УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Справи міжнародно-туристичного масштабу
Written by Alex Andrushchak   
ponedilok, 17 serpen` 2009

На посаду заступника начальника управління міжнародних зв’язків та туризму міської ради призначено Наталію Українець. Наталія Володимирівна закінчила Кам’янець-Подільську філію Київського університету туризму, економіки та права, володіє двома іноземними мовами – польською та німецькою. В управлінні вона координуватиме в основному питання міжнародної співпраці з містами-партнерами, пошуку нових форм співпраці та участі міста в міжнародних проектах.

Розпорядженням міського голови створено Координаційну раду по міжнародному співробітництву міста. Її очолив секретар міської ради Михайло Аносов. До складу ради увійшли представники управлінь та відділів міської ради, промислових підприємств, навчальних закладів, громадських організацій, депутати міської ради. Координаційна рада буде опікуватися питаннями розробки планів з містами-партнерами, створенням спільних міжнародних проектів, забезпечення участі міста в міжнародних організаціях та інституціях.

До кінця поточного року робоча група на чолі із заступником міського голови О.Демчуком планує розробити план просування туристичного продукту міста на світовий ринок з метою залучення іноземних туристів. Підготовчі роботи до цього проекту здійснюватиме управління міжнародних зв’язків та туризму міської ради.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
18 guests online