УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій

Автор: alex
avatar Опис:
Cuidado con el perro
Автор: 

Інтернет стрімко мобільнішає. Навіть у нашому місті вже кілька компаній надають доступ до інтернету з використанням технологій 3G. 

Незважаючи на те, що технології доступу бездротові, багато хто користується для доступу до інтернету звичайними настільними комп'ютерами. Хтось використовує ноутбуки, планшети. Але для по-справжньому мобільного доступу такі девайси не дуже пристосовані.

Для мобільного інтернету потрібні дуже портативні пристрої. На сучасному етапі розвитку це смартфони - невеликі гаджети з можливостями доспупу в мережу та телефонією.

 Як же вибрати собі мобільного помічника? Яким він повинен бути? Чи є серед існуючих девайсій ідеал? Скільки він/воно/вона повинні коштувати? Що повинні вміти робити? ...

Одні питання. Можете дати відповідді? Прошу. 

Читати повністю »
Автор: 

Найціннішим активом більшості компаній є їх клієнти. Свою діяльність компанії направляють на організацію взаємовигідних відносин з клієнтами. Для автоматизації цих процессів призначенні системи CRM (Customer Relationship Management). Сучасні CRM - системи це корпоративні інформаційні системи, невід'ємною частиною яких є автоматизація торгівлі, що забезпечують комплексний підхід для максимального задоволення потреб клієнта. Такі бізнес-системи служать для поєднання у єдине ціле взаємодії між відділами маркетингу, продаж та сервісного обслуговування, що дозволяє піднести на новий рівень взаємодію з бізнес-партнерами.

Якщо Ви задумуєтесь над питаннями підвищення ефективності продажів, покращення якості обслуговування клієнтів, забезпечення стабільності чи розширення клієнтської бази, підвищення прозорості роботи продавців, зниження ризиків втрати даних про клієнтів то Ви стоїте на порозі впровадження CRM-системи

Існує дуже багато систем CRM, як комерційних так і безкоштовних. Також можна використовувати CRM-системи у режимі SaaS

Вибір конкретної системи залежить тільки від Ваших потреб, компетенції фахівців компанії, здатності підтримувати працездатність інсталяції системи

Серед відомих безкоштовних CRM-систем можна виділити vtiger, SugarCRM, CentricCRM, hipergate, Compiere.

Впроваджувати CRM можна як самостійно так і з допомогою компаній інтеграторів. Головне чітко розуміти які переваги буде отримано від впровадження CRM та наполегливо працювати.

Автор: 
Безконтактні платежі NFC

NFC (Near Field Communication) – це технологія бездротового обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані до 20 сантиметрів. Для того, щоб пристрої могли обмінюватися даними їх потрібно тільки наблизити один до одного. Технологія NFC це розширення стандарту безконтактних карт ISO 14443, що об'єднує інтерфейс смарткарти та зчитувача смарткарти в один пристрій.

Як це пов'язано з платежами? Гроші вже давно не тільки папір та метал. У якості платіжного засобу широко використовуються пластикові картки. Але в майбутньому місце кредитки готується зайняти мобільний телефон. Саме для обміну даними з іншим платіжним обладнанням і будуть використовуватись NFC-чіпи.

Телефони в майбутньому міститимуть NFC-мікросхему та спеціальне програмне забезпечення для користувацького інтерфейсу “мобільного гаманця”. Для розрахунку за куплені товари досить буде піднести телефон до платіжного терміналу та підтвердити покупку через інтерфейс телефона. Разом з інформацією про платіж на телефон може передаватись повний набір даних про покупки, знижки, тощо.

Розрахунок “мобільним гаманцем” швидкий та безпечний оскільки, на відміну від картки, телефон не потрібно передавати продавцеві. І як правило телефон частіше знаходиться у кишені ніж кредитка.

Коли NFC-платежі стануть реальністю? За прогнозами аналітиків в розвинутих країнах такі платежі наберуть обертів вже в 2011 році. А напкриклад у Японії безконтактні платежі працюють в окремих галузях вже з 2007 року. Локомотивом впровадження NFC-пристроїв в мобільних телефонах мають стати оператори мобільного зв'язку. Відомо, що в Росії МТС вже працює на впровадженням безконтактних платежів для розрахунків з допомогою мобільного телефону у метро.

Чекати лишилось недовго.

Wiki: http://ru.wikipedia.org/wiki/Near_Field_Communication

Автор: 

Корпоративна база знань (КБЗ) — це єдинний простір для обміну даними між працівниками компанії. База знань використовується для публікації та ознайомлення з регламентуючими документами, шаблонами, наказами, довідкоковою інформацією, документацією. Також в КБЗ можуть публікуватись новини та оголошення компанії, на її основі може бути організовано внутрішній форум організації.

Дуже важко переоцінити важливість управління знаннями в компанії. Відсутність управління знаннями в компанії призводить до втрат часу та грошей. Організація бази знань дозволяє накопичувати цінну інформацію про бізнес-процеси, структуру дій та прийняття рішень у тих чи інших обставинах. Співробітники, які є носіями такої інформації, відображають її у базі знань, що дозволяє іншим працівникам працювати ефективніше. Навіть звільнення важливого працівника більше не становить такої серйозної загрози, оскільки КБЗ містить інформацію, що дозволяє зберегти набутий компанією досвід.

    Типова база знань компанії містить:
  • базу даних клієнтів, працівників, інформацію про конкурентів;
  • інформацію про корпоративні правила, процедури, шаблони, типові процеси;
  • виробничо-технологічну інформацію;
  • довідкову, фінансову та юридичну інформацію, що потрібна для підтримки бізнес-процесів;
  • особливості застосування технологій та інформацію про “підводні камені”;
  • цінні знання та досвід працівників;

Однією з найпопулярніших систем для організації бази знань компанії є Wki, така ж сама система, що використовується для функціонування всім відомої Вікіпедії. Вікі системи дозволяють довільну організовувати структуру інформаційного наповнення, та легко зв'язувати різні матеріали між собою. Згодом структуру легко змінювати.

Існує багато реалізації вікі-систем: MediaWiki, X-Wiki, PhpWiki, MyWiki та інші. Як правило для система встановлюється на сервері компанії, що робить її доступною для всіх працівників компанії у будь-який час. При відсутності такої можливості корпоративну базу знань можна організувати як SaaS систему

Автор: 

SaaS (Software as а service) — це модель пропозиції програмного забезпечення споживачеві, при якій постачальник розробляє програмну систему, самостійно розміщує та керує нею забезпечуючи можливість використання замовниками через інтернет. Замовники платять не за володіння програмним забезпеченням як таким, а за його використання.

SaaS Model

Модель SaaS найкраще підходить для задач автоматизації бізнес-процесів і приваблива в першу чергу для малих та середніх компаній. Використання програмного забезпечення як послуги дозволяє почати використовувати бізнес ПЗ не вкладаючи значних коштів в сервери та купівлю ліцензій на програмне забезпечення. Ще однією з переваг SaaS є доступність бізнес-систем через інтернет, що дозволяє економити на офісних витратах, до того ж працювати можна з дому у режимі 24х7.

SaaS систему розміщено на технічному майданчику компанії, що надає послугу. Це дозволяє значно підвищити щвидкість реагування на проблеми у системі а також якість підтримки. Замовник послуг отримує тільки потрібний бізнес-функціонал не розпорошуючить на питання встановлення, експлуатації, підтримки програм.

Інший аспект це оперативність внесення змін в систему та виправлення помилок. Оскільки ПЗ розміщене на серверах надавача послуг, то ці питання він вирішує самостійно і у більш стислі терміни ніж для традиційного коробкового ПЗ. Клієнтам також пропонується збереження резервних копій даних та навіть “гаряче” резервування інформації.

На сьогодні бізнес ще мало знає про модель SaaS. Проте широке поширення широкосмугового доступу до мережі інтернет робить цю модель дуже привабливою як для споживачів так і для компаній розробників бізнес-ПЗ.

Читати повністю »

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
14 гостей