УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Чергове засіданні комітету доступності в Кам'янці
Написал Alex Andrushchak   
13.08.10

На черговому засіданні комітету доступності, яке відбулось 5 серпня 2010 року, обговорено проект маршрутної схеми доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до соціально – значимих об’єктів. Зазначений проект буде роздано головам громадських організацій інвалідів, які є членами цього комітету, для опрацювання та внесення пропозицій щодо удосконалення. Перед затвердженням маршрут буде апробовано самими користувачами. Адже він має бути зручним для маломобільних громадян.

Як показав проведений аналіз виконання приписів , деякі керівники ігнорують Указ Президента України від 01.06.2005 р. № 900/2005 „ Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями ”. Заступник міського голови та співголова комітету доступності Олег Володимирович Марунчак доручив відділу торгівлі управління економіки, у разі невиконання підприємцями приписів, виносити на розгляд виконавчого комітету питання вилучення дозволів на торгівлю.

В ході виїзного засідання, цього разу – це мікрорайон Жовтневий, обстежено 23 об’єкти, які не облаштовані пандусами, або пандуси побудовані з порушенням норм ДБН. Власникам вручено приписи, в яких зазначено, що до 5 вересня 2010 р. необхідно створити умови для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями. Після закінчення зазначеного терміну, у разі невиконання приписів, виконавчим комітетом буде прийнято відповідне рішення.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 14