УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...

Автор: taras
avatar Опис:
17 lyut, 2009

О моде

Автор: 

«Ремесленники знают как. Мастера знают почему.» (с) Платон

 

 

Навеяно: "як вчив вчора нас Гуру ..., репортерська праця теж має підлаштовуватись під моду" .

 

Поскольку ничего не понимаю в фотографии, перенесём моду на программирование. Да, и тут хозяйничает мода. Каждая сколь нибудь крупная фирма считает своим долгом внести весомую лепту в набор технологий и инструментов программирования. И каждая такая «лепта» возносится до уровня по меньшей мере «супер средства №5» (с) Александр Синишин.

 

Но что это я, назад к моде.

 

Моде следуют «ремесленники». Да именно так. Тот кто знает как, но не знает почему, тот боится ошибиться и делает все в русле моды. Именно следуя этому руслу можно в любой момент сказать: «Ну это же СУПЕР СРЕДСТВО №5 им все пользуются».

 

«Мастера» делают своё дело не взирая на моду и зачастую определяют моду. Они знают «почему», и не боятся ошибиться.

 

Мода — это не плохо и не хорошо. Она позволяет основной массе двигаться с минимальными затратами и хорошим результатам. Но мешает немногим делать действительно хорошие вещи.

 

Есть такая уже практически забытая технология CORBA, у неё был один недостаток — требования к квалификации разработчика. И современные модные технологии даже сейчас, спустя 5 лет, со времён «рассвета» CORBA, не вышли на её уровень. Но вот беда, работу найти тяжело.

 

Будьте Мастерами.

 

CORBA logo

Читати повністю »
Автор: 

В бытность мою студентом Винницкого политехнического интситута приходилось частенько делать курсовые работы. Кто учился в техническом ВУЗе знает, что на любую фигню, даже на толщину линии чертежа, есть ГОСТ.

- А что написано на первой странице ГОСТа?

- Правильно. "Нарушение государственного стондарта приследуется по закону."  Точка.

Это присказка, не сказка.

Жыл был с нами в комнате в общаге студент Шурик. Учил он все ставя учебники и конспекты под подушку, и обычная его оценка была - "сдал". И вот решил он делать дипломную работу. Каждый раздел этой самой работы подписывается и одну из подписей ставит "Нормоконтроль", то есть злобная тетка или дядька, которая или который проверяет, все ли сделано согласно ГОСТам, а номера этих ГОСТов сплошь и рядом должны быть написаны. 

Лирическое отступление.

Что такое  номер ГОСТа? Это маловразумительный, для не посвященного, набор цифр в конце которого стоит черточка и год принятие ГОСТа.

Первая часть марлезонского балета. (В поход)

Шурик весь в мыле шодит по комнате и всех страшивает, где же ему взять все эти номера ГОСТов. Все прекрасно знают, что сам "Нормоконтроль" этих цифирек не знает, нужно написать любую билиберду, главное с годом не пролететь. Но как мы можем оставить Шурика в беде? 

- Шурик, иди в библиотеку в читальный зал и спроси стравочник Стэля, там все ГОСТы выписаны и очень легко все искать. 

- А как он точно называется? 

- Да хрен его знает? Его часто спрашивают, так в библиотеке они его прямо под своим столом держат, что бы не ходить каждый раз.

И пошел таки Шурик в бибилиотеку... 

 Вторая часть марлезонского балета, короткая. (Возвращение блудного сына).

Шурик пришел обиженный и ничего нам не сказал. 

 

 

Читати повністю »
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
26 guests online