75-1,0% (тут я могу ошибаться, комиссии у банков разные). На 1000 гривен Вы возможно этого и не почувствуете, а вот на 20-30 тысячах его трудно не заметить. С другой стороны, Вы теряете всего 19 гривен/месяц за пакет, но при этом свободно перекидываете средства с Вашего банка на карту пакета (это обычно 3-4 гривны за платежку) и потом также свободно их снимаете.

 2. Текущий счет. Не взирая на то, что счет никак не связан с предпринимательской деятельностью, работает он также как и предпринимательский - при переводе средств в другой банк Вы платите только фиксированную комиссию, а не процент от суммы. А значит его можно использовать для:

1) отправки платежей по УкрСиббанку (через систему удаленного доступа - бесплатно),  либо же в другие банки Украины (через систему удаленного доступа - всего 4 гривны не зависимо от суммы). Это может быть обычный перевод, оплата по кредиту, за товары, коммунальные услуги и пр.

2) приема безналичных средств (бесплатно) с последующей перекидкой на карту и выводом через банкомат.

3. Накопительный счет.  Вспомогательное средство для получения дополнительного дохода. Обычный текущий счет с повышенной процентной ставкой и возможностью снять средства в любое время.

4. Система удаленного управления счетами. Дополнительная услуга. Позволит Вам управлять счетами не только пакета, но и любыми другими, открытыми в УкрСиббанке. Перекидка средств, пополнение депозитов, погашение кредитов, просмотр остатков - главное чтобы Интернет был под рукой. Своеобразный мобильный офис.

5. Страховка. Дополнительная услуга. На территории Украины распространяется на ряд классических случаев: пропажа карты, денег с картсчета, покупок, совершенных с помощью карты и др. Для карт класса Gold и выше - медицинская страховка выезжающих за границу на сумму до 30000 евро.

Это далеко не все возможности пакетного  предложения - всего сразу и не вспомнишь, да и статьи не хватит :)

Вы все еще не решились воспользоваться пакетным предложением? Тогда это Новогоднее предложение для Вас - приобретите пакет All Inclusive в период с 15 декабря по 15 января и получите 30%-ную скидку на обслуживание в течение 3-х последующих месяцев, начиная со второго.

Расчет оплаты за обслуживание приведем ниже в виде таблицы: 

Тип пакета

Карта

Платеж

Месяц обслуживания

1-й

2-й

3-й

4-й

5-й

All Inclusive

Visa Classic

основной

21,00

14,00

14,00

14,00

20,00

бонус

7,00

7,00

7,00

All Incl. Ultra

Visa/MC Gold

основной

60,00

40,00

40,00

40,00

60,00

бонус

20,00

20,00

20,00

All Incl. DeLux

Visa/MC Platinum

основной

120,00

80,00

80,00

80,00

120,00

бонус

40,00

40,00

40,00

 Таким образом Вы имеете возможность не только почувствовать преимущества пакетного предложения в реальной жизни, но и получите месяц обслуживания бесплатно.

Предложение действительно исключительно в Каменце-Подольском и никак не распространяется на всю сеть УкрСиббанка. Для того, чтобы принять участие в Новогодней акции  Вам достаточно захватить собой купон, размещенный вначале статьи. 

Читати повністю »
Автор: 
avatar
Безконтактні платежі NFC

NFC (Near Field Communication) – це технологія бездротового обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані до 20 сантиметрів. Для того, щоб пристрої могли обмінюватися даними їх потрібно тільки наблизити один до одного. Технологія NFC це розширення стандарту безконтактних карт ISO 14443, що об'єднує інтерфейс смарткарти та зчитувача смарткарти в один пристрій.

Як це пов'язано з платежами? Гроші вже давно не тільки папір та метал. У якості платіжного засобу широко використовуються пластикові картки. Але в майбутньому місце кредитки готується зайняти мобільний телефон. Саме для обміну даними з іншим платіжним обладнанням і будуть використовуватись NFC-чіпи.

Телефони в майбутньому міститимуть NFC-мікросхему та спеціальне програмне забезпечення для користувацького інтерфейсу “мобільного гаманця”. Для розрахунку за куплені товари досить буде піднести телефон до платіжного терміналу та підтвердити покупку через інтерфейс телефона. Разом з інформацією про платіж на телефон може передаватись повний набір даних про покупки, знижки, тощо.

Розрахунок “мобільним гаманцем” швидкий та безпечний оскільки, на відміну від картки, телефон не потрібно передавати продавцеві. І як правило телефон частіше знаходиться у кишені ніж кредитка.

Коли NFC-платежі стануть реальністю? За прогнозами аналітиків в розвинутих країнах такі платежі наберуть обертів вже в 2011 році. А напкриклад у Японії безконтактні платежі працюють в окремих галузях вже з 2007 року. Локомотивом впровадження NFC-пристроїв в мобільних телефонах мають стати оператори мобільного зв'язку. Відомо, що в Росії МТС вже працює на впровадженням безконтактних платежів для розрахунків з допомогою мобільного телефону у метро.

Чекати лишилось недовго.

Wiki: http://ru.wikipedia.org/wiki/Near_Field_Communication

Автор: 
avatar

Корпоративна база знань (КБЗ) — це єдинний простір для обміну даними між працівниками компанії. База знань використовується для публікації та ознайомлення з регламентуючими документами, шаблонами, наказами, довідкоковою інформацією, документацією. Також в КБЗ можуть публікуватись новини та оголошення компанії, на її основі може бути організовано внутрішній форум організації.

Дуже важко переоцінити важливість управління знаннями в компанії. Відсутність управління знаннями в компанії призводить до втрат часу та грошей. Організація бази знань дозволяє накопичувати цінну інформацію про бізнес-процеси, структуру дій та прийняття рішень у тих чи інших обставинах. Співробітники, які є носіями такої інформації, відображають її у базі знань, що дозволяє іншим працівникам працювати ефективніше. Навіть звільнення важливого працівника більше не становить такої серйозної загрози, оскільки КБЗ містить інформацію, що дозволяє зберегти набутий компанією досвід.

    Типова база знань компанії містить:
  • базу даних клієнтів, працівників, інформацію про конкурентів;
  • інформацію про корпоративні правила, процедури, шаблони, типові процеси;
  • виробничо-технологічну інформацію;
  • довідкову, фінансову та юридичну інформацію, що потрібна для підтримки бізнес-процесів;
  • особливості застосування технологій та інформацію про “підводні камені”;
  • цінні знання та досвід працівників;

Однією з найпопулярніших систем для організації бази знань компанії є Wki, така ж сама система, що використовується для функціонування всім відомої Вікіпедії. Вікі системи дозволяють довільну організовувати структуру інформаційного наповнення, та легко зв'язувати різні матеріали між собою. Згодом структуру легко змінювати.

Існує багато реалізації вікі-систем: MediaWiki, X-Wiki, PhpWiki, MyWiki та інші. Як правило для система встановлюється на сервері компанії, що робить її доступною для всіх працівників компанії у будь-який час. При відсутності такої можливості корпоративну базу знань можна організувати як SaaS систему

Автор: 
avatar

SaaS (Software as а service) — це модель пропозиції програмного забезпечення споживачеві, при якій постачальник розробляє програмну систему, самостійно розміщує та керує нею забезпечуючи можливість використання замовниками через інтернет. Замовники платять не за володіння програмним забезпеченням як таким, а за його використання.

SaaS Model

Модель SaaS найкраще підходить для задач автоматизації бізнес-процесів і приваблива в першу чергу для малих та середніх компаній. Використання програмного забезпечення як послуги дозволяє почати використовувати бізнес ПЗ не вкладаючи значних коштів в сервери та купівлю ліцензій на програмне забезпечення. Ще однією з переваг SaaS є доступність бізнес-систем через інтернет, що дозволяє економити на офісних витратах, до того ж працювати можна з дому у режимі 24х7.

SaaS систему розміщено на технічному майданчику компанії, що надає послугу. Це дозволяє значно підвищити щвидкість реагування на проблеми у системі а також якість підтримки. Замовник послуг отримує тільки потрібний бізнес-функціонал не розпорошуючить на питання встановлення, експлуатації, підтримки програм.

Інший аспект це оперативність внесення змін в систему та виправлення помилок. Оскільки ПЗ розміщене на серверах надавача послуг, то ці питання він вирішує самостійно і у більш стислі терміни ніж для традиційного коробкового ПЗ. Клієнтам також пропонується збереження резервних копій даних та навіть “гаряче” резервування інформації.

На сьогодні бізнес ще мало знає про модель SaaS. Проте широке поширення широкосмугового доступу до мережі інтернет робить цю модель дуже привабливою як для споживачів так і для компаній розробників бізнес-ПЗ.

Читати повністю »

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 17