УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Сприяння прийняттю в експлуатацію об’єктів будівництва
Автор: Alex Andrushchak   
31.08.09

З метою сприяння прийняттю в експлуатацію об’єктів будівництва з боку органів місцевого самоврядування, відповідно до нового Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 року №923, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення доручити управлінню містобудування та архітектури за зверненням фізичних та юридичних осіб надавати допомогу у підготовці акта готовності об’єкта в експлуатацію на безоплатній основі, при умові готовності об’єкта до здачі в експлуатацію.

Для підготовки акта готовності об’єкта в експлуатацію забудовникам необхідно представити:

  • проектну документацію, погоджену та затверджену в установленому порядку;
  • перелік видів будівельно-монтажних робіт із зазначенням суб’єктів господарювання, які їх виконали;
  • інформацію про інженерно-технічних працівників, відповідальних за здійснення авторського, технічного нагляду та виконавця робіт;
  • наказ про затвердження проектно-кошторисної документації замовником;
  • дозвіл на виконання будівельних робіт, виданий інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області;
  • інформацію про вартість будівництва, в т.ч. вартість будівельно-монтажних робіт, витрати пов’язані з придбанням машин, обладнання, інвентарю;
  • матеріали інвентаризації станом на момент здачі об’єкта в експлуатацію, виконані міжміським бюро технічної інвентаризації;
  • виконавча зйомка (схема фактичного розташування інженерних мереж та будівлі для окремо розташованого об’єкта).

За інформацією офіційного сайту міськради Кам'янця-Подільського - http://city.kp.km.ua

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
17 гостей