УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Про засідання громадської ради
Написал Administrator   
24.12.09

16 грудня у Хмельницькому відбулося засідання громадської ради при голові облдержадміністрації з питання «Роль та здобутки неурядових громадських організацій у питанні консолідації та розвитку громадянського суспільства в Україні». Активні громадські організації області мали можливість висловити свої думки та пропозиції голові ОДА Івану Гавчуку, обговорити проблемні питання розвитку та становлення НГО міст та сіл Хмельниччини.

Іван Карлович у виступі окреслив загальні питання співпраці влади з громадськими організаціями, зробивши акцент на стратегічних напрямках розвитку Хмельницької області.

У області готується до запуску лабораторія, де буде визначатися вміст ГМО в продуктах. Також важливим питанням є розвиток унікальних водних родовищ та туристично-рекреаційних зон Сатанова, Кам’янця-Подільського, Хотина. Ідея відновлення аеропорту – головна складова цього проекту. Питання покращення доріг теж не залишили поза увагою. Загалом розвиток має відбуватися за рахунок територіальних громад, які і мають визначати головні приорітети у кожному конкретному напрямку розвитку господарства. «Туризм та земля – це головне, на чому ми маємо побудувати наше майбутнє» - вважає губернатор.

Серед пропозицій, висловлених представниками громадських організацій, знайшла підтримку агенція локальних інвестицій, обговорення питань роботи правоохоронних органів, прокуратури, інших владних структур на засіданнях громадських рад на місцях.

 
Обсуждение (2 комментариев)
Про засідання громадської ради   27.12.2009 [12:38:21]
** Обговорення статті: Про засідання громадської ради **

«Туризм та земля – це головне, на чому ми маємо побудувати наше майбутнє» -а я думав головне - людина
#14618
RE: Про засідання громадської ради   27.12.2009 [15:03:38]
Просто законодавством заборонена торгівля людьми.
#14619

You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 14