УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
Кам'янець-Подільський міський центр зайнятості інформує
Написал Alex Andrushchak   
23.09.10

Ситуація на місцевому ринку праці протягом січня-серпня 2010р. дещо стабілізувалась, і незважаючи на те, що середня кількість зареєстрованих осіб за 8 місяців складала 420 чол., а в липні зареєстровано 417 осіб, рівень безробіття пішов на спад, якщо станом на 01.09.2010р. безробітних на обліку перебувало 4042 осіб, то на 01.09.2010р. їх налічується 3690, з них 1025 отримує допомогу по безробіттю. Рівень безробіття станом на 01.09.09р. становив 3,0%, на 01.09.2010р. становить 2,2% . На виплату допомоги по безробіттю за 8 місяців 2010 року витрачено 5540,3 тис. грн.

Протягом січня-серпня 2010 року 59,4% громадян, які перебували на обліку в центрі зайнятості, були охоплені активними заходами сприяння зайнятості.

Досить гострою на сьогодні є проблема відсутності вакансій для безробітних, так на сьогодні актуальними є всього 119 вакансій на 1588 незайнятих осіб, навантаження на одне робоче місце складає 13 чол. Протягом січня-серпня 2010р. при сприянні служби зайнятості отримали роботу 2221 незайнятих осіб, або 41,1% до усього незайнятого населення, яке перебувало на обліку в міському центрі зайнятості.

Станом на 01.09.10р. професійне навчання проходило 553 особи, з них 337 осіб віком до 35 років і 389 жінок. За звітний період на професійне навчання було направлено 364 безробітних.

Протягом серпня 2010р. на професійне навчання було направлено 50 осіб. Особлива увага приділяється такому виду професійного навчання як стажування. На стажування в серпні була направлено 12 осіб. Для більш повного забезпечення зайнятості громадян, їх матеріальної підтримки, служба зайнятості приділяє постійну увагу оплачуваним тимчасовим громадським роботам. Протягом звітного періоду в громадських роботах приймали участь 441 особа з числа незайнятого населення. Фінансування громадських робіт проводилось як за рахунок коштів підприємств так і за кошти ФЗДССВБ.

На організацію проведення тимчасових громадських робіт було витрачено з ФЗДССВБ 363,9 тис. грн.

Середній розмір допомоги по безробіттю збільшився з 568 грн. на 01.09.2009 року до 630,3 грн. станом на 01.09.2010 року. Протягом звітного періоду міський центр зайнятості отримав списки на вивільнення з 36 підприємства, організацій та установ міста, де передбачалося скоротити 489 осіб. Найбільше з підприємств переробної промисловості – 113 осіб, виробництво електроенергії, газу та води – 46 осіб, оптова і роздрібна торгівля – 20 осіб, державного управління – 238 осіб. Фактично протягом 2010 року було вивільнено 214 осіб, або 43,8 % до передбаченого вивільнення. Найбільше працівників було вивільнено з таких підприємств як: Управління освіти і науки (Кам’янець-Подільський НВК:ЗОШ I-II ст. ліцей-інтернат)- 111 осіб, ВАТ „Кам’янець-Подільськавтоагрегат” – 23 особи, ВАТ “Модуль” – 17 осіб, Факультет військової підготовки національного університету ім.. Огієнка – 8 осіб, Філія концерну „Техвоєнсервіс” – 12 осіб.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 18