УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Передвиборна програма Дубового Анатолія Васильовича
Автор: Ruslan Nazarets   
13.05.08

Передвиборна програма кандидата на посаду міського голови міста Кам'янця-Подільського
Дубового Анатолія Васильовича

Шановні виборці!

Я дав згоду балотуватись кандидатом на посаду міського голови з метою активної участі у вирішенні проблем міста, захисту людей праці і пенсіонерів.

Головним у своїй діяльності вважаю:

 1. Відповідальність перед кам'янчанами виконавчої влади, дотримання конституційних прав людини, які сьогодні нехтуються в нашому місті.
 2. Вести наполегливу боротьбу з корупцією і злочинністю, яка просякла всі органи влади і стала головним фактором кризи в Україні.
 3. Створити тіньовий виконком як громадський контроль, як гарант гласності, куди б ввійшли представники різних політичних партій і громадських організацій, де кам'янчани могли б почути голос громади, а не бізнесу, який захопив керівні посади в партіях і в міськвиконкомі.
 4. Сприяти виконанню справедливих умов роздержавлення і приватизації, підтримки вітчизняного виробника.
 5. Реалізація екологічно-оздоровчої програми за принципом "Здоров'я людини у здоровому середовищі".
 6. Розширити інфраструктуру туризму: побудувати канатну дорогу з парку до замку, відновити в парку зону відпочинку (фонтан, гральні павільйони, літній театр).
 7. Відновити будівництво тролейбусної лінії і дати місту тролейбус як екологічно чистий і дешевий вид транспорту.
 8. Скоротити роздуті штати міськвиконкому, як було 10 років тому, до 160 чол., а не як сьогодні до 230 чол. Чиновницькі премії і надбавки "за інтенсивну працю", яка не відповідає дійсності, призупинити, поки не вирішаться нагальні проблеми міста. Ці "шахтарі" і так отримують зарплату за двох учителів.
 9. Погасити напруженість, яка виникає між перевізниками і пенсіонерами в зв'язку з невиконанням владою договору з "Перевезення пільгових категорій населення". Оскільки перевізники отримують тільки половину субвенцій, знайти можливість компенсувати витрати дотацією з міського бюджету.
 10. Періодично проводити ремонт доріг у місті, не забуваючи, що ми -туристичний центр Поділля (щоб поляки не глузували: "Нема господажа в мєстє"). Вимагати гарантій від організацій, які проводять ремонтні роботи.
 11. Щоквартально заслуховувати роботу правоохоронних органів, які сьогодні є головним дискредитором влади: міліція вимагає хабарі, прокуратура займається відписками. Кам'янчани пам'ятають ганебну передачу українського телебачення в "Закритій зоні" про беззаконня, яке твориться в місті. А газета "Наша версія" ("регіони") писала, що пора владі "раззуть глаза" і перевести свій погляд на цілий рій кримінальних діянь, які отруюють життя кам'янчан.
 12. Сприяти встановленню в квартирах автономних джерел опалення, що дасть можливість зменшити оплату за тепло в три рази. Кам'янчани оплачують за цей вид комунальних послуг майже в два рази більше, ніж жителі Хмельницького.
 13. Створити координаційні центри з виховання підлітків при пунктах громадського порядку, куди ввійшли б заступники директорів з виховної роботи, голови домових комітетів, педагоги за місцем проживання, відповідальні на мікрорайоні від кримінальної міліції. Потрібний надійний заслін бродяжництву, алкоголізму і наркоманії, які сьогодні процвітають у кримінальній державі. Сьогодні повний провал у вихованні молоді. Не виконується Державна національна програма "Освіта".
 14. Проводити фестивалі для кам'янчан, а не для гостей міста, куди вилітають сотні тисяч гривень на прийом, готелі, ресторани, сувеніри. Свята повинні проходити як карнавали для кожного кам'янчанина, де беруть участь школи, ВНЗ, масове нагородження переможців. Сьогодні молодь пасивна, вся участь - це пиятики...
 15. Зробити демократичний поступ у напрямку "свободи слова" в газеті міської ради "Вісник", де дати можливість всім громадським організаціям і партіям публікувати свої звернення і заяви без цензури.
 16. Вимагати виконання ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад", згідно зі ст. 15 "Звіти депутатів перед виборцями, включати в дію ст. 31 "Підстави для відкликання депутатів місцевої ради". Розпустити міську раду, якщо замість вирішення проблем міста приймають незаконні рішення (невідповідність з передвиборчою програмою).

Я йду на вибори з чистим сумлінням, бажаючи допомогти людям. Я - незалежний від партій (кланів), які борються за свої інтереси, прикриваючись столичними лідерами.

Звертаюсь до виборців зробити свій вибір на чесних людях, які готові дати відсіч свавіллю, відродити людям віру, що не всі йдуть у владу в корисливих цілях.

 

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
44 гостей