УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Оплачувані громадські роботи в Кам’янці-Подільському
Написал Alex Andrushchak   
28.07.10

В сьогоднішніх складних соціально–економічних умовах основним завданням працівників Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості є залучення безробітних до активних форм зайнятості населення. Одним із видів такої зайнятості є оплачувані громадські роботи як захід для пом’якшення напруженості на ринку праці.

Слід наголосити, що на 2010 рік пріоритетним напрямком організації громадських робіт було визначено громадські роботи з підприємствами комунальної сфери. На громадські роботи пов’язані з благоустроєм та озелененням було направлено 93 чол. (впорядковували територію міських парків відпочинку, скверів, розчищали від бур’янів та виносили сміття на закритих міських кладовищах, просапували міські клумби та висаджували квіти, виконували роботи з благоустрою вулиць,), в т.ч. 88 чол. працювали за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. На благоустрої, озелененню та упорядкуванню пам’ятників, меморіалів, обелісків, братських могил воїнам Великої Вітчизняної війни та міських кладовищах працювало 12 осіб з числа безробітних громадян. Не пройшла повз нашої уваги організація громадських робіт по догляду за громадянами у закладах соціальної сфери. В соціальному центрі „Надія” та Центрі медико-соціальної реабілітації інвалідів, ветеранів війни та пенсіонерів „Довголіття” -31 чол.

Так протягом першого півріччя 2010 року безробітними була надана допомога із заготівлі дров, по впорядкуванню присадибних ділянок, доставці продуктів та ліків, соціально-побутові послуги. Значна допомога надана дитячим дошкільним закладам, а саме через Управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради працювали на громадських роботах 12 чол. громадяни виконували підсобні роботи по ремонту дошкільних виховних закладів. В Державному історичному музеї-заповіднику 38 чол. доглядали за експонатами в приміщенні музею, впорядковували прилеглу територію, виконували підсобні роботи по ремонту. Також безробітні громадяни виконували роботи по упорядкуванню архівних документів в міському архіві та оформленню справ призовників в період приписки допризовників в міському об’єднаному військовому комісаріаті - 20 чол.

В ряді підприємств 32 безробітних після участі в громадських роботах були працевлаштовані на постійні місця роботи.

На сьогоднішній день міським центром зайнятості на організацію оплачуваних громадських робіт з коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття було використано понад 264 тис. грн., що склало 91,7% від запланованих витрат на 2010 рік. Майже половину використаних коштів (105,8 тис. грн.) було використано на організацію громадських робіт в комунальній сфері міста; близько 42 тис. грн. в державному історичному музеї-заповіднику. В зв’язку з тим, що збільшилась кількість бажаючих взяти участь у громадських роботах, міський центр зайнятості збільшив видатки на організацію даних робіт на 150 тис. грн.

І сьогодні служба зайнятості консолідує зусилля роботодавців, представників органів влади та місцевого самоврядування на подальшу співпрацю для досягнення основного результату, - зайнятості населення (в т.ч., організації громадських робіт).


Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних
Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості Л.М. Волкова

 
Обсуждение (1 комментариев)
Оплачувані громадські роботи в Кам’янці-Подільському   01.08.2010 [07:05:15]
Обговорення статті: Оплачувані громадські роботи в Кам’янці-Подільському

Мда... ну просто "колоссальная помощь"...
#20462

You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 19