УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Що найбільше болить мешканцям Кам'янця-Подільського
Написал Alex Andrushchak   
09.07.09

За І півріччя 2009 року до виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради надійшло 1221 звернення громадян (за аналогічний період минулого року – 1487 звернень), з них: колективних – 118, з обласної державної адміністрації – 96, з обласної ради – 4.

Найгостріші питання, що турбують мешканців міста – це питання житлово-комунального господарства, які складають 32,8 % від загальної кількості порушених питань. На жаль, наявного фінансування недостатньо для повноцінного утримання житлових будинків, своєчасного ремонту та заміни інженерних мереж, благоустрою прибудинкових територій, що породжує обґрунтовані скарги громадян.

На другому місці за кількістю звернень стоять житлові питання. За перше півріччя 2009 року відділом обліку, розподілу та приватизації житла розглянуто 279 заяв. Протягом звітного періоду мешканцям міста надано 5 службових квартир, за рахунок надання суміжної площі в квартирі поліпшені житлові умови двом сім’ям, тимчасово поліпшені житлові умови сім’ї Зару Н.В., в складі якої є дитина інвалід дитинства, надана квартира багатодітній сім’ї Байкової Т.В. На квартирний облік зараховано 25 сімей. Проте недостатність інвестиційних програм будівництва житла для малозабезпечених громадян та громадян пільгових категорій не дозволяють на належному рівні поліпшити ситуацію з покращення житлових умов мешканців міста.

Особлива увага при розгляді звернень приділялась вирішенню питань соціально незахищених категорій населення: інваліди, одинокі матері, багатодітні сім’ї, пенсіонери, ветерани війни та праці.

Протягом першого півріччя 2009 року до виконавчого комітету звернулось 65 мешканців пільгових категорій:
- Інваліди ВВВ та учасники війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих на фронті – 29 звернень;
- інваліди загального захворювання – 21 звернення;
- ветерани праці – 1 звернення;
- ліквідатори аварії на ЧАЕС, інваліди ЧАЕС – 3 звернення;
- багатодітні сім’ї та одинокі матері – 11 звернень;
- діти війни – 2 звернення.

Відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7 лютого 2008р. № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” організовано особистий прийом громадян керівництвом виконкому згідно з графіком, який затверджений міським головою.

Графік проведення особистих прийомів розміщений на стенді в приймальні громадян та опубліковано в газеті «Кам’янець-Подільський вісник». Також, відповідно до графіку керівництвом виконавчого комітету проводяться виїзні прийоми громадян.

За звітний період на особистих прийомах міським головою було прийнято 239 мешканців.

 
Обсуждение (3 комментариев)
Що найбільше болить мешканцям Кам'янця-Подільського   10.07.2009 [06:49:43]
Обговорення статті: Що найбільше болить мешканцям Кам'янця-Подільського

Нашему городу было бы неплохо перенять киевскую практику, а именно call-центр 1551 и запросы граждан на сайте мерии в инете. Причём, эта связь должна быть двухсторонней.
#9198
RE: Що найбільше болить мешканцям Кам'янця-Подільського   10.07.2009 [07:24:09]
Ага, а віднедавна цей телефон став платний - 5 гривень за хвилину.

"Любімі бабушки" в шоке!

Цитата:
Кияни звернулися в міськраду зі скаргами на те, що дзвінки в Сall-Центр Черновецького стали платними без попередження, і хвилина розмови тепер коштує близько 5 грн.


Джерело: http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2009/07/09/165495
#9201
RE: Що найбільше болить мешканцям Кам'янця-Подільського   10.07.2009 [08:53:02]
alex написав(ла):
Цитата:
"Любімі бабушки" в шоке!

ОГО! Бабушки будут брать Космоса штурмом!
#9202

You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 55